Рентекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Сливница 450 &markers=София,бул. Сливница 450

Започнах като фрилансър с обещания за отлично заплащане и нормални изисквания на брой продукт. Впоследствие заплащането се оказа, че не достига обещания максимум, а изискванията за качване на продукт станаха 3 пъти повече. Обработка на снимки, превод от други сайтове, задължително голям обем на описанието множество категории и характеристики за въвеждане и избиране срещу 0.70 стотинки на продукт. При тези изисквания се правят около 5-6 продукта на час, но пък се изискват технически познания, отличен правопис, работа с програми обработващи изображения, отлично справяне и разбиране на гугъл транслейт. Сайта по който се работи е cmx.bg.
Управителя не си спазва обещанието за заплащане, за което знам ценовата политика от подчинен. Или подчинения или управителя има вина, няма как да се разбере, топката се прехвърля.