Casino Technology / Казино Технологии АД /img/frontend/nomap.png"

Casino Technology / Казино Технологии АД

Един хубав ден ми бяха звъннали за интервю. По телефона потвърдих. Мъжа, с когото говорех ми каза, че ще ми изпрати потвърдителен и-мейл. След 4 дни го отворих, защото идваше датата на интервюто. Видях часа, мястото и отидох.
На мястото охраната му звъня, аз също. На стационарният никой не вдигна, а на мобилният, който беше оставен в подписа не можах да се свържа, защото явно беше сгрешен и беше неактивен.
Тръгнах си, естествено разбирате с какви чувства.
В 12:30 ми се звъни и ме питат къде съм, няма ли да идвам.
Отговорих, че съм бил там, днес в 10:00 и съм ги чакал 15 минути, при което ми се отвърна със заядлив тон: "А не можахте ли да звъннете?"
Обясних, че съм звънял и на двата телефона, охраната също е звъняла, но никой не е вдигнал и последва: "Ами добре, ще Ви се обадим пак като намерим свободен ден и час!"
Това арогантно поведение е типично комплексарско. Само един не себеуващаващ се мъж може да говори така.
Да не говорим после за лъжата - щяли да ми се обадят като имат място за мен. Аз какво съм - последна дупка на кавала ли? Колко ли кандидати имате в тази смръдлива фирма и това елементарно поведение? Убитаци, нерези, нещастници. Винаги съм го казвал и пак ще го кажа: HR-те, рекрутърите в днешно време са толкова некадърни, толкова прости и ограничени, че често и по време на интервю, и след такова се чудя дали да били тези хора със всичкият си. Въпроси - неадекватни, лица - неадекватни, като ги попиташ нещо - смятат го за заяждане с малките си плости мозъчета.
Жалко, че си изтрих и-мейла, за да спомена и човека, който демонстрира цялото това неуважение и непрофесионализъм. Защото щях!

Толкова глуповат мениджмънт, не бях виждала досега!
Това са хора от над 10 години, стоят без развитие, дезинформирани, не знаят основни системи!
При тях е комунизъм, бягайте с 200 от тук!
Нереално ниски заплати, дори кафето се плаща, без никакъв социален пакет...
Отвратителна компания,смешни заплати, нулева колегиалност...!

Фирмата е ок, имайки предвид какъв трус преживя хазарта. Колегите са свестни, заплащането не е съвсем ок, но пък е сигурно. Ако уважаваш и цениш работата си няма да имаш проблем.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Аз пък не искам да остана анонимен!
Г-н Борисов, лягате ли си със чиста съвест и дали спите спокойно? Искрено Ви пожелавам някой ден да застанете от другата страна, от тази на вашите дългогодишни и верни работници, които вие не оценихте. Но оценявате лицемерите, интригантите и доносниците! Успех!
А на бъдещите работници и интересуващите се, само едно ще кажа - БЯГАЙТЕ С ДВЕСТА!

Внимавайте кандидати за ИНЖЕНЕРНИ позиции
Обявата е за позиция например Инженер
обаче в трудовия договор Ви записват - технически специалист.Назначават висококвалифицирани инженери на позиции за средно специално образование - техникум. Така фирмата спестява от осигуровки,за ваша сметка.
Абсолютно некоректно отношение към служителите.
Ако искате да ви:
1.Измамят
2.Излъжат
3.Ограбят
4.Изхвърлят на улицата
Моля заповядайте.

Бизнеса на фирмата е такъв, за да се реализира печалба трябва да огабиш и излъжеш останалите. В тази област са професионалисти.

СиТи Гейминг е наследникът на Казино Технологии. Компанията, която е с над 20 години история, произвежда и предлага слот игри и игрални решения, както за традиционния игрален бизнес, така и за онлайн гейминга.
Продукти на фирмата са инсталирани в над 50 юрисдикции. СиТи Гейминг има офиси и дистрибутори в над 15 държави, които предлагат иновативните игрални решения на компанията, създадени, за да реализират отлични резултати за операторите и да предоставят възможности за забавление на потребителите.

Направете си сами сметка колко хора са излъгали за 20 години съществуване.

Тази фирма е пълна помия.Всеки гледа да накисне другия за нещо. Като цяло по-голямата част от персонала лижат задниците на Мило и Росина. А по некопетентни собственици от тия няма на света. Лош мениджмънт и основно лични изгоди.Да има пари за екскурзийки и коли. Не им пука кои са кадърни. Важното е да им снасяш информация и да им се мазниш.А това покартително създание грешка на природата Щилян не знам за какъв се е помислил, в тандем с Добри, тъп като селкостопанска джапанка.
Не се лъжете с тази фирма - интриги, подляство, ниски заплати за бранша и най- важното дават ти да подпишеш молба за напускане с празна дата още преди да са те назначили.Ей така - за купона!Надявам се гореспоменатите персони да се прочетат в коментара!

Аз лично го харесвам Мило и се радвам, че съм имал възможност да познавам човек като него.

Едва ли може да бъде някакво успокоение, но ситуацията си беше такава и преди 10 години. На нас ни прави впечатление, че Мило не взема мерки, но ние не виждаме цялата картина. На нашите нива ние виждаме само по едно парченце от целия пъзел.

Не си губете времето с тази фирма работех в сервиза 6 месеца. Колегите са странни, клеветът се един друг уважение няма. До главния шеф Мило Борисов които надявам се да прочете това има около 10 шефа. Всеки от тях е сложен там да спи и да взима пари. Организацията за работния процес е под нулата. Но шефове има много и като влезеш в някоя стая и някои шеф спи виждъл съм лично събудиш ли го жална ти майка. Анархията е пълна както в сервиза така и в ръководството. Всеки се оплаква от всеки и никой не си гледа работата. Странното е че ръководството вижда това и мълчи. Господин Калоян Великов или има малък инструмент или е нещо друго може да е комплексиран и в детството си не знам. Но по походката и по самочувствието което има и се държи така сякаш работника е боклук. Е има и плюсове. Заплатата се превежда редовно, въпреки че е нереално ниска за бранша и осигуровките са на пълната сума. В тази фирма не се ценят качествата на работника, а способността да лижеш задници. Господин Борисов надявам се да сте прочели това и да вземете някакви мерки.

Аз съм работник във фирмата,но във момента съм в майчинство втора година. Всичко ми е било ОК в работата,немога да се оплача. Ноо.. счетоводителката или счетоводна кантора ли е незнам, просто още от болничните когато ги носих във фирмата ми бяха със закъснение също и сега втората година майчинството ми закъснява с 2 месеца не ,че са много парите 380лв., но пак са помощ и ако няма на кой да разчитам,аз как ще изхранвам детето си,което е на 1г.и 2 месеца!? Наистина не е приятно!!!