МАЙНДХЪБ БГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

МАЙНДХЪБ БГ ЕООД

Не коментирах досега, защото мисля, че като цяло е тъпа идея, но реших да се включа анонимно. И мен се опитаха да вербуват в общата мисия 'да очерним Поли Янкова и майндхъб'.
Аз съм бивш служител на фирмата, но не смятам, че ако "няколко човека си правим труда да пишем" ще направим нещо полезно.
Всеки от нас сам е решил дали да работи или не в Майндхъб. Ако вече не сме там най-вероятно има причини за това, които не са само заради Поли ЯНкова или друго. Монетата винаги има две страни!
Ние си решаваме както си решават и другите дали да работят там. Аз не мога да кажа, че всичко написано е така. Има доза истина и доза измислица.

Част от екипа на Mindhub Варна съм от октомври 2018. Екипът е страхотен. Личи си отдадеността във всеки един от тях. Децата са доволни и се забавляват учейки. Атмосферата на работното място е
вдъхновяваща и мотивираща.
От работодателя до този момент не съм видял НИЩО лошо. Отношението им към служителите е страхотно и не е на типичен работодател в България.
Досега винаги са били коректни и със заплащането.
Препоръчвам!

Очевидно управителите са разтревожени, относно това, че има твърде много негативни мнения и са се заели с писането на куп розови мнениям, с цел да пооправят нещата. Но уви, всеки знае, че в България никой няма да брани толкова усилено работодателя си и ако на фона на толкова негативни мнения има няколко, които са повече от розови, то със сигурност има нещо гнило. Няколко човека си правим труда да пишем, защото когато ние сме кандидатствали при г-жа Пролетка Янкова не е имало подобни мнения и искаме да предпазим евентуалните бъдещи служители в тази мизерна фирма.
Ние няма как да докажем всички тези неща, но се надяваме ако някой все пак се осмели да започне да има едно на ум за така добре представените условия, колеги и управители.
Е, все пак всеки преценява за себе си.

Във фирмата съм отскоро, но мога да кажа със сигурност, че впечатленията са ми повече от добри. Работната среда е подобаваща, фирмата се старае да се грижи за своите служители и им предоставя това, от което имат нужда.

Като студентка, която не разполага с цялото си време да отдели на работата (предвид сесиите ми), съм благодарна, че ме разбират и се съобразяват с това.

Заплащането е подобаващо за работата, която върша. Не мога да кажа, че позицията (ментор) е подходяща за всеки, защото работата е тясно свързана с деца и не всеки би се чувствал комфортно да преподава на малчуганите. Важна винаги е мотивацията и позитивната енергия, най-вече защото само така може най-ползотворно да се достигне до децата. По мое мнение, ръководителите на клуба са наясно, че ако техните служители се чувстват добре, ще се справят по-ползотворно с работата си и точно затова се стараят да подържат не само средата на работа в добро състояние, но и отношението си към менторите, не просто като служители, но и като приятели. Ценят нашето мнение и винаги са готови да ни изслушат, ако имаме някакви проблеми или просто идеи, с които можем да усъвършенстваме работата си.

Аз съм програмист по професия, но винаги съм искала да работя с деца и да ги науча как да бъдат създатели от малки. Станах част от екипа на Майндхъб преди близо 2 години. Грабна ме тяхната визия за ранно технологично образование на децата. Учебният план както и начинът на провеждане на занятията напълно съвпадаха с моите виждания за забавно и в същото време качествено образование.

Работата като ментор е много вдъхновяваща и зареждаща, но в същото време и много отговорна - изисква се много отдаденост и готовност винаги да учиш нови неща. Винаги съм имала коректно отношение от страна на Поли - тя е много мила, във всеки един момент е готова да съдейства и да помогне. Отворена е за всякакви предложения и инициативи, които биха подобрили процеса на работа.

От личен опит мога да твърдя, че възможностите за развитие са големи. Всичко зависи от амбициите на човек, от това дали е готов да се отдаде на мисията и наистина да свърши работа. Вече съм партньор на Майндхъб и заедно все по-усилено работим в посока да подготвим децата на България за едно по-добро бъдеще.

Работя в MindHub от няколко месеца и единственото, което съм видял е икзлючително коректно отношение. Заплащането е такова, за каквото сме се разбрали, никога не е имало забавяне. Работодателите са изключително коректни. Случвало се е да има нужда за извънредни часове (които естествено се плащат), но само и единствено ако си свободен. Никога не са ме карали да ходя, ако съм им казал, че съм зает. Често ми се е налагало да отсъствам и никога не съм получил отказ.
Децата в MindHub се чувстват изключително щастливи. Не съм видял дете, което да идва с нежелание. Също така, в началото останах стреснат, как деца в много ранна възраст знаят такива неща. Не смятам, че долните коментари са адекватни, защото децата може да се забавляват, но и научават много.

Определено, някой си е тръгнал от фирмата преждевременно и няма какво да прави, та пише коментари на поразия за един ден :D

Разбира се, всеки може да добие представа за фирмата, след като прочете написаните мнения от управителите, ще се досетите кои са те, ако си направите труда да прочетете всичко.
Вероятно не им изнася това, че всичко лъсва и че информацията за тях вече не е розова, както е била досега.
Хубавото на този сайт е, че няма цензура и всеки, който има опит може да изрази свободно мнението и опита си от всяка фирма.
Успех на всички, които търсят ново работно място на което да се чувстват добре, Майндхъб със сигурност няма да е едно от тях.

В началото на взаимоотношенията ми с Пролетка Янкова, тя вдъхва доверие и човек лесно се подвежда по думите й. Беше ми обещано, че след изтичане на изпитателния срок, длъжността ми ще бъде промененена, но единственото, което стана е, че всъщност заплатата ми се намали с 200 лева. Целта на фирмата е да се използва всеки служител на 1000 процента. Независимо на каква позиция си, задължително чистиш офиса и трябва да си готов по всяко време на денонощието да си вдигаш телефона или да отидеш на работа. Няма цялостна система за организиране на труда- всичко се върши в последния момент и накрая всичко излиза през носа на служителите включително да се отдържат пари абсолютно нерегламентирано. по време на работа често може да се чуе как от съседната стая управителя КРЕЩИ по телефона на друг служител във фирмата. Заплахите също са нещо редовно- ще те съсипят, ще ти гръмнат колата и т.н. само защото си се опитал да си потърсиш правата. За много кратко време лъсва голата истина за тези дребни души и единственото, което му остава на човек е съжалението, че си е загубил времето за тези нищожни същества. Що се отнася до опита ми във фирмата, не познавам нито един служетел, който да си е тръгнал от там с хубави впечатления.
Категорична съм в съвета ми да не си губите времето в тази загубена кауза, чиято основна идея е да се изкарат едни бързи пари, без да се полагат грижи нито към служителите, нито към нивото на обучение на децата.

Мисля, че всички, които сме работили в майндхъб бяхме сигурни, че този момент рано или късно ще настъпи - управителката ще напише позитивен коментар сама за себе си. Вероятно докато е пишела коментара е псувала бившите си служители, или може да ги е клела малко, или дори да ги е заплашвала... защото всичко това е нещо обичайно за нея. Когато го прави, дори не се старае да се скрие. Вероятно го прави за да вдъхва респект!
Не е необходимо да се коментира “добрата” работна среда - половината служители нямат договори, щото иначе не е много удобно да ги махнеш набързо. А когато някой служител се махне сам, поли казва на останалите, че е болен. Това е ако изобщо каже нещо! Бързата обратна връзка не е двупосочна - управителката сама си избира дали и кога да отговори на някого и то само ако въпросите са удобни! Сигурността във фирмата е под всякаква критика - не можеш да бъдеш сигурен дали няма да има рязка промяна в часовете ти този уикенд, пък камоли дали ще работиш там след месец. Хубавото е, че и ти не си сигурен дали ще ти се работи там след месец.
В общи линии - скъпи заблудени студенти и нестуденти, ако искате да видите с какви хора предпочитате да не свързвате живота си занапред, отидете да поработите в майндхъб. Бонус - ако улучите период, в който пак са изпонапускали масово служителите, за месец-два ще можете да се понаслаждавате на децата и роботите!