Телерик /img/frontend/nomap.png"

Така, 350 долара за някакъв гений в ония времена + девелопър туулс, тоест тоя гений им казва какво да правят освен и да им го пише, и те ходят на конференции и колко са големи.

Така беше.

Дивелопър туул компания с 1 дивелопер в ръководството, Косев, и трима селяндура. И отдолу им казват какво да правят и за 350 долара. Аз лично бях и с моя компютър, нямаха пари да ми плащат тогава.

Супер жалки хора, направо ме е срам, че съм бил там. Махнал съм си го от СВ-то като уволниха 200-те човека дето са им направили фирмата.

Жалки и смешнни.

Хахаха, да, това долното ми хареса. Работя в CampusX на нинджите-мускетари, тия как са лъгали по снимките действителеност / реалност е от небето до звездите. Снималите трите ге*ски столове и под ъгъл 170 градуса - реалността е съвсем друга. През ден гледат важно важно и интервюта кво е било преди 10 години - тия хора още живеят в ония времена. Било най-доброто в Европа, хаха.

Алоооу, шефчето на Уолтопия такъв кемпус е направил на Цариградско, че има басейн отгоре и мацките като се плацикат той си ги гледа от прозорче в офиса си, дето му е Ламбото. Това е само на километър от вас, Европа.

Най-смешното на тези клоуни е, че май наистина си вярват. "След одобрение мега стартъпи" - ахахах - Тик42 е ебати стартъпа от 100 човека, супер иновативен аутсоурсър е... хахаха. Кво друго - Eleven имат ли един екзит до сега?

Това всичкото го казвам, понеже работя в тая сграда на Телерик едно време и ги гледам какви са палячовци, ама като прочетох долното мнение ми стана ясно.

За сегашния Телерик (Прогресс). Поредна година с 0% растеж, как ги заковават точно на 0, не знам. Българската дивизия - растеж с минус 1 процент. Това е за 5-та поредна година и повтарям, за софтуерна компания - това е забележително, реално няма софтуерни компании, които знам, да са на това дередже 0 растеж. Броя чавета от 800 на 500 вече са го написали преди мене. Акциите на Проресс за 1 година - от 55 долара на 30, при положение, че всички останали софтуерни фирми са с 50% нагоре. Правете си изводите сами колко са кадърни управлението. Който не вярва, да чете

За предижните Телеришки Нинджи, Мускетари, и прочие сволочь. Поздравление как от най-голямата софтуерна фирма станахте втората най-голяма академия и втория най-голям ко-уъркинг спейс. Особено спечатляващи са инвестициите ви в шарени СВ-та, разни фирми от по 5 човека дето 10 години са стартъп и така нататъка. Направо плача вече при 150-ия път, като и слушам лекциите "Как стана Телерик, как успяхте".

Смеха на София сте.

Успяхте, щот имаше тъпаци да ви повярват на лъжите и защото тогава много добри програмисти бяха 350 долара. Я да видим сега като сте толкова умни, че и с пари, къде сте?

Тия дето ги хвалите отдолу - тия калъфи ги изръбиха и им веха 55% от фирмата разни венчър капиталистчета и тоя смешник дето сега ни е шеф с unusable product TestShit за смешни пари и ги ебават зад гърба им, чувал съм кво говорят за тях.

Честито.

От коментарите по-долу разбирам, че най-успелите и най-кадърните са бивши, анонимни служители на фирмата.

Евала!Поколон!

Само едно не разбирам, след като сте толкова грамотни и компетентни по всички въпроси, защо аджеба не изкарвате милиони или защо не станете работодатели, когато ще можете всичката тази теория, в която сте абсолютни експерти да приложите на практика? :)

Вместо това седите и коментирате под псевдоним: АНОНИМЕН

Патетична история, която е почнала с добри идеи и е свършила с "айде да го преебем тоя", "тая ми е сестра", "тоя е американец". Всичко негативно отдолу написано е вярно, малко нещастни българчета кой повече кой по-малко първо са се изпляскали сами един друг, после който е останал американците са го изпляскали.

Има 30 дена отпуска и детска градина, единствения плюс, така че ако сте в тая възраст това е... другото са го описали добре.

Тъжна история, още по-тъжно е това дето правят харчейки парите си и мислейки, че правят нещо, академията, дето Наков го прави сам без тия пари по 100.

Тъжни некадърни хора.

До пича дето сам е напуснал: За чий ти е да чери-пикваш комит от друго репо? Просто ми стана интересно практическото приложение на това, демек use case някакъв.

Нещастна история, то това има предистория много отдавна, когато някои от най-близките им хора им е писнало и са ги питали кво става. Уволнили са ги и, нали, да е по-ясно какво става, на въпросния маслото сестрата и прочие са имали по 2%, което ако е верно е 8 милиона. Там отдолу пише, кума му Таслаков още е ХР от щатите, който уволнява тия в България, така че... стига сте ги защитавали тия уроди. Много добре са знаели кво ще стане.

Надявам се някой да ги отвлече и нареже на парчета, това щото съм бил там години наред и уикендите и съм получил...

Иначе в момента е ясно кво става, продали са, 70% и отгоре на американците и данъци, сестри и кумове... квото остава на Прогрес с мениджъмънт и продукти от 1986-а - нали.

Много са зле и от българска страна и от оная. Помпайте бенефитите и квото остава докрай и после аут, друго не виждам кво ще стане.

Работата беше приятна, докато не останаха предимно неграмотни, пазещи местата си, незаинтересовани от продуктите шефчета :)
Мускетарите какво да ги коментирам, уж народно го раздаваха, но оставиха да им уволнят приятелите и да разхвърлят материала без да кажат нещо. Оттам нататък си изгубиха чара. А и краднаха на Наката идеята, не че Наков е чиста вода, ама това си е дъно и безидейност.

Не ги знам колко са умни мускетарите, ама е факт че те са гушнали милионите и са по разни бордове пък ние чешем езиците тук. Като си "Настоящ служител" и не мислиш че има бъдеще и не ти харесва работата - напускаш. Аз не бих издържал например на работа която не ме кефи ако ще и шестцифрена сума да взимам, въпрос на морал и светоусещане.

Аз сам си науснах навремето, но познавам един дето остана и го съкратиха , още не знае как се черипиква комит от друго репо. Просто се чудя как ги държаха 4 години и то на не малко пари.