Casino Technology / Казино Технологии АД /img/frontend/nomap.png"

Casino Technology / Казино Технологии АД

Собственикът е невероятен човек, заслужаващ голямо уважение. Мениджърите са пълни лекета и са срам за фирмата. Обикновените служители са готини.

Екипите в обектите се сработват,но фирмата е на принципа "РАЗДЕЛЯ И ВЛАДЕЙ".Заплащането е добро.Няма коректно отношение на преките раководители към персонала и интригите в повечето случай са в основата на работата,което води до ненужно напрежение.Не се взема впредвид,че най-ниско стоящите служители изкаржат заплатите и на тези погорните етажи.

Това че заплащането е по симпатии е най-голямата смешка :-))))
Аре да ми обясниш в тази криза кой дава заплата в частна фирма или те прави мениджър само щот си готин?

Em za 7-te meseca koito bqh tam moga da kaja che beshe nai priqtnoto vyzmojno mqsto za rabota koeto mojeshe da imam! Vqrno mestopolojenieto ne e tolkova priqtno...zaplatata ne tolkova golqma...i ponqkoga imash chuvstvto che imash 5 shefa na glavata! No imah nai-dobrite kolegi i nai priqtnata rabotna obstanovka i rabota kato cqlo! Prekrasno beshe! Ako nqkoga imam vyzmojnostta bih se vyrnal da rabotq tam.

Zaplastaneto e na nisko nivo,sprqmo drugi firmi.Kompaniqta e dosta bogata i moje da si pozvoli da vdigne zaplatite pone vednuj i polovina,no nqkoi hora v tazi firma ne mislqt taka.Loshoto e tuk,che nqkoi vzimat mnogo,a drugi mnogo malko.

Под прекрасната фирма и добрия корпоративен имидж се крие нещо не толкова прекрасно . В тази фирма цари хаус сравним само с този в психиатрично заведение !Всеки има собственно мнение и цели които не съвпадат с ничии други . Интригите и шуробаджанащината са непоносими . Малкото амбициозни и работоспособни хора са потъпквани и недооценени за сметка на някои доносници и интриганти . В настоящия момент в фирмата има толкова мениджъри , че всеки на нещо и на някои е шеф ,толкова много че са в пъти повече от подчинените си и работниците . Заплащането е според симпатии и според това на кой си удобен и колко си симпатичен , а ако си мълчиш за истините и си нечие вярно кученце може и да успееш ! За сметка на заплащането изобилстват лицемерието и несправедливодо деление на администрация и производство , (Богати и слугите им )

работя в не. производствената част на фирмата и затова съм доволна от заплатата си. лошото е, че при нас има повече стрес и напрежение и някои от колегите не могет да се справят по-друг начин освен да се опитат да го предадат на останалите. не лисля, че имаме някакви привилегии, по-скоро сме ограничени да не можед да разказваме какво точно работим и какво сме правили през деня.
като цяло съм доволна от фирмата и затова съм още с нея.

Относно мениджърския екип в тази организация мога да кажа от собствен опит, че са прекалено надменни когато назначават служители на работа в администрацията целта е не да се наеме човек който може да свърши дадена работа на съответната справедлива цена, а да се наеме какъвто и да е човек не зависимо от опита му стига той да да е склонен да приеме по-малка заплата от по гореспоменатия кандидат. т.е буквално се излагат на тези хора които мислят да се присъединят към екипа им мога да кажа едно нещо не се лъжете по лъскавата черупка- ще изпаднете в смшни пазарлъци с тях, още при предварителните преговори преценявайте трезво за да не останете после разочаровани.

Аз бачках там 2006 - напуснах заради безумието, което беше настъпило...но това е една друга тема...ако си нямате вземане даване с ..... - всичко ще е ОК ..заплата не е никак зле, хората не са кофти, като цяло даже е добре..ако пътуваш по изложения може и някои лев да спестиш..ама ще ти спрат тока..но все пак това беше доста отдавна..не знам дали сега нещо се е променило, но това, че много малко хора напускат и са си същите от преди 5,7 и 10 години, говори за това, че условията не са чак толкова лоши...може в производството да е различно..не знам

абс' съм съгласен за 2-то мнение, типична бг фирма, доволните са долни интриганти, кариеристи и мижитурки!