Кристал Винил ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Божурище, бул. Европа 10, Терем, хале 6&markers=София,Божурище, бул. Европа 10, Терем, хале 6

Кристал Винил ООД

1 точка от 27 мнения

Айдее, и тая перачница за пари, начело с дебелия шопар и кухата му жена, фалира. Честито!

Една от най-пропадналите фирми в които съм работила някога. Не случайно имат 3-4 огромни машини които не раотят от години, защото не могат да намерят 4-5 човека за да работят а тях.Няма и да намерят. Лъжят при интервюто, че трябва да поработиш няколко дни без договор, за да видят дали ставаш.Тези няколко дни стават месец, два, и на въпросите кога ще има договор отговарят: Спокойно - утре. Когато съответно решиш да напуснеш, не ти изплащат нито заплатата, нито компенсациите.Не се лъжете да ходите изобщо на интервюта там. Съдейки по ежедневните им отчаяни обяви за работа които пускат постоянно, никои не иска и да чуе за тези измекяри. Пожелавам на фирмата скоро и тежко да фалира.

Работници Няма.Един човек върши работа за трима.Назначават се само шефове,началник смяна,отека,началник цех и какви ли не още излишни хора.Друга е темата,че хората на тези позици просто неструват.Налага се да търпим,не само некадърниъе назначения ами и стях вървят,лъжите и интригите.Има хора,които работят неуморно......но какво от това?....?.Работим като луди,а за пари няма да коментитам.Просто няма смисъл.Няма смисъл и да споменавам собственика.Просто...........Ще кажа,първата работа която ми попадне......ще се разкарам за секунди.

Каквото и да секаже за старозагорския тарикат Ангел и жена му ще е слабо - трябва да се види и изпита на живо. Но изводът за мен след една година работа в тази перачница на пари, е че няма сма която да заслужава отношението на този шопар.Не съм виждал през живота си по невъзпитани, груби, алчни и арогантни "хора". В началото се правят на добри, обещават какво ли не, после се оказва че всичко е менте. Осигуряването е на минимална заплата, парите се изплащат на ръка, условията на труд са нечовешки. Но най-потресаващото е отношението на тези неандерталци Ангел Арахангелов и жена му тетка (собственик по документи на фирмата) към персонала. Позволяват си всеки ден да обиждат, викат, глобяват и ругаят служителите по много обиден начин. Честно казано не разбирам как може някои да търпи това и то за смешни пари. Разбирам част от перничани, защото са тъпи, както и част от техниците не са много умни, но имя няколко млади хора които не знам за какво се подлагат на това ежедневно унижение. Отделно се държат отвратително и мамят клиентите си ежедневно, лъжат доставчиците с пари, и общо взето който веднъж е работил с тях не повтаря. По-късно разбрах че са измамници от класа, и това им е поредната фирма след като са закрили няколко други поради множество съдебни дела за неплатени заплати, задължение към подизпълнители, и измамени с пари доставчици. Бягайте далеч от тази псевдо фирма и не си губете времето и парите. Надявам се съм бил полезен да не се излъже някой колега да кандидатства за работа при тези мошеници.

