Рентекс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Сливница 450 &markers=София,бул. Сливница 450

Здравейте всички, които ще влезете тук и ще прочетете мненията за фирма Рентекс.

Това, което искам да Ви кажа е:
не вземайте под внимание мнението на чужди хора, независимо дали е отрицателно или положително.
Всеки получава отношението, което заслужава.

Фактите говорят, фирма Рентекс е развиваща се компания. Като всяка компания има аспекти, в който е по- силна и в които е по-слаба. Това, което мога да кажа като информация от кухнята е, че компанията е изключително коректна както към служители така и към контрагенти.

Рентекс е компания, в която винаги ще има място за амбициозни и лоялни хора.

Цялата идея на фирмата е машините да са закрепени и да излязат здрави от портала , ед това да се счупят и наемателя да плати ремонтите , на цени като за ремонт с оригинални части , После Радко намира най евтините китайски части и то с поръчка директно от китай и се ремонтират но пак колкото да издържат до входа. Сумати механици се извървяха от там и като видят какви простотии се правят и бягат на първата седмица , Марто лизача и Радко мишока са се задържали и аз не знам как , и двамата не могат на вързано куче хляб да дадат.

Едно съм запомнил от тази фирма - коректни са! Никога не е имало забавяне в заплатата, за колкото сте се уговорили толкова получавате. Когато не те харесват или ти не харесваш нещо отиваш казваш, на мен никога не са ми отказали да ме приемат и да говорим. Фирмата като цяло е добра, има къде къде по-зле замислете се!

Работя във фирмата от доста време и съм доволен! Когато дойде нов човек може да забележи, че във фирмата има хора над 4-5 години, щом са тук значи са доволни и те не са малко! Идват и си заминават хора, на които не им се работи и обичат да скатават!

Абе Радо, какви глупости пишеш. Ти са най-мързеливия шофьор на Рентекс. Ама не смееш да питаш нищо и за това като шушумига растеш. Как порасна ? От шофьор стана отговорник на 3 шофьори, така ли стана или вече си шеф на базата - за това пишеш.

За Рентекс. Работих механик 1 година, през 2016 година и знам номерата им.

1. Пълна анархия, всеки прави нещо. Не работи, а симулира работа.
2. Заплатите са добри само на тия в офиса. Другите вземат мизерни пари.
3. Само счупени машини идват от Германия и Англия. Тука с флеск и електрожен ги съживяваме. Ивайло ги дава за бесни пари и после се оплаква , че се счупили и ние механците сме виновни.
4. Управителката краде от фирмата с половина персонал дели пари. Ама няма кой да ги хване. Шефа не идва на базата.
5. Базата мизернааааа, масло на всякъде тече. Буклуци. Склада пълна анархия, не знаеш кое къде е. Ако нещо знаеш, утре го откраднали.
6. Събрания всеки месец. Началника ни разказва 4 часа как ще превземем света. Как ще станем номер 1 в България. Ама като отидох в най-голямата фирма в българия Стройрент. Видях заплата на механик 2000 лева, 20 бази в страната и наистина машини.
7. Шефа не мога да го преценя. Винаги крив идва, затваря се в канцеларята 2 на 2 метра и си пише с някакви във фейса. После изчезва и го няма по няколко дни. Едно младо и надуто момче, дето си мисли че е големо.
8. Заплати - мизерни, глоби яко. Ако вземех 1200-1300 лева се радвах. А ми обещаваха 2000 лева с бонусите. Ама бонус няма. Осигуровки на - минимална, ако си болен, нищо не взимаш. Как не идват от инспекцията не знам. Нещо баща му там е депутат и всичко се стопира.
9. Автопарк - 2 счупен буса на по 10 години, 2 баничарки дето се разпадат и Многооооо скъпи коли на шефа и жена му. Къщи в планината и така.

Ако сега ме пита някой - няма да се върна.

Това е, никога нямаше да пиша. Ама видях тоя мазник Радо да лъже хората.

Аз работя от няколко години в фирма Рентекс ЕООД. Започнах като шофьор от най-ниската позиция, но с времето аз доказвах мойте знания и възможности. Управителят видя моя потенциал и ми даде повече възможности за развитие, успоредно с това и отговорноста към работата стана по голяма. Тогава разбрах че когато човек е всеотдаен и отговорен към това което прави резултата не закъснява. Сега в фирмата има добър и сплотен колектив който работи като добре смазана машина.Когато сме на работа всеки работи на 110% и дава максимома от себе си,след това идва и добрият резултат. За мен ходенето на работа не е задължение то е удоволствие.

Kato ne vi se ba4ka ne idvate vuv firmata.
Tuk rabotim a ne spim i ne skatavame
Skatavkite po-daleche
Koito ne e dovolen da si napi6e imeto

Супер несериозно отношение! Дават зор да стартираш при тях, със супер оферти и добавки. Платен тестов период, през, който се чудиш от къде какво да си научиш сам,щото няма кой да ти обясни, дори и грешките. Обяснения никакви! Както написа някой по-рано :Свършва ти работата и ти давам нова, почивки ЙОК. Не осигуряват и на реалните пари! По-далеч от тях.

Преди интервюто се попълва анкета като въпросите са странни и наподобяващи лексикон(Това са само част от тях : какво правите в свободното си време?, пушите ли?, последната прочетена книга?, семейно положение?, колко деца имате?,възраст?, какво биха казали другите за вас?). По време на интервюто мениджърът ми направи много лошо впечатление – не се представи, започна разговора на "ти", смееше се ехидно през цялото време и ме прекъсваше докато отговарям. Разказа ми че ще има няколко седмици пробен период, но не стана ясно дали се заплащат.Съжалявам че не проверих подробно преди интервюто и си загубих времето да ходя там. Всеки може да прочете коментарите за Дуплекс медия ЕООД (ЕИК200370069) или за фирма СИМЕКС ЮРЪП (ЕИК: 203643231) и да помисли защо е необходимо непрестанно да
има различни обяви за работа.

Здравейте,започнах пробно във въпросната фирма.Когато попитах управителя,дали ще ми се заплати изпитателния срок,отговори"ще питам шефа".Това питане едва ли изобщо се е осъществило :).Дори не се обадиха да ми кажат,че не съм одобрен,което никак не ме изненада.Изпитателен период между другото не означава обучение.Докато бях там,си работех по 8ч.наравно с останалите работници.Работата си вършех сам,и като си я свършех веднага получавах нови задачи.Надявам се с този пост да помогна на такива, като мен, надяващи се изпитателния период в Рентекс да им се заплати.