Casino Technology / Казино Технологии АД /img/frontend/nomap.png"

Casino Technology / Казино Технологии АД

Внимавайте кандидати за ИНЖЕНЕРНИ позиции
Обявата е за позиция например Инженер
обаче в трудовия договор Ви записват - технически специалист.Назначават висококвалифицирани инженери на позиции за средно специално образование - техникум. Така фирмата спестява от осигуровки,за ваша сметка.
Абсолютно некоректно отношение към служителите.
Ако искате да ви:
1.Измамят
2.Излъжат
3.Ограбят
4.Изхвърлят на улицата
Моля заповядайте.

Бизнеса на фирмата е такъв, за да се реализира печалба трябва да огабиш и излъжеш останалите. В тази област са професионалисти.

СиТи Гейминг е наследникът на Казино Технологии. Компанията, която е с над 20 години история, произвежда и предлага слот игри и игрални решения, както за традиционния игрален бизнес, така и за онлайн гейминга.
Продукти на фирмата са инсталирани в над 50 юрисдикции. СиТи Гейминг има офиси и дистрибутори в над 15 държави, които предлагат иновативните игрални решения на компанията, създадени, за да реализират отлични резултати за операторите и да предоставят възможности за забавление на потребителите.

Направете си сами сметка колко хора са излъгали за 20 години съществуване.

Тази фирма е пълна помия.Всеки гледа да накисне другия за нещо. Като цяло по-голямата част от персонала лижат задниците на Мило и Росина. А по некопетентни собственици от тия няма на света. Лош мениджмънт и основно лични изгоди.Да има пари за екскурзийки и коли. Не им пука кои са кадърни. Важното е да им снасяш информация и да им се мазниш.А това покартително създание грешка на природата Щилян не знам за какъв се е помислил, в тандем с Добри, тъп като селкостопанска джапанка.
Не се лъжете с тази фирма - интриги, подляство, ниски заплати за бранша и най- важното дават ти да подпишеш молба за напускане с празна дата още преди да са те назначили.Ей така - за купона!Надявам се гореспоменатите персони да се прочетат в коментара!

Аз лично го харесвам Мило и се радвам, че съм имал възможност да познавам човек като него.

Едва ли може да бъде някакво успокоение, но ситуацията си беше такава и преди 10 години. На нас ни прави впечатление, че Мило не взема мерки, но ние не виждаме цялата картина. На нашите нива ние виждаме само по едно парченце от целия пъзел.

Не си губете времето с тази фирма работех в сервиза 6 месеца. Колегите са странни, клеветът се един друг уважение няма. До главния шеф Мило Борисов които надявам се да прочете това има около 10 шефа. Всеки от тях е сложен там да спи и да взима пари. Организацията за работния процес е под нулата. Но шефове има много и като влезеш в някоя стая и някои шеф спи виждъл съм лично събудиш ли го жална ти майка. Анархията е пълна както в сервиза така и в ръководството. Всеки се оплаква от всеки и никой не си гледа работата. Странното е че ръководството вижда това и мълчи. Господин Калоян Великов или има малък инструмент или е нещо друго може да е комплексиран и в детството си не знам. Но по походката и по самочувствието което има и се държи така сякаш работника е боклук. Е има и плюсове. Заплатата се превежда редовно, въпреки че е нереално ниска за бранша и осигуровките са на пълната сума. В тази фирма не се ценят качествата на работника, а способността да лижеш задници. Господин Борисов надявам се да сте прочели това и да вземете някакви мерки.

Аз съм работник във фирмата,но във момента съм в майчинство втора година. Всичко ми е било ОК в работата,немога да се оплача. Ноо.. счетоводителката или счетоводна кантора ли е незнам, просто още от болничните когато ги носих във фирмата ми бяха със закъснение също и сега втората година майчинството ми закъснява с 2 месеца не ,че са много парите 380лв., но пак са помощ и ако няма на кой да разчитам,аз как ще изхранвам детето си,което е на 1г.и 2 месеца!? Наистина не е приятно!!!

Работих за компанията една година, но ми излезе възможност за работа в чужбина и заради това напуснах. Доволен съм от условията и атмосферата. Определено бих работил отново за тази фирма и съм приятно изненадан, че дори ми го предложиха, ако не ми се получат нещата да се върна отново при тях, тъй като бяха доволни от мен!

Внимавайте кандидати за ИНЖЕНЕРНИ позиции !!!
Обявата е за позиция например:
Инженер, младши технически специалист в отдел “Клиентски решения”
обаче в трудовия договор Ви записват - младши технически специалист в отдел “Клиентски решения".
С други думи назначават висококвалифицирани инженери на позиции за средно специално образование - техникум. Така фирмата спестява от заплати, но Вие ако сте начинаещ инженер си разваляте завинаги професионалната автобиография и никога няма да можете да работите като маг. инженер на запад. Устоявайте правата си, когато градите живота си !!!

Не си губете времето с тази фирма,не коректно отношение от мениджъри дошли от дълбоката провинция.Заплатите всеки месец се бавят,дългосрочни планове не може да си правиш,защото не се знае кога ще ти кажат да си напишеш молбата...
Глобяват за всичко,имало е дни когато сам стоял 12ч. и трябва да връщам от личните ми пари...

Работил съм като гейм тестер и слот крупие. Търся работа в онлайн казино.

Искам да ви кажа на бившите от  персонала от Пиротска че много ви обичам и много ми либсвате . За фирмата беше уникална и всичко беше на ред, като вземахме много добри пари над 1000 лв за 2005 година това бяха много добри пари но сега до , колкото подучувам че нещата са се влошили доста и охраната взимат 500-600 лв на месец , което е смешничко :) но така е като се поставят нещата в съодношение на мениджмънт и управлението по горните етажи със работниците нещата стават ясни :) Най големите и истински хора в тази фирма са г,Борисов и Стефан Господинов . Всичко останало е леш !!!