Здравейте.
Прочетох мнението на колегите и като видях че има и положителни коментари се учудих кой може да е доволен като всички са недоволни. То си личи и от обективната оценка под всеки коментар. Реших и аз да си дам мнението.
Малко време работих във фирмата, но по стечения на обстоятелствата, много дълго наблюдавах от страни.Моето мнението че е най фалшивата фирма. Фирмата я регистрираха в началото на 2017 г. Но от самото начало тръгнаха в обратна посока с избора на управителя.
Той се мисли за ВЕЛИК и ЕДИНСТВЕН
Обсебен от собственото си великолепие и важност, той се държи арогантно и надменно и не търпи професионалисти защото го е страх да не го изместят. Той толерира дилетанти и ....лизците защото може да ги мачка и управлява. Професионалистите за него са опасни защото подкопават неговата "ЗНАЧИМОСТ". Той е "построил всичко", той е "купвал всичко", той е "краля слънце" и без него не може да се направи нищо и ако не е "ТОЙ" и света няма да съществува. Но не осъзнава че самият той е виновен за всичките беди и неудачи в производствените процеси, за недоволните и отдръпналите се клиенти, за пропуснатите ползи за целия колектив.
Неговият защитен механизъм измества отговорността от собствените му недостатъци, некомпетентност и поведение, и го преписва на колегите. Така избягва признаване на собствената си вина и отговорноста за последствията.
С манипулативни действия и лъжи убеждава партньорите си че всички са виновни, а само той и единствен е прав. Неговите действия са се превърнали в постоянен психичен тормоз върху персонала.
Постоянно обвинява подчинените че са “неефективни” за да прикрие некомпетентното си управление.
Всеки който се е осмелил да счупи и без това крехкото му его, е попадал в драма и брутално мачкане. Когато е бил безсилен да да се пребори с думи, е заплашвал с бой.
Само за последните години през които той е бил шеф на Кристал Винил през цеха са преминали много работници, а броят им е надминал многократно постоянната численост на персонала. Много от тях е изгонил или принудил да напуснат вероятно за да не им плати полагаемите им се заплати. Изгонил е всички професионалисти по най-позорния и обиден начин, като на някой от тях е посягал дори и да ги бие.
Вкорененото чувство за неадекватност и непълноценност, което той не може да признае на съзнателно равнище го подтиква да се бори за доказване на противното.
Според мен е истински тиранин-психопат.
Повърхностните му приятелства му позволяват да поддържа илюзията, която цял живот е градил за себе си - с привидно нормалните черти на нормално човешко същество.

Поведението му е истинско бедствие за колеги, партньори и клиенти.
Всичко което написах е самата истина. А дали съм обективен, ще покажат оценките под моя коментар.
Мудафи

Отвратително място, лощи условия на работа,изнервена обстановка от постоянното неплащане на заплати навреме, невнасяне на осигуровки. Постояннен тормиоз, обиди и викове от г-н Арахангелов и жена му, която се води управител на фирмата. Не препоръчвам на никого да работи в тази фирма.

Е нема токов изрод като тое що е в тая фирма.Е ово е дебил, дебела мутра деа се прай че е бизнесмен. Айде у лево! Че му слушам аз глупованините по цел ден за илйадо лева?Ай сиктир! Пишувам те тука да ви кажем дека онйо не стаа за ничии. Оно да немаш мозак не е грех, ама он совсем е без глава грокийо. Ангеле оди си на село и копай бащината нива, не се занимавай со бизнс у големйо град, ное да стане некой сакатлак, да не мой се познайш после. Со кратко бегайте далече от тоя изоглавен пищиняк, че мое да подивее и да ви фане бесовете као мноо други.

Няма такъв дебил като Дебелия, поне аз не съм виждал. Каквото и да се каже за него, все ще е малко. Само се чудя как го търпи Г. Харачерев, при положение че не един и двама му обясниха що за имбецил си е сложил за управител на фирмата, която отдавна трябваше да е фалирала и този да се е прибрал на село. Е,може да има излишни пари за наливане в бездънната яма "Кристал Винил", той си знае. Иначе - бегайте далече от тази фирма!

Колоритна личност е този Ангела Арахангелов. Отдавна съм работила в неговата фирма а още не мога да забравя легендарните му събрания. Започваха след края на работия ден и продължаваха по 2-3 часа. На тях той развихряше артистичния си талант и създаваше безсмъртни шедьоври. Ето първо някои цитати:

„Аз да не съм от село Тьбъдътково?!“
„Тоя мач е свирен“
„Само едно нещо е невъзможно – да влезеш откъдето си излязъл“
„Ей сега ще уволня някой!“
„На който не му се работи в тая фирма да подава молба за напускане“
„Ти не леж на тая кълка“
„Защо мълчите бе мишоци?“
„Аз ти подавам честна ръка и ти ме дъниш“

Сигурна съм че изпускам много класики просто беше отдавна и не мога да си ги спомня.

От историите любими ми бяха тази как сме щели всеки момент да излезем на нула и всичко да е супер.

С умиление си спомням за този образ:)

Имаше хубави моменти ама отдавна минаха. Заплащане отношение и условия на труд .... това са нещата които задържат работниците . В една фирма почне ли текучество .....не ми я хвали