Телерик /img/frontend/nomap.png"

Някой има ли представа какво е заплащането за telesales and business development rep в Прогресс?

Трябва да призная, че са голяма забава мненията за Чилирик. Надявам се тъпунгирите от "Телерик Мафия" да гледат, убеден съм, че гледам, ама няма кво да кажат.

Кума на Маслото сега гледам е ХР на Прогресс в Бостън, как е отношението един от вас да уволни 300-400 човека и да си гледа кефа на работа, докато всички, дори и мускетарите, са унизени и се занимават с глупости (инвестиции във фирми за чистачки, интернет гейминг клуб Кемп-ъф-Секс, етц).

И какво стана със сестрата на Маслото, тая верно взе проценти от фирмата с нула принос и изчезна, кой е успял да ги усвои тия кинти и тая грозна пача?

Добре си пич, ако си работил последните 7 години. Изгубено време, да, ама поне организирана до неква степен фирма и добри пари и отпуски и екстри като детска градина.

Познавам хора дето първите 5 години са били в една стая с тия кретени с техните си компютри и са им правили продуктите и клиентите, и после всичко дето са направили са го разпределили на кумове и сестри и са ги уволнили без нищо. И са зимали по 200-300 долара.

Добре са.

Между другото тия уроди Зарко Лайното и Васко Маслото не ги ли утрепаха некви мутри да им вземат парите, уникални лайна са тия. Имат деца там... има начини да им се вземат парите на тия лайна.

Sedem izgubeni godini

Хах, верно е това отдолу, разкараха най-скъпо платените и некадърни лайна Тодд Англин и селянчето Пехливанов, ма то това... в смисъл тая фирма от Кендо досега - а това са почти 10 години, нищо не е направила. Съпорт, АСП.НЕТ УебФормс и Кендо, няколко кадърни човека с клиенти и програмиране в близкото минало издържаха 800 некадърници и то се видя.

Тоя Англин са го позлатили и 10 години нищо не е правил, само налево надесно по к*рви и конференции и сигурно е взел 50 пъти повече от най-кадърните местни, ебати нещастната фирма, да се закрива вече.

ШОГ! УЖАСТ! АЛАРМА!

Тайните агенти на ФБР разкрити заради нинджите от Телерик. Нинджите от Телерик убиват лично националната сигурност на УСА. Вградени хакове задна врата за националната сигурност

Долният линк да се чете само конфиденциално през 6 ВПН-а, тайните служби почват тайна операция по екстерминиране на Телеришки нинджи чрез уволнения и слагане на некадърен мениджмънт. Ако сте директно подчинен на Фарис Швайса, и директен butts*x.

Отивайте на този линк само на ваша отговорност - ШОГ ! АЛАРМА ! ПИК !

Още уволнения, не е 5% а 12% надолу. Прочетете всичко, но реално последните 2-3 изречения - падаме 12% надолу, чакаме още, ама правим "промени", че печалбата ни да стои тоест - бай бай още Телеришки нинджи.

Turning to our AD&D segment, revenue was $18.3 million for the quarter, down 5% compared to Q1 of 2018. The decrease was due to lower license sales, partially offset by a slight increase in maintenance. Total bookings were $16.9 million for the quarter, down 12% versus Q1 of last year. The bookings decrease was primarily due to lower license and new maintenance bookings for DevTools.

We were encouraged by the momentum we had created for DevTools in the second half of last year, so our Q1 bookings results are disappointing. Our opportunities for new and expansion license sales are not at the level we anticipated coming into the year so we have also moderated our expectations for the full year. That being said, we are watching our spending to protect margins and profitability. And as a result, the contribution margins for Q1 were slightly higher than last year, and we expect to preserve or improve the full-year AD&D contribution margins as well.

Хола ladies and gentlemen и средния пол, знаете кои сте. Кефът от това да си част от публична компания е, че през три месеца трябва да изкарват статистиките за sharеholders и квото се говори във фирмата от Веско Пазарджика и сирийския бежанец Фарис Секса (дето и той не знае как се е озовал шеф на тоя цирк) е едно, ма си има статистика официална и счетоводство - това е друго.

Та, с този невероятен leadership от бесни селяндури, който имаме, за 5-та поредна година бизнеса намаля

Q1 2018 19,255
Q1 2019 18,297

Честито, 5% по-малко, отново и официално сме едниствената софтуерна фирма в радиус 6,371 километра, която 5 години поред прави все по-малко пари.

Сега аз няма да изпадам в детайли защо, нали, само ще посоча, че на Веско NLP-то и ставането в 4 сутринта да чете блогове за израстване явно не работи и ще му препоръчам да се наспива, да си обръсне гейската брадичка и най-добре да се гръмне, че да не се излага.

Сирийския бежанец Фарис, това момче, некъв некадъреб софтуер за тестване дето сигурно го ползват 3 човека в целия свят явно е наебал предните мускетари много качествено, че да му оставят фирмата, аз лично немам обяснение. В смисъл, то не е виновно детето, като е бил в Майкрософт едва ли е имал стая с прозорец и така са се завъртяли нещата, наебал е Маслото ли, Яръмов ли, ба ли маааму... наистина не знам.

Кой друг е много кадърен в тая фирма, чакайте да помисля, а да Симеон ИТ-то, дето понеже е толкова успешен в тая фирма с намаляващ оборот от 5 години е некво комсомолско секретарче в AmCham и на стари години решил да е студент в Кемйбридж ли беше, Оксфорд ли беше - не знам, ама админ дето не може да инсталира два кабела сигурно за пръв път виждат там.

Та така деца, аз лично много се забавлявам - сега ще питате що така злорадствам. Ма как да не, 30 дена отпуска, еба 2-3 пъти в седмицата в джима, неква невероятна заплата да гледам тази забава. На невероятните мозъци от софийския лидършип им предлагам тая сграда така и така има договор неколко години напред, да я направят на детска градина - с близо хиляда места може да е на голяма чиста печалба. Защото така и така е детска градина сега, ама вместо да им плащат, те плащат не децата.

Айде със здраве.

Какво е Прогрес: 30 дни отпуска; без лимит работа от вкъщи; 13та заплата; годишен бонус до макс 1 заплата; здравни; пенсионни; безплатна детска градина; безплатен паркинг; платен стол; тенис/билярд/джага/дартс/вр/плейстейшън/тейбългеймс/т.н.; кино; библиотека; стендинг деск; много монитори; 2 дни годишно социални дейности; акции; обучения; конференции, където и да е по света; мултиспорт карти; корпоративни отстъпки тук-там; т.н.

Какво беше Перелик: мускетари, масла, шуреи, баджанаци и много селтаци.

Да гледам останките от Телерик е painful, at best. At worst, по-голяма излагация не бях виждал.

Спомняте ли си кофата на багера за разкопките на "новата" ви сграда? Маслото, Зарко Тъпото и Ярмата в кофата на багер на пет метра над земята пред 700 човека - жълти каски, там дето сега кво има, газ станция? Може ли така да се изложите, бе момчета. От топ фирмата в София, до инвеститори в СВ което може да е розово, и тоя дето "купихте" действа фирмата ви.

Защо така стана?

Как си оставих най-добрите години и топ уменията си за вас, еби му майката. Как да е, everything happens for a reason, надявам се да умрете в лайна някъде.