Вокс Он https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Магнаурска школа 11&markers=София,ул. Магнаурска школа 11

Научих папагала ми да казва "И какво още?" Вчера един час говори с една от А1. :D :D :D

Телесейлс не е работа за всеки, на пръв поглед може да Ви звучи лесно, но не е така. Изисква се отдаденост и търпение. Факт е, че често напускат хора - но в повечето случаи това са млади студентчета, които и хал хабер си нямат какво е да работят. Пробват, не им харесва, напускат. Демокрация дет се вика. Разбира се, има натоварване в работата, но е в рамките на нормалното. Има много по-стресиращи и натоварващи длъжности. Мениджмънта изиска от нас много, но нормално на хората от това им зависят парите, а и на нас също. Така че, за наше добро е.Бонусната схема си е ок. Добри резултати=добри пари. Относно коментиращата ''Анонимка', споменаваща за успеваемостти, коректност и прочее.. Ми, мацката е готина, ама от както им се разпадна групичката, обстановката в офиса е по-спокойна. Сами си правете сметка, що за хора на главен ред, докато обядват например обсъждат кой с кого спи, кой как е повишен като тиймлидер, какви връзки има и кой к'ви пари взима. ''За отровата в думите на хората, змията може само да завижда''. За всички недовлни, пийте по една студена вода, наслаждавайте се на живота, че е кратък.. ;д айй със здраве :* #voxoninmyheartalways

Жалкото е само, че при вас човек и да си върши работата вие пак му се качвате на главата :)

Ако си лоялен и към теб са лоялни,а относно злобата анонимка,предният коментар е точен

ПОЯСНЕНИЕ:
Те имената на анонимните не са никаква тайна! Заедно с последната ("анонаимна" бивша колежка) коментираща и съответно уволнена за лъжи и злоупотреби :)

Те имената на анонимните не са никаква тайна! Заедно с последната коментираща и съответно уволнена за лъжи и злоупотреби :)

Анонимен,явно е че разбираш от успеваемост и бази :Д Има си нормативи и специфика на работата,които трябва да се покрият за бонус,това е нормално. Аз до сега не съм получила нито 1 негатив относно работата,даже напротив. Точно във тази фирма няма как да не си преизпълниш таргета..Е,ако те мързи може,но пък пак си си на целта. Така че тук мога много да коментирам плюсовете,но със сигурност не и с озлобени хора като последните 4ма анонимни

Както казах и в преден коментар под 1000лв. И много странно как всички агенти са на по 2-3 месеца,като не само аз,а и доста хора са на много повече.. А,от тук идва и много по-странното как всяка седмица напускат хора

Искрено съчувствса на всички, който още работят там. Или сте много нови и още не знаете какво се случва или просто вече ви е все тая къде работите и нямаме никакво уважение към себе си и затова си следите забатачени там.
Другото, което искам да споделя и към ръководството.... Започнете да мислите как да си запазите агентите, че грам не сте тръгнали на добре ама не ви се иска да си отворите очите.
Така... Относно заплащането-пълна пародия, в София да взимаш 600-700 лева за 8часа. Къде го има това? Иначе на инетвюто ти "гарантира", че по малко от 900 няма как да паднеш. То първо няма как да стигнеш до там, че да падаш. Постоянно се мрънка, че имали ниска успеваемост.. Е как да е висока като Вие сами не можете да си издействате хубави бази ама взимате "утайките" ама то по добре така и без това не ви се плаща много. Не се оценява труда на хората.. Ей там е проблема на цялата фирма.
БЪДЕТЕ ЛОЯЛНИ КЪМ АГЕНТИТЕ И ТЕ ЩЕ СА ЛОЯЛНИ КЪМ ВАС.

До последните трима анонимни Много ми е интересно как разбрахте,че бонусовата система е шит,като сте били макс 2 седмици на работа !?! Тя се определя по няколко съвсем прости и ясни фактора . Това ,че не сте ги разбрали е друг въпрос :) Стига да си гониш целите си взимаш и парите. Аз,лично не съм падала под 1000 лв,но пък знае ли човек може да са ми манипулирани резултатите