ОНЛАЙН КОМПАНИЯ ЕАД /img/frontend/nomap.png"

ОНЛАЙН КОМПАНИЯ ЕАД

Щом са се хванали сами да си пишат мненията в bgrabotodatel, значи ги е страх от проверки или от имиджа им.
Каквито и планове да имаш, ако ги гониш с нечисти средства и без грижа към служителите няма да успееш.
Желая им успех, не съм забравил начина, по който ме излъгаха, но аз си успявам в моята работа. Всичко се връща, обаче. Ако продължават по старому не ги чака нищо добро. Въпреки че холдингът ще продължава да пере яко тук. Така че, основните играчи са си оплели кошницата.

По темата за ковид вълната по-долу,
при локдауна бяха съкратени почти всички служители, които бяха в изпитателния срок от 6 месеца, а на останалите заплатите бяха намалени с 20 до 30 процента. Служители които не бяха в изпитателен срок ги караха да подписват молби за напускане със задна дата.

До момента всичко обещано се изпълнява. Подготвя се нов офис някъде в центъра. За сега всички работят home office. Има и раздадени задачи - основно опознавателни и въвеждащи. Всичко е много ново и тепърва ще се развива. За сега е интересно. IT частта няма някакви турболенции и поне до тук (за мен втори месец) всичко е точно.

Положителните отзиви са писани от един човек :)

Някой да каже нещо повече? Събират цял нов софтуерен екип. Условията, които предлагат са много добри. Всячески се опитват да привлекат програмисти - високи заплати, техника по избор, мебели за home office. Има ли обратна връзка на започнали там?

Заплати винаги са навреме. Осигуровки са върху реалните пари. Отстъпките при пазаруване, прегледи и хотел (има такива от холдинга) се дават. Иначе има много работа.

Нямам впечатления от фирмата, но последните коментари изглеждат толкова фейк, че изобщо няма смисъл автора им да продължава да пише. Не правят позициите по привлекателни.

Преди да кандидатствам, първо четох отзиви. След това открих познат, който има вътрешна информация (приятелката му работи там). Заплатите са по-високи от обичайните и се плаща навреме. Хората, които са се задържали получават индексация (повишения) на заплатите, когато се справят. Използват се отстъпки за различни неща, до които имат достъп от фирмите на същия собственик - хотелски нощувки, здравни услуги и подобни. В периоди, когато има много работа се поощряват служителите да работят по - дълго. Плаща им се overtime. Заплатите са реални и осигуровките са върху реалните възнаграждения. По никакъв начин не се позволяват кражби, злоупотреби или "кръшкане" от работа. При подобни нарушения обикновено се прекратява правоотношението. За това собственикът бил абсолютно категоричен. Като цяло е разбираемо - ако плащаш добре е нормално да изискваш коректност от служителите. Имам пуснато CV. Да видим дали ще се обадят за интервю.

Приятели ето начин, как да си докарате малко допълнителен пасивен доход. Аз лично съм доста доволен, като си докарвам до 200$ на месец а и не изисква кой знае колко време да стоиш пред компютъра;

Собственикът на групата е успешен, много амбициозен и пробивен бизнесмен. Това разбира се поставя по-високи изисквания и означава повече напрежение. Начина и времето, през което иска да се развива проекта, диктува високо темпо и по - високи възнаграждения. Ще имате работа с коректен човек с високи изисквания. Стремежът е да се работи с най-добрите специалисти и да се постигат най-добрите резултати. Това, което правят мисля, че ще доведе до чудесна компания с успешен интернет бизнес. Ако Ви е интересно в областта на e-commerce и Ви "сърбят ръцете" там ще можете да работите и да успявате.