Вокс Он https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Магнаурска школа 11&markers=София,ул. Магнаурска школа 11

Здравейте,искам да кажа,че това което се отличава най много като добра черта е приятната обстановка за работа и колегите от които си заобиколен визирам агенти тиймлидери и ръководство.В определени дни има напрежение в офиса,което се усеща и спрямо заплащането изискванията са много големи,но е поносимо.

Приятна и приятелска обстановка , но доста трудни таргети за изпълнение .

Екипът е страхотен! Прекрасно и коректно отношение от страна на ръководителите! Изключително доволна съм от обстановката, колегите и заплащането! Фирмата е много яка! От скоро съм в компанията, но мога да кажа, че тук условията са много добри и ако си вършиш работата добре, това се забелязва и цени! Благодаря за доброто отношение и професионалната работа!

Най-неприятната фирма, в която съм работил. За няколко месеца през 2017та не взех нито веднъж бонус (а съм човек с опит в продажбите).Отношението е отвратително , единствено едната ТЛ беше на ниво. Милкана е тотално неорентирана и ненормална ...съветвам хората , които постъпват на работа там да правят кръгом и да си търсят друго работно място.

Ако уважавате труда си и здравето си-не ходете в тази фирма. Първо лъжите почват още от интервюто относно заплащането. Казват ти едни пари, но ти спестяват факта, че имаш бонус, който при висок процент откази не го взимаш, тоест оставаш само с парите за часове, които са няма и 500 лева(граждански договор). Второ, мога да ви споделя, че за времето, което прекарах там ми се отключиха няколко здравословни проблема. Постоянното напрежение, което е във фирмата е, защото те изстискват от работа, в случая искат от теб така наречените "тийм-лидери", а те от своя страна с нищо не ти помагат. Тяхната заплата се определя от това, което ти си направил през месеца, в случая само ти се дава зор, а те по цял ден гледат мачове, играят джаги и коментират кой с кого е спал, кой с кого има нещо във фирмата. Уважение в тази фирма НЯМА да получиш. Само мачкане и тъпчене и то за жълти стотинки. Шефката на фирмата не идва с години и изведнъж се върна, изпонапуснаха стотици хора, само защото тя не е на кеф. Относно новозапочващите- един месец сте на обучение при лелка, която не си пие редовно хапчетата, има проблем с нервите, не е на себе си, когато най-малко очакваш ще те замери с нещо.След като ти мине обучението, те слагат в отбор с уж опитни агенти. Вариантите са страхотният тийм-лидер Емилиян, който е протеже на по-високостоящите или Петър, който се е взел много насериозно, а в случая е никой. Петър може би една идея обръща от време на време внимание на отбора си, докато при Емилиян няма да получиш нищо освен зор. Нон-стоп махат хора, които са добри агенти само защото те са казали очи в очи всичко на своите "началници", а на тях това не се е харесало. Текучеството е всяка седмица, задължават те на граждански договор да пускаш МЕСЕЦ предизвестие. Заплашват те с глоби постояно ако нещо си сбъркал. Фирмата се състои главно от млади хора, но почнаха да наемат само възрастни жени и мъже, които не се справят с поставените от тях цели и затова опитните остават ощетени-махат смени, за да извбиваш техния минус. Наемат те за едно, в последствие те местят на друго, по-ниско платено. Оставаш разочарован всеки месвц като си погледнеш банковата сметка и никой не ти дава обяснение защо имаш такава заплата, тъй като въпросните таблици с откази те сами си ги измислят, ако си мишка и си мълчиш взимаш пари, но ако им кажеш на шефчетата цялата истина за мизерната фирма оставаш без бонус. В тази фирма се успява с мазнене и мишкарство, а хората с характер тъпкани. След напускането ми не знам дали остана някой, който има стаж повече от 3 месеца в тази фирма, да има един двама заблудени. Ако цените ЗДРАВЕТО и себе си, това място не е за вас. И запомнете ако не знаете нещо за себе си, отидете във вокс он-там ще научите много за себе си! ;)

Няма какво да кажа освен страшни измамници и боклуци, работната среда е приятна единствено заради колегите, а цялото ръководство е една голяма шега, редовно прецакват с бонуси, ако сте при Габриел часовете ви винаги не стигат, тъй като него го вее вятър на бял кон, в офиса тийм лидерите си играят с топки изключение правят Емо и Милена, които си седят до екипите и си вършат аджеба работата, абе пълна подигравка е тази фирма, не е зле за начало само гледайте да си изиграете добре картите.

Тази фирма никога няма да се оправи. Нито като заплащане, нито като отношение. Добрите и можещи или напускат, или ги освобождават под някакви смешни аргументи. Това, разбира се е целенасочено. А, именно за да останат вечно мълчаливите агенти, и най-вече тиймлидери. Агентите работят за 700бруто, вярно с минусите докарват що годе нормални пари (под 900лв), ама за какво. Ако имаш под 4 часа говорене, седиш докато не ги направиш, карат те да ходиш извънредно за да избираш сделки .. Лъжеш хората, повечето от които не се съгласяват да преподписват и си все на минус сделки. Еми, не е окей. Супер много хора напуснаха,защото се стараеха, искаха и можеха, но разбраха че не си заслужава нито парите, нито отношението. Бягайте далеч от този кол център.

Интересно как г-жа Генчева кара служителите си да пишат положителни коментари за по 1000 лева заплата. Моля ви се отворете Jobs и вижте в други колцентрове какво отношение и заплащане има. А и не само в тази сфера, а като цяло. Тиймлидерите, половината са гъзолизци на г-жата с биполярност и сами не осъзнават колко са стъпкани психически от нея. Евала за това, че тя определено знае как да управлява хора и да ги изцеди до край. Ако имате малко уважение над себе си и труда си, разгледайте и вижте дали си заслужава подобно отношение и труд за това заплащане. Стойностните хора от тази фирма напускат, добрите агенти също и остават хората без мнение и хора за по 2 месеца във фирмата. Успех на всички бивши и настоящи служители, уважавайте труда и личността си.

Май никога нищо няма да се промени в тази фирма , всичко си е по старо му :D Раздвам се,че има и други здраво мислещи хора , които са се усетили навреме :D :D :D :D

Такааа,на интервюто ти казват 700лв НЕТО ,в последствие се оказа, че е толкова БРУТО! Като цяло обучението е на ниво, колегите в по-голямата си част са страхотни,мили и усмихнати хора, ръководството е зле,въртят се интриги,тоя спи с оня,тоя живее с другия и това са тъй наречените "топ агенти" и "тийм лидери" ! Изключение прави Маргото-Маргарита Йовчева , която е страхотен човек и тийм лидер!!! Е, понякога може да ти се скара,да ти се развика даже,но при нея е дириктно,открито и не , защото се прави на "виж ме коя съм",а просто е истинска и емоционална! Всички останали са под кота нула! Или забравят ,че изобщо си там и те има,или искат чудеса от теб,при положение, че си там от само месец да речем....Заплатата както споменах, няма нищо общо с обещаното на интервюто,а като си потърсиш правата се чудят какво да те излъжат! Съветът ми е,не отивайте там ако искате да бъдете уважавани и ценени като хора и служители, защото давате всичко от себе си и накрая ви прецакват!