Вокс Он https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Магнаурска школа 11&markers=София,ул. Магнаурска школа 11

Тази фирма никога няма да се оправи. Нито като заплащане, нито като отношение. Добрите и можещи или напускат, или ги освобождават под някакви смешни аргументи. Това, разбира се е целенасочено. А, именно за да останат вечно мълчаливите агенти, и най-вече тиймлидери. Агентите работят за 700бруто, вярно с минусите докарват що годе нормални пари (под 900лв), ама за какво. Ако имаш под 4 часа говорене, седиш докато не ги направиш, карат те да ходиш извънредно за да избираш сделки .. Лъжеш хората, повечето от които не се съгласяват да преподписват и си все на минус сделки. Еми, не е окей. Супер много хора напуснаха,защото се стараеха, искаха и можеха, но разбраха че не си заслужава нито парите, нито отношението. Бягайте далеч от този кол център.

Интересно как г-жа Генчева кара служителите си да пишат положителни коментари за по 1000 лева заплата. Моля ви се отворете Jobs и вижте в други колцентрове какво отношение и заплащане има. А и не само в тази сфера, а като цяло. Тиймлидерите, половината са гъзолизци на г-жата с биполярност и сами не осъзнават колко са стъпкани психически от нея. Евала за това, че тя определено знае как да управлява хора и да ги изцеди до край. Ако имате малко уважение над себе си и труда си, разгледайте и вижте дали си заслужава подобно отношение и труд за това заплащане. Стойностните хора от тази фирма напускат, добрите агенти също и остават хората без мнение и хора за по 2 месеца във фирмата. Успех на всички бивши и настоящи служители, уважавайте труда и личността си.

Май никога нищо няма да се промени в тази фирма , всичко си е по старо му :D Раздвам се,че има и други здраво мислещи хора , които са се усетили навреме :D :D :D :D

Такааа,на интервюто ти казват 700лв НЕТО ,в последствие се оказа, че е толкова БРУТО! Като цяло обучението е на ниво, колегите в по-голямата си част са страхотни,мили и усмихнати хора, ръководството е зле,въртят се интриги,тоя спи с оня,тоя живее с другия и това са тъй наречените "топ агенти" и "тийм лидери" ! Изключение прави Маргото-Маргарита Йовчева , която е страхотен човек и тийм лидер!!! Е, понякога може да ти се скара,да ти се развика даже,но при нея е дириктно,открито и не , защото се прави на "виж ме коя съм",а просто е истинска и емоционална! Всички останали са под кота нула! Или забравят ,че изобщо си там и те има,или искат чудеса от теб,при положение, че си там от само месец да речем....Заплатата както споменах, няма нищо общо с обещаното на интервюто,а като си потърсиш правата се чудят какво да те излъжат! Съветът ми е,не отивайте там ако искате да бъдете уважавани и ценени като хора и служители, защото давате всичко от себе си и накрая ви прецакват!

Научих папагала ми да казва "И какво още?" Вчера един час говори с една от А1. :D :D :D

Телесейлс не е работа за всеки, на пръв поглед може да Ви звучи лесно, но не е така. Изисква се отдаденост и търпение. Факт е, че често напускат хора - но в повечето случаи това са млади студентчета, които и хал хабер си нямат какво е да работят. Пробват, не им харесва, напускат. Демокрация дет се вика. Разбира се, има натоварване в работата, но е в рамките на нормалното. Има много по-стресиращи и натоварващи длъжности. Мениджмънта изиска от нас много, но нормално на хората от това им зависят парите, а и на нас също. Така че, за наше добро е.Бонусната схема си е ок. Добри резултати=добри пари. Относно коментиращата ''Анонимка', споменаваща за успеваемостти, коректност и прочее.. Ми, мацката е готина, ама от както им се разпадна групичката, обстановката в офиса е по-спокойна. Сами си правете сметка, що за хора на главен ред, докато обядват например обсъждат кой с кого спи, кой как е повишен като тиймлидер, какви връзки има и кой к'ви пари взима. ''За отровата в думите на хората, змията може само да завижда''. За всички недовлни, пийте по една студена вода, наслаждавайте се на живота, че е кратък.. ;д айй със здраве :* #voxoninmyheartalways

Жалкото е само, че при вас човек и да си върши работата вие пак му се качвате на главата :)

Ако си лоялен и към теб са лоялни,а относно злобата анонимка,предният коментар е точен

ПОЯСНЕНИЕ:
Те имената на анонимните не са никаква тайна! Заедно с последната ("анонаимна" бивша колежка) коментираща и съответно уволнена за лъжи и злоупотреби :)

Те имената на анонимните не са никаква тайна! Заедно с последната коментираща и съответно уволнена за лъжи и злоупотреби :)