Кристал Винил ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Божурище, бул. Европа 10, Терем, хале 6&markers=София,Божурище, бул. Европа 10, Терем, хале 6

Кристал Винил ООД

1 точка от 27 мнения

От 25 човека вече сме само 10. Около 30 човека са минали през фирмата за 2 години. Май накрая само сфинята и сфинята майка ще си грухтят в кочинката. Дай боже!

Благодаря на колегите, че са писали най-после за този уникален субект, лицето Ангел Архангелов. Няма такова животно в природата. Но да уточня некой неща: първо фирмата не е негова, и не е съдружник дори в нея, както обича да се представя. Фирмата е на Георги Харачерев, с него се подписва договора. Фирмата е нова, на няма и 2 години, и за периода са се сменили може би 90 % от персонала. Това е лесно обяснимо, като се има предвид че натовареността е нулева, за печалба не се говори, не се излиза и на нула, само се дотират заплатите, заради което и се бавят много, като понякога стига до два месеца. Купуват се машини които не се пускат после с месеци, назначават се хора които нищо не разбират, за да бъдат уволнени или да напуснат месец по късно. Всичко това има някаква логика само ако се знае че фирмата е на Георги Харачерев, а той има няколко други сериозни фирми, и се печата предимно тяхна продукция. Бонуси няма, социални придобивки никакви, обстановката е много натопорчена от гореописания субект. Сега за него - грозна мутра от некво старозагорско село, дошъл в София и фалирал няколко фирми вече. Уникално говедо, без никакви познания по полиграфия, но с претенции. Нарича мастилата бои, и си мисли че цмик е нещо като цвик. Договорите се подписват на минимална заплата с три месечно предизвестие, за да се опитва да задържи поне три месеца някой да му работи, защото всеки нормален човек като го види в действие и бяга с двеста. Това е накратко дано съм бил полезен.

Моето мнение е, че не трябва да работите с лицето Ангел Архангелов и фирмата му Кристал Винил ЕООД!
Използваната от Ангел Архангелов - управител на Кристал Винил ЕООД схема е добре позната - подобни псевдо "бизнесмени" и фирмички имам във всеки бранш и добре облечени и възпитани мошенници, които натрупват задължения чрез дребни суми са ежедневие. Криене на данъци, неплащане на осигуровки, нерегламентирано работно време, бавене на заплати, незаконни уволнения и заплахи всеки ден. Добрв познатата схема на работа на мутрите от прехода,които сега станаха бизнесмени-проклятието на България!

Колегите са споделили по-важните неща, аз искам само да допълня че повечето от персонала са много прости, особено тези от Перник. Никога не съм работила с по ограничени хора, без никаква култура, без интерес от освен да се наплюскат, да се напият и са се на..ат. Изключително впечатление правят някои жени, първо се чудиш това жена ли е, после се чудиш какво в. Ако искате да работите в зоопарк, то това е мястото.

Най-ужасната фирма в която съм работила. Издържах 3 месеца, които ми се сториха 3 години. Първо да започна от това че на интервюто се говори едно, в договора пише друго, а реалността е различно. Няма никакви бонуси, договора е на минималната заплата, заплата се взима с месец и половина закъснение. Условия за работа има като техника, но обстановка е изключително напрегната заради лицето управляващо базата, Ангел Архангелов. Мутра от ВИС 2, която не само не я е срам какво е било, но и се хвали навсякъде как е около и бесил в родното му село.Крясъци, обиди, унижение са ежедневие в отношенията му с персонала. Работа няма никаква, и постоянно има тормоз от неговата страна. Извънредно се работи рядко, но не се заплаща адекватно. Базата е в Божурище, карта за транспорт не се заплаща, въпреки че беше обещано на интервюто. Като цяло най добре е никога да не попадате там, с ако сте се прецакали, и сте подписали безумните им договори с тримесечно предизвестие на минималната заплата, побързайте да се спасите.

1. Договори на минимална заплата
2. Заплащане 2 месеца по кьсно
3. Тегава обстановка заради управителя
4. Викове и обиди ежедневно
5. Фирмата се намира в бивш военен завод в Божурище
6. Огромно текучество, докато опознаеш колегите и те са напуснали
7. Липса на всякакви социални бонуси или развитие

не препоръчвам на никого да кандидатства в тази "фирма" ако цени времето си, само мазохист би издържал там

Брутално невъзпитан управител, крещящш и обиждаш служителите ежедневно. Нередовни заплати, никога не знаеш в деня за плащене дали ще си получиш парите. Осигуряване на минимална заплата. Обстановка на концлагер, с много напрежение, предизвикано от липсата на работа и постоянно изнервения управител Ангел, бивша мутра с ланци от Стара Загора, фалирал управител на кефене в Студентски град. Колегите напускат след дниу или месеци, за 3 месеца работа се напуснаха или бяха уволнени 10 човека, огромно текучество. Хора напускат след дни, когато видят поне вендъж в действие невъзпитания грубиян да обижда някоя женица или да крещи на колеги. Не си губете времето изобщо да кандидадствате в тази измислена фирма, само мазохист може да издържи там.