Casino Technology / Казино Технологии АД /img/frontend/nomap.png"

Casino Technology / Казино Технологии АД

Аз бачках там 2006 - напуснах заради безумието, което беше настъпило...но това е една друга тема...ако си нямате вземане даване с ..... - всичко ще е ОК ..заплата не е никак зле, хората не са кофти, като цяло даже е добре..ако пътуваш по изложения може и някои лев да спестиш..ама ще ти спрат тока..но все пак това беше доста отдавна..не знам дали сега нещо се е променило, но това, че много малко хора напускат и са си същите от преди 5,7 и 10 години, говори за това, че условията не са чак толкова лоши...може в производството да е различно..не знам

абс' съм съгласен за 2-то мнение, типична бг фирма, доволните са долни интриганти, кариеристи и мижитурки!

wtoriat izkal se enapylno praw

Абе не знам дали е номер 1, но аз се чувствам добре тук. Със сигурност има още трески за дялане, но къде ги няма?

firmata e nomer 1.koito raboti v neq znae tova i 6te go potvurdi.nqma kakvo da dobavq.

Фирмата се грижи добре за имиджа си пред външни клиенти. Скоро се премести в нова сграда която предлага много добри условия на труд, поне за повечето работници. В последните няколко години фирмата постигна наистина много. Но въпреки всичките споменати неща, "Казино технологии" си остава типично българска фирма.
Реално погледнато фирмата е разделена на две части: производство и всички останали. Всички които не са заети с производството взимат добри за българския стандарт заплати. Хората от пороизводството обаче са поставени в доста неизгодно положение, гледайки лукса около себе си. Като пример мога да посоча: ниско заплащане; лошо отношение; липса на развитие. Всичко това, води до постоянно текучество на персонал. Постъпваш на работа с илюзии и си отиваш с разбити мечти. Никой не се ентересува от това какво можеш. За да си добре трябва да си от "нашите".
Ако искаш да постигнеш нещо в дази фирма, трябва да се харесаш на определени хора. Ако им угодничиш и донасяш - се издигаш. Върши работа и имитирането на дейност. Начинът да се докажеш не е като покажеш че можеш нещо повече от останалите, а като показваш че другите са по-некадърни от теб! Всичко това води до един хаос във фирмата. Няма обратна връзка между производството и администрацията. Резултат от това е често оставане след работно време за "колосалната" сума от +20%, въпреки че оставанията след работно време са поради грешки на администрацията.
Относно сигурността на фирмата:
Прилагат се "драконови" мерки за следене на работниците. Има много добра охранителна система, и всичко се следи. Въпреки това тези мерки водят единствено до неудобство за работниците, защото мерките за сигурност не се прилагат както трябва. Тук бих могъл да спомена няколко неща, но това ще наруши интересите на фирмата.
Типично за ръководството е да лъже и обещава неща които не изпълнява. Отношението към работниците е нещо в стила: "Вие сте тук защото бях много добър да ви взема на работа, ако не ви харесва ...".
Фирмата се намира в много неудобно за транспорт място. Въпреки това не предлага никакви привилегии (например карта за градския транспорт, храна и др.).
Ако трябва да обобщя нещата, единственото добро в тази фирма са условията на труд. Което предполагам би направило добро впечатление на богатите клиенти, които често са гости на фирмата.
Всичко написано е от гледната точка не един недоволен работник и въпреки това смятам че съм обективен. Сигурен съм че един доволен работник би представил нещата различно. А, колко са доволните...?

elate i vijte!!!