Кристал Винил ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Божурище, бул. Европа 10, Терем, хале 6&markers=София,Божурище, бул. Европа 10, Терем, хале 6

Кристал Винил ООД

1 точка от 27 мнения

Тази жлъч по фирмата продължава
Лъжи и клевети . Защо всички писаници си приличат по езика им на изказ .
В тази държава има закони и вече има осъден бивш служител - драскач !
Има закони и всеки ще си понесе заслуженото !
Знаем и колеги написаха кое лицето - Христо стоящ зад цялата помия .
Всички лъжи са все едни и същи и под псевдоними !
Нека който се съмнява в тези истини да заповяда и да се запознае с документите - истина !
Аз за две години един път не съм взела и лев на заем от Ангел Арахангелов и като видях колегата колко пари е получил като заеми се изумих как има такъв гьон сурат да пише и плюе !
Лъжец и измамник - справки - Господари на ефира !
Честито на вярващите му !
Царят не е гол !
Хи Хи Хи ...

Ето и моето мнение:

1. Управителят Ангел Арахангелов е нетърпим. Не знам за какви пари някой би се съгласил да му говорят така, да го обиждат и ругаят всеки ден.

2.Събрания всеки ден, по 2-4 часа, на които се принудени да слушаме глупостите на Арахангелов - от това как нямал пари на една Коледа да купи шоколадояо яйце на детето си, до това колко истински зъба има в устата си жена му.

3. Лъже в заплащането, лъже в извънредните.лъже и краде всеки ден, за сметка на работниците.

4. Пълен хаос в работата, причинен от некомпетентните служители, които некомпетентния управител назначава.

5. Глоби за всичко - за гледане в телефона ти, за седене, за говорене, за всияко...

6. Изнервена обстановка, от селската мутра управитек, и от няколко гъзилизци, които не оставят ануса на шефа да изсъхне.

7. Некоректен и злобен управител, крадец на парите на персонала.въпрос на време е някой да не издържи. Редовно не изплаща дължимите суми при напускане. Оставяйки ги за себе си, защото собственика е изплатил всичко, ама и свинете трябва да ядят;)

това е, успех на новите кандидати за работа, и успех на сега работещите там с напускането

Здравейте , имам ужасен проблем във фирмата Кристал Винил в Божурище, на безсточен трудов договор съм и ситуацията е следната :
Получавам постоянни наказания от страна на управителя - 10 лв, 20 лв и заплахи да остана без бонус схема и тонизиращи напитки, споменати в договорното споразумение , също така и да работя в почивните си дни по график. В последно време се срещат и обиди на чист български език дори и пред останалия персонал и пред клиенти отправени към мен. Напрежението в мен расте с всеки изминал ден. Предупреден съм , че ще бъде уволнен дисциплинарно , защото не съм се усмихвала на управителя и не съм се старала достатъчно в работата си, за да напълня касата и да има пари за вечно бавещите се заплати. Какво да направя в случая. Трудовият ми стаж във фирмата е 1 година и 2 месеца.

Извинявайте на всички от Кристал Винил ООД
Аз в във временно умопомрачение написах хиляди глупости . Но когато не стане на моята съм злобен !
Така постъпих със всички бивши работодатели !
Но как се лекува със такава болест - четвърти километър ! Постъпвам там ! Извинявайте !

Ей такъв боклук да пише от име на колега не съм виждал !
Христооооо
ходи се лекувай !
Никой не ти е пращал телеграма да дойдеш да разваляш колектива ни !
Не ставаш бе селянино !
Ходи търкай билетчета !
Белким спечелиш галоши !
По здрави от сърце за лице с меки ръце !

Кристал Винил ООД. Лепят тенти,покривала за камиони, а отскоро са и нещо като печатница Ужасно некоректен работодател. Кандидатсваш за отговорна позиция, а се оказваш монтажист. Не плащат това, което са обещали. Плащат със закъснение, ако изобщо платят.Глоби за всяко нещо Лоши условия на труд, а шефа им е пълен психопат. Не се подписват трудови договори, лъжат те и те мотаят, а накрая когато ти писне и се махнеш не ти се плаща последната заплата. Това е - дано повече хора прочетат това и не се излъжат да започнат работа там.

Това за нашата фирма Кристал Винил ООД е атака от един наш колега който е недоволен от живота по принцип и плюенето му е хоби .
Няма фирма която да не е съдил или плюл - не останаха в София !!!
Този наш колега се казва Христо и е завлякъл стотици хора - справка - Господари на ефира !!!
Дължи пари на банки и физически лица , но се крие под псевдоними и като мишка от ъгъла критикува !!!
Този наш мил колега плюе всички колеги и колежки и най вече тези от Перник , момичетата които му плащат версиите за кафе и рожденни дни , което не му пречи да плюска като прасе на почерпките за рожден ден , без да е дал и лев !
Ходи с галоши на работа , но има търговска походка .
Не знам защо шефа го държи на работа във фирмата - явно има нерви като корабно въже . Не знам и му се чудя на акъла !
Всеки колега е подписал договор още при постъпване на работа , всичко друго е лъжа и клевета .
Заплатите се плащат на деня и часа , като половината колеги , включително и аз сме взели пари на заем от шефа - Ангел Арахангелов и не знам защо се плюе и маже по негов адрес . Който е недоволен може да си тръгне по всяко време , което винаги се казва по събрания , но явно тук е по лесно да се изкарваш жертва .
По бяла и чиста фирма за двадесет години не съм виждал .
Не знам защо се очерня и какво се цели .
Да хапеш ръката която те храни е лицемерие !
Който иска да каже истината да си напише името , а не да плюе под псевдоними ! Който иска да заповяда да види условията на труд и тогава да си направи своите изводи .
Това , че скоро шефа се раздели с хора на които не им се работеше , явно не допада на някои индивиди !
Това е моята позиция и винаги може да бъде проверена !

Кой мишок скочи на амбразурата...100 % е от Божурище и името му започва с В.:)

Не знам кои колеги , бивши или настоящи плюят фирмата или шефа ни , но само да кажа ,че има много лесен начин да се разделят с такъв '' тиранин '' - една молба за напускане и им е решен проблема
По големи глупости не съм чувал
Да не казвам че малко сме хората които не сме взели на заем пари от господин Арахангелов
Лъжи и гнусотии се пишат по адрес на фирмата

Здравейте.
Работя 3та година във фирма Кристал Винил.
Работата е в доста лоши условия, с които свикнах. Основният проблем е работодателят ми, и по-точно управителя Ангел Арахангелов Отношението му настрана, от всичките години, в които работя там трудов договор имам едва от 6 месеца. Заплатите редовно се бавят със поне по 2 месеца минимум. Часовете, които се работят не са опоменати в трудовият ми договор, но се съмнявам на минимална заплата описана в договора ми (въпреки че взимам повече пари от нея). Това не е проблемът, но е информация, също така в договорът ми съм записан на длъжност, която не е моята длъжност въобще. Подписах го защото очаквах човешко отношение и уважение на правата ми, които в последствие дори с трудов договор се оказва че нямам.
Както на всеки нормален човек най-накрая ми писна да си чакам заплатите по 2 седмици и повече, както да бъда задържан извънредно и в почивни дни, които часове да не ми се заплащат.
Въпросът ми е следният - Мога ли да напусна без предизвестие, тъй като искам да започна собствена дейност и да си взема заплатата за миналият месец, която ми се дължи, като подам молба за напускане без предизвестие и по какви причини трябва да е. Причините за напускането ми са ясни, предполагам, но тъй като не искам конфликти с работодателя си, а културно, мирно и кротко да напусна, запазвам възможноста да напусна поради некоректност на работодателя си за последен вариант. Не съм сигурен също така дали мога да докажа некоректноста му, защото договорът ми е изключително беден откъм информация, а парите се взимат на ръка и не ми се издава никакъв документ, че съм получил заплата. Единственото което мога да докажа е условията на работа и на безопасност.
Та въпросът ми е, как да напусна без предизвестие след като си взема дължимото? Всякакви съвети са добре дошли.
Благодаря предварително.
Поздрави.