АРКУС АД / ARCUS Co. /img/frontend/nomap.png"

АРКУС АД / ARCUS Co.

Ей това голяма глупост дето си написал за счеводството,направо ще ти се смеят дамите като те прочетат.Всички са си с висше образование и си разбират от работата.Явно си някоя злобарка от същия етаж и яко завиждаш на новите попълнения.Иначе за фирмата като цяло си заслужават хората там отношението,полувината ходят на работа да отбият номера и даже им плащат.Евала на такива хорица!!!

Незнам, защо но ръководството на фирмата държи назначените полуграмотни среднисти от едно време в администрацията. Там работят големи лейки. За счетоводният отдел знам, че главната счетоводителка и заместничката са с висше другите са доучвали на свещи кой къде свари. Сега скоро били приели някаква завършила колеж, мале вдигнали са ръце от нея, но като има връзки така е.
В края на краищата на чичо Банко умни хора не му трябват. Хората са казали С УМНИ ХОРА СЕ РАБОТИ ЛЕСНО, А С ТЪПИ БЪРЗО. Чичо Банко е по бързата работа:)))
Представяте ли с в АРКУС да има интервю за работа в администрацията. Примерно за счетоводител, касиер или за началник. Ако се случи да се назначи кадърен, занещ и можещ човек, с два езика, ама истински специалист там, аз ще направя курбан и ще почерпя целия ласковец. Ама да го назначат без връзки, заради образованието му. Иначе какво то като сина на банков тъпаци болл, с лопата да ги ринеш

Назначиха ме на нова супернеплатена работа/4-5 лв на ден/,няма да казвам изделието,защото не съм рекламно лице на фирмата,само ще загатна че то е на най-голям зор!!Никой не си мръдва и фаланга от пръста си за вдигане на разценката,всеки се е  заел с чутовно олизване на директорски задници...

Пак пуснаха маса народ в отпуск,въпреки големия зор на гилзата,и отново ми е напълно ясно че като си подам молбта на шефа,той отново ще ми изтърси "Всички излязоха в отпуск,неможе повече,ти ми трябваш"....и аз така си стоя и немога да си отикам отпуската от 2008!!!

Сигурно помните изказванията ми от 31.03.2010-00:30h i 31.05.2010-18:00h!!!Пак има голям зор,дори и на екипи вероятно ще се работи,събота неделя ношни смени ....всичко което ви хрумне!!!Точно когато сме намислили да ходим на море,аз още пролетта ви казах че няма да ходите на море:)

Няма ли да се прави списък,които имат много отпуска,да се задължават да я използват??Аз примерно имам още от 2008-ма,кога ще ги ползвам,като "Неможело,баш сега ли ве,на тоя зор!!!"и такива едни приказки!!!

За пореден път ще напомня казаните неща от мен на:  31.03.2010-00:30h  и  31.05.2010-18:00h!!!...Спешно се пращат бригадири в монтажа,а който дръзне да поиска отпуска светкавично и той отива там,..и има и нощни смени,за екипи още не са се сетили,но аз ги подсещам в момента!...Нещо да кажете,не познах ли???.....

Днес колега ми метна празна касетка с цел да ми счупи някой кокал!Причината беше че отказах да му дам цигара!!!

Да това е така но защо не напишете за кой ЦЕХОВЕ става въпрос, че като се ОгледаТ  да разберат коя на кое ШеФчЕ е ... ?!?!
 Белким някой ги попита защо за тях може, а за нас НЕ???

Това не е за сефте,г-н Ощетен,от години е все така.Когато дойде време за бригада,всички се изпращат по всички цехове,остават само любовниците на настройчици и началници да стоят доволни по цял ден по столовете,потривайки се с 2 пръста по изпотените от стояне чатали очаквайки най-малко 800лв...не 500 както си мислите....!