АРКУС АД / ARCUS Co. /img/frontend/nomap.png"

АРКУС АД / ARCUS Co.

Изглежда ми некоректно изказвайки мнение да се крием зад псевдоними.Именно там се крият и главоболията ни защото на маса и далеч от погледа на ръководството сме с орлите а иначе сме си на овцата децата........Проблема ни е е не в ръководството а вробската ни психика а от там и пълната липса на достатъчно достойнство да си решим проблемите и да се изправим очи в очи с ръководството и да кажем каквото мислим

За колегата от Лом.Ако ще има договор той ще е след около три месеца и ще е голям.Затова се търсят електротехници и монтажници за подготовка на оборудването.Но дали ще има договор не се знае.Ще се знае след около два месеца.

Забелязвам,че отдавна не е писано в този форум и се чудя дали някой го чете изобщо.Интересува ме знае ли някой дали ще има поръчки за цеха в Лом и от кога?Аз работех на срочен договор в ОП Лом и от май миналата година сме без работа,а и тези с постоянните също нямат.Скоро ще стане близо година без поръчки и затова се интересувам,щото беше обявен прием за монтажисти и ел.техници,но засега нищо!!!

Немогат един аванс да дадат,хората имат ученици да пращат на училище,за другите разходи няма да говоря.С две думи да се е...м у европейците дето сме!!!

@Яворчо, няма точно защото винаги се намират хора. При нов договор се връщат стари рабнотици на които пропусктие стоят там А ако пак не имс тигнат хората назначават и нови лица.  Молби там винаги е имало и винаги ще има, незаивисмо колко го плюят някои хора този завод. ;)

Ако в този форум се пише по-често,мисля че работниците ще бъдат по-информирани и по-запознати с ситуациите около фирмата.Сега се говори,че ще има нова поръчка за цеха тук в Лом.Преполагам,че ще има и прием.Много от назначените ще са работници,които и при предишни кампании са работили тук.Като свърши работата следват съкращения и веднага се почва с недоволството:защо ни съкратиха,цеха ще затваря,кво ще правиме без работа.След време ще дойде нова поръчка и се върнат обратно на работа.Тогава започнат да мрънкат за условията на труда и т.н.,за заплащането....Ами,който работи взима добри пари,нали е на заработка,като все пак в Лом си няма работа,а повечето работят за 300лв.А на който не му харесва да не се връща на работа.Друг е въпроса,че и тук работят доста на по 60-70г пенсионери и такива които само отбиват номера.Е,ами да се надяваме,че ще има повечко работа тук в Лом и дано нещата да тръгнат към положителна насока.

Пишете каквото си искате, но това е завод съществуващ и до ден днешен и даващ хляб на мнооооогооо хора! Понякога се случва да няма пазар и прочие, но след това всичко се нормализира и върви в темпо. Една от големите фирми движещи икономиката на община Лясковец.

В момента е криза навсякаде! Немога да разбера като неви харесва в Аркус Ами напуснете,Никой неви даржи на сила там. Като са ви малко парите намерете си нова работа, Но едва ли ште е като в Аркус, Кафета цигари мотане от цех на цех и прочие. Като са ви малко парите спрете работа протестирайте, Но явно си натискате задниците и си траете заштото знаете че ако се махнете от Аркус ште има глад и мизерия.Затова спрете с тия коментари а се земайте в раце и стига сте мрункали като недосукали бебета.

Искам да запитам - защо фирмата няма обяви за работа по ТД  борси, весници, уеб борси ... аркус набира служители подмолно и от "батко братко " ..Вярно ли е това и каква переспектива има ..благодаря за намесилите се :)

Човек не трябва да знае как се правят колбасите, законите и как се назначават служители на работа, защото ще намрази всичко изброено...