Телерик /img/frontend/nomap.png"

Това с стартирала с пари е легенда дето съм я виждал на доста места и не знам откъде е, но не е вярно. Просто тия 4-мата са били неорганизирани и са ползвали офисите на бащата на единия, и като ти казвам офиси, не разбирай Капитал Форт, а някаква комунистическа фабрика дето вратите и бяха с кожа и копчета като от комунизма.

Тоест никви пари не са взели в началото, заплатите са били неколкостотин лева и то в пликове. Това, което са взели, са хора дето са им вярвали и са идвали с цялото си време, дори с техните комютри щото те навремето немаха пари с идеята, че ще стане нещо.

Е то стана, ама тия просто си ги уволниха тия хора и така. Това до степен дето се избягват да не се засекат в София, че може да стане опасно. По принцип стартъпите ценни хора в началото им се дават проценти във фирмата, ама тия чак докато сестрите и кумовете им почнаха да работят си правеха ослушки и некои хора се побъркаха от това. После over-reaction и раздадоха фирмата на пълни селяни, затова сега строят сгради без прозорци и говорят тъпотии, щото...

В момента е уникално, Терзиев е член на Бялото Братство и говири неща дето по принцип се вкарва в лудница, ма нали е "успял" и така. Успял е толкова, че Елевън дето се мъчи да направи нещо нямат един екзит от 180 опита.

Много мога да говоря, но... как да е. Вече е Прогресс и там имат други проблеми, примерно като слушам некъв селски бек от Каспичан Веско Колев кви ги дрънка... има и по-тъпи, продължава традицията.

Има много фактори, които ние обикновените бачкатори не виждаме. Телерик АД започна с финансиране и то дадено почти даром. Хората са го казали - пари при пари отиват. ОК, младежите не направиха колосален екзит, но направиха това, които обикновените бачкатори можем само да си мечтаем да направим.

Светлин Наков е бачкатор. Той е като едно малко локомотивче, което пуфка и пафка докато влачи всякаква сган след себе си. Нормално е да бъде успешен, защото полага много труд и всичко което прави го прави с вродена страст.

Жалко за големия потенциал на тази фирма (Телерик). Аз не знам как тия успяха от най-голямата софтуерна фирма в България да деградират до тъп коуъркинг в Младост и неква академийка дето даже не е най-голямата, Наков без пари сам успя по-добре да се справи. Некви пълни тъп*анари, супер яко се прецакаха. Сега гледам са построили неква сградичка без прозорци на Малинов дето е широка 2 метра, не знам как са успели да го измислят това.

Динамо Софтуер с оборот 5 милиона лева успяха да се продадат до такава степен дето само единия от двамата строи 25,000 квадрата лукс до Парадайз мега офис, тия некви кутийки без прозорци... смях. Даже палячото от Уолтопия направи ебати сградата, тия... ама от лекенца дето се качват в кофата на багер над главата на робите си да викат колко са велики и кво ще строят толкова заслужават.

Как да е. В момента е Прогресс, тия са още по-зле, ама поне имат некви пари. Много кофти ситуация в която на големи позиции са некви момиченца дето само ходят по конференции, останалите са некви селтаци дето пак ходят по конференцийки и прочие.

Нищо ново не се е измислило в тази фирма от Nativescript нататъка, и това NativeScript даже не може да се продаде щото е безплатно. Наистина не знам кво правят толкова време.

Бездарници некви дето стоят докато фирмата се дезинтегрира окончателно, с добър темп работи, още 3-4 години по този начин и ще останат 100 човека колкото да има офис в България да си прекарват парите на 10% данък, то това е.

Трагедия, а имаше такъв потенциал, но прости хора и така.

Не го слушайте този умник отдолу. Прогресс е най-тъпата фирма в София навярно и единствената, която уволнява програмисти и въобще ИТ стафф, докато дори гаражни фирми в Каспичан ще се избият да наемат, да не говорим за големите интернационални в София. Изключително тегав процес, една средна един месец не моеш си сетнеш, пълни тъпанари на високи позиции и от американска и българска страна. Фирбата от около 800 човека в момента е около 400 и всяка седмица има уволнени и напуснали.

Самите Прогресс продават един софтуер на 50 години дето е нямало интернет като са го писали. Това е, и понеже има остават едни 100-200 милиона на година си купуват фирми уж да закачат нещо, ама от 1985-а не са закачили нищо, точат и закриват, това им е. Телерик беше преди, Кинви после, сега едни с ФТП софтуер и така.

Всички са се покрили и гледам да изкарат още колкото може преди да си отиде цялата фирма. Тия от Телерик като са продавали можеха малко поне да гледат на кой продават, от целия свят най-тъпата фирма.

Хейта тука е съвсем основателен, тия са уволнили или накарали няколкостотин човека да си ходят. Останали са некви скатавки виж само какви работи има, аз ще падна да се хиля - хомо истории, брачедката на Руши Виденлиев, бати цирка.

От всичките фирми в София, тая ще е най-тъпата в която мое се набиете в момента, ама то май няма и как да стане, аз в джоб.бг обява на тия не съм виждал от 2014-а.

Казвам ви го от първо лице и от втората вълна на уволения, и то не е щото съм некадърен, а точно щото съм и ми беше явно много голяма заплата. Да и това го има, кадърните с повечето пари ги махнаха.

После що хейт имало, хаха.

Познавам доста читави хора работещи в Прогрес. Не знам обаче защо само негативни коментари има в този форум. Вземете направете нещо позитивно и градивно освен да пишете глупави коментари за Васил и сие.

Маслото трябва доста да е западнал, че да се шиба с Кадъната. Цела София знае, че е хомо, ама преди се ебеше с чужденци и им приписваше фирмата, примерно Фарис Суаъс го праскаше анално на третия етаж в кенефа.

Маслото Васко Терзиев е играч, просто хомо и иска да лапа пишки, и затова си продаде фирмата и сега мизерства - иска шпация по дупето.

Ма това за Кадъната не го вервам, това означава, че Маслото е яко западнал с тоя пропадняк да се шиба.

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

Като чета последния коментар ме е срам че съм от тази фирма. Всички знаят че Маслото, Каданката-Каданов са любовници и за тва са не тези позиции :) А за тоз прочут сейлс екип на Каданката се знае и за хомосексуалните услуги на Пламен Спасов и сие със чужденците..., а яйчарите във фирмата земат само познатите на познатите , и никога квалифицирани...
П.С до последния коментар-доста пари сте зели май за да го напишете да защитите каданката,- който е в прогрес, знае истината
П.С до кандидатите- не падайте на нивото или контракт като мен или ше плувате в помията на помиярите от тези коментари :)))))

Здравейте :]Настоящ служител съм на фирма Прогресс и последните мнения за Димитър Каданоф ме шокираха.
Истината е, че това е един от най-ценните кадри на компанията и всеки достатъчно грамотен човек, интересуващ се от бекграунда му, може да влезе в LinkedIn и да види, че опита му е доста богат. Истина е също и че той никак лесно не наема хора в екипа си, но това е и причината всеки един от Сейлс екипа да е толкова успешен.
Последните няколко мнения, написани по-долу, са всъщност написани от бивша служителка на име Диляна Сотирели, която уволнихме през месец май.
Причината беше, че девойката е освидетелствана с шизофрения, за което не бихме уволнили човек по принцип. Проблемът беше, че стана физически опасна за хората работещи около нея, поради което се наложи да бъде отстранена, тъй като кризите и станаха видни за хората работещи в компанията.
Също така, Митко Каданоф не е уволнил абсолютно никой, за времето, в което е в Прогресс и това може да бъде проверено доста лесно. Единственият човек, уволнен в този период е горе назованата дама - Диляна, но тя не беше уволена от него, а от HR екипа, поради гореспоменатите причини и поради неспиращите оплаквания от други служители на компанията. Митко нямаше как да я уволни, тъй като тя не е била част от Сейлс екипа. Девойката беше просто BDR, за която позиция, изискванията са доста по-ниски.
Съветът ми към всички кандидатстващи във фирмата е да не вярвате на всичко написано тук. Голяма част от нещата могат лесно да се проверят - чрез познати, от LinkedIn и тн.
Разбирам, че има и такива от вас, които са били разочаровани от това, че не са били наети или са били уволнени, но причината за това едва ли е в HR-a, мениджъра или интервюиращия. Както се сещате, идват доста хора на интервюта, няма как да наемем всички. Наемаме тези, които смятаме за най-добрите.
За Сейлс екипите, всеки трезво мислещ човек, ще се сети, че се наемат само хора с много висока квалификация, защото се изискват определени резултати в края на периода. Ако наемем хора, които нямат нужните умения, резултатите няма да са толкова успешни.

E на всички е ясно, че Каданов и Васил Терзиев - Маслото са любовници. То и от там му е прякора - кадъната, от търски мадамата, за анални ласки.

Но вече Маслото му свършиха парите да му плаща и си показа зъбките.

Като цяло всички знаят, че сейлс в София на фирма в Бостън... кво, тоя селянин дето е правил свирки на маслото до вчера ще продава Сайтфинити ли? Той мое си мисли, че чужд език е неговия в задника на маслото, на реално е английски, то Кадъната това нема как да го знае.

Държат го, че там са клика педалчета Веско Колев, тоя грозния сисадмина дето си мисли, че е завършил Харвард и тоя пендел.