АРКУС АД / ARCUS Co. /img/frontend/nomap.png"

АРКУС АД / ARCUS Co.

wetlboro за кои вафли говориш със заплащане на 600 лева ???Всякакви други читави предложия,където може да се започне работа във областта ВТ,моля да ги назовавате.Не се знае колко време ще има да чакам тия от аркуса,ако въобще ме вземат :/

Това не е фирма, това не са работодатели.Това са просто една купчина от хора които гледат как да лапнат, колкото се може повече пари и да мачкат подчинените си. Прибираш се от работа смазан и си мислиш "какво ли ще ям днес" ето това е да си гладен работник във фирма която произвежда оръжие.Тези мижави заплати не стигат само за сметки, а да не говорим за храна,дрехи,лекарства,заем за жилище/квартира,дете.Всеки от нас е човек на който му се иска да излезе с жена си веднъж в месеца на ресторант,кино театър или подобно мироприятие (хахах да ама не) за това може само да мечтаем.Ние сме едни просяци и нищо повече и така ще е докато си пишем във форумите и бездействаме.Трябва да бъде направено нещо (стачки,протести,масово неявяване на работа) каквото и да е за да разберат нашите РАБОТОДАТЕЛИ че те също зависят от нас,че сме гладни,бедни,болни и нещастни и ако започнат да лапат малко по малко и да оставят по някоя трохичка за нас нещата ще са доста по добре.Хората масово за забили носове и дори и последната им капка самочувствие си е отишла, ето такъв човек вече се е отказал от всичко.Той ходи като робот на работа, без абсолютно никакво желание и върши колото се може по малко работа, защото и да върши повече никой няма да му даде и стотинка повече, по скоро ще се намери някой "УМЕН" шеф да му начука канчето.
Но пак казвам не работодателя е виновен.Ние сме си виновни защото можем да отидем до паркинга и да останем там, без да преминаваме през портала.

Няма работа,всичко е осрано без надежда за почистване!Край,фалит!!Ако си съгласен да правиш оръжие за 300лв,вместо вафли за 600лв,почвай:))

Забравих да уточня,че се интересувам от завода във Лясковец.

Интересувам се,търсят ли се работници във завода сега ?На каква работа може да те назначат и какво е заплащането ? Много ке се радвам,ако някой ми отговори.

...И все пак скуката продължава.Нищо не се случва....

нищо интересно...

Ей това голяма глупост дето си написал за счеводството,направо ще ти се смеят дамите като те прочетат.Всички са си с висше образование и си разбират от работата.Явно си някоя злобарка от същия етаж и яко завиждаш на новите попълнения.Иначе за фирмата като цяло си заслужават хората там отношението,полувината ходят на работа да отбият номера и даже им плащат.Евала на такива хорица!!!

Незнам, защо но ръководството на фирмата държи назначените полуграмотни среднисти от едно време в администрацията. Там работят големи лейки. За счетоводният отдел знам, че главната счетоводителка и заместничката са с висше другите са доучвали на свещи кой къде свари. Сега скоро били приели някаква завършила колеж, мале вдигнали са ръце от нея, но като има връзки така е.
В края на краищата на чичо Банко умни хора не му трябват. Хората са казали С УМНИ ХОРА СЕ РАБОТИ ЛЕСНО, А С ТЪПИ БЪРЗО. Чичо Банко е по бързата работа:)))
Представяте ли с в АРКУС да има интервю за работа в администрацията. Примерно за счетоводител, касиер или за началник. Ако се случи да се назначи кадърен, занещ и можещ човек, с два езика, ама истински специалист там, аз ще направя курбан и ще почерпя целия ласковец. Ама да го назначат без връзки, заради образованието му. Иначе какво то като сина на банков тъпаци болл, с лопата да ги ринеш

Назначиха ме на нова супернеплатена работа/4-5 лв на ден/,няма да казвам изделието,защото не съм рекламно лице на фирмата,само ще загатна че то е на най-голям зор!!Никой не си мръдва и фаланга от пръста си за вдигане на разценката,всеки се е  заел с чутовно олизване на директорски задници...