Демасис/Телевик /img/frontend/nomap.png"

Демасис/Телевик

MR. Стремски,

Понякога наистина сте удивителен математик. Щом смятате, че с ароматизатор за 66 ст. може да си парфюмирате вкиснатите чорапи. По-добре си купете някакво устройство да ви прогони молците от главата. Че с тез съновидения за Алън и Били сте опасен за околните...

А относно фирма Телевик, бих ги посъветвала да ви съдят за злоупотреба със служебно положение...

Да... Приказката за мравката е много точна. Такива работодатели ще си ходят в дома... От всяка тиква, началник не става!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Г-н Стремски,

Само вашият приятел от детството Бил можеше да ви помогне, но уви не дойде.

Просто ще бръкнете в торбичката и ще платите сметката. Това е.

Г-н “Тюринг”

Съветвам ви да не се хабите повече. Играта свърши. Нека сега да видим какво означава енигма. И може ли тя за три години да се изгради. Уверявам ви, че подобни на вас вехти, уродливи и завистливи души няма да ви помогнат. Ако всичко това ви се струва нагло, може да се защитите. Ваше право е...

Който и да си помисля да почва да работи във тая фирма, да бяга на далеч. Покъртително некадърен мениджмънт