Вокс Он https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Магнаурска школа 11&markers=София,ул. Магнаурска школа 11

До последните двама анонимни Много ми е интересно как разбрахте,че бонусовата система е шит,като сте били макс 2 седмици на работа !?! Тя се определя по няколко съвсем прости и ясни фактора . Това ,че не сте ги разбрали е друг въпрос :) Стига да си гониш целите си взимаш и парите. Аз,лично не съм падала под 1000 лв,но пък знае ли човек може да са ми манипулирани резултатите

Меко казано фирмата е пълна пародия

Бях на две интервюта за въпросната фирма, и на двете от които почти не става ясно на какво възнаграждение ти ще работиш. Първия месец добре, като си без таргет. След това, когато ги питаш за таргета, те не знаят колко е. Казва се "ти си с намалени цели", колко намалени- един Бог знае... Бяха казали, че заплата за 8 часов работен ден е 700 лв НЕТО. Познайте после. Оказа се 700 бруто, което е към 540-560 лв нето. Хора в тази фирма напускат всяка седмица, познайте защо. Човек, който в момента работи там от агентите, с най-много стаж, е 8 месеца. Всички останали агенти са на по 1-2-3 месеца, повечето си тръгват след време. Не си губете времето с тези адски некоректни хора. Колектива е на групички, когато си нов, не получаваш кой знае колко внимание от тях и на моменти, като се разминавате, все едно сте непознати. Обучението трае точно 3 дни, а не 2 седмици, както ще ви излъжат в началото. После има да ви досаждат, докато си водите разговорите и ще ви крещят на моменти. Бонусната система им е пълен шит и всичко е направено така, че ти хубав бонус да не вземеш. Има и известна доза манипулиране на резултатите. Много хора, и бивши,и настоящи служители могат да потвърдят мнението ми.

Мениджмънта на компaнията е безобразен. Всичко там изглежда само привидно добре. Добре замаскиран парад на схеми и експлоатация е най-точното описание, което мога да дам за тази компания. Казаната дума, обещания и уважение там са митологично понятие. Идеята е да вземат колкото могат повече от теб, изцеждайки те до максимум и давайки пълният минимум. Голяма компания на селско ниво. Горещо не препоръчвам за хора, които имат поне малко себеуважение.

Работата във фирмата е приятна. Малко е натоварващо, това притискане на клиентите по телефона, но все пак това е работата да се правят сделки. Колегите са страхотни, супер приятелски настроени и ръководството също.