Рентекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Сливница 450 &markers=София,бул. Сливница 450

Бих казал че това е най голямата ми греда в живота. Осигуряват на минимална, крият данъци, карат те да бачкаш съботи, подписваш предварително молба за напускане. Отношението от така наречените началници плюмки е под всяква критика. Бонуси обещават ама бонус нанайси. Като цяло стисната фирма която дори не иска да инвестира в качествени консумативи за машините които предлагат. В същото време недоволството на клиентите заради скапаните им машини се прехвърля като отговорност на персонала. Никакакво кариерно развитие няма там. То затова и се сменят хора през 2 месеца.

Най-ужасната фирма лъжат мажат и след това не помнят какво са излъгали…. Утрепки …. Некоректни в абсолютно всякакво отношение… и те карат да си подписваш молбата за напускане преди да са те назначили на работа… мизерници

Най-мизерната фирма.Говорят пълни лъжи докато те зарибят да почнеш работа и след това започват с техните глоби и простотии… не се лъжете да почвате при тях ще съжалявате.

Уважаеми колеги , бях клиент за първи и последен път на Рентекс Обеленско шосе !
Освен че лъжат най-безцеремонно и пробутват счупена техника после те изкарват виновен и като поискаш да сравниш снимки с какво си взел и какво връщаш системата им все не работи !!!
Пожелавам им да дават под наем само мистрии и лопати ......

Собственика ИВАЙЛО ГЕОРГИЕВ е чиста мутра - кара ес класа и порше последни модели, часовник радо-ролекс, плаши хора клиенти - има сериозен гръб и си прави квото иска. Познава и движи с всички сериозни играчи в СОФИЯ прокурори полицаи адвокати. Притискат и натискат яко докато не се издължиш - Дължиш 2000 лв,взима ти 4000лв. Стойте надалеч-не работете с тях ще вземете нещо и после ще връщате двойно или ще ви преследват полицаи прокурори и подставени лица! Както каза колегат ГЕРБАДЖИЙ И МОШЕНИЦИ ПРАВЯТ КАКВОТО ИСКАТ!!!

Гербаджийска фирма ! ! ! !

В тази фирма има само един проблем и това за жалост е собственика й. Наема си 1761238 управители и заместник управители и какви ли не мениджъри хвърля си парите на вятъра...които после си ги избива от "простите" работници. Непрекъсното уволнява хора и след 2-3 месеца ги търси да се връщат... Непрекъсното действа преди да мисли. Иска оборот ама с тия ... машини няма как да стане. Натоварил е 2ма човека с работа за 10, докато управителите си бъркат в носа и само се разхождат из базата. Когато отидеш с проблем при тях те ти казват "ще го оправим това" ии до там се приключва, общо взето служителите, които не са на мениджърски пост се оправят сами, както си могат. А тия с високите заплати само се събират и затварят в офисите и се чудят кой да натопят на Ивайло за техните несвършени работи. Тогава естествено този човек се уволнява и както написах по-горе след 2 месеца му се примолват да се връща, но за жалост той вече е обрал пешкира. Организацията в тази фирма и пълна 0. Повече са интригите (Радо) отколкото се върши работа. Да не говорим собственика, като почне да си пуска тъпите анкети...персонала да се самооценява или да се хейтват един друг анонимно, защото не могат да си кажат нещата лично. Дано Ивайло чете тези коментари и да си вземе забележка.

Привет на всички,
Преди известно време работех в тази фирма, която мога да я сравня само с едно и това е лъскава ябълка отвън и гнила отвътре.Първо осигуровките са мизерни, малко над минималната раб заплата. От там нататък, каквото се разбереш. Викат те и ти ги броят вечер на спуснати щори. До колко знам, бая хора са се завъртели вече там. Кой ли него лъжеше Ивайло. И управители и фронт деск офиса и скададжиите. Натиска за работа е огромен. Иска се да си и съботата там и от 8 до 18ч минимум да стоиш. Ако не го правиш се водиш мързелив и че не ти пука за компанията му. Машините буквално ги взима от морги за строителна техника в Англия и ги кара на цената на старо желязо. От там се почва един натиск да се ремонтират и издавайки ги да не се чупят, което е невъзможно. Той никога не е доволен. Режат се пари (глоби) за какво ли не! И тогава ако си се разбрал за 1800 ще вземеш 1400 макс, че и по-малко. Има едно боклуче там един Мартин, който му е слушалка и е много подмолен. Той е от бая време, хич не ги чува нещата, но знае как да оцелява и не един или двама са си тръгнали заради него. Локацията е в Люлин и на Ботевграско, което не е много удобно. Бонуси абсурд. Постяват се нереални таргети за работещи машини, аварии на машини, коя колко е давана под наем и т.н. Резервни части от всяка точка на света, ако може да е без пари идеално. Радо, чеп за зеле не става от него. Беше подлога и шофьорче бая време, сега уж издигнал се. Ивайло го рпавеше на 5ст и го иронизираше пред всички. Радо му рева да не го гони на няколко пъти. Смешна работа, но пустия му лев трябва да се изкарва. Фирмата е загуба на време. Няма как да станете любимци на Ивайло, както няколко души. Доста, читави миниджъри и техници инаха от там. На Ивайло, дай му аудито да си го гледа, ФБ и компютърни игри. А тая жена му е може би най-натоварващата персона, която може да ти виси на главата - Сиси .... трагедия. Но така са намерили, живи и здрави. Просто не бъркайте д ходите там, ще се разочаровате!

Радвам се, че бях част от тази фирма, за съжаление се разделих с Рентекс поради един от управителите когото не можех да понасям, но собственика след като се махнах аз и още един мой колега, установи, че проблема не е в служителите а в управителя и бързо беше освободен. Фирмата е страхотна за хора които имат желание за развитие, креативни са, харесват им иновациите, харесват машини и т.н. Заплащането е добро, натоварването е нормално, колегите са готини и винаги проявяват разбиране когато имаш казус, било то личен, служебен или каквото и да било. :)

Рентекс е една страхотна развиваща се фирма, която ми даде възможност за висок старт. От 4 години съм част от екипа и за това време научих много , получавам страхотно отношение и поле за изява.

Рентекс е динамична и бързоразвиваща се компания в която работят много млади, амбициозни и мотивиращи хора. Екипът е много сплотен и всички си помагаме.

Шефовете са страхотни с имат лично отношение към всеки един служител. Всяка година имаме тиймбилдинг, партита и най-различни семинари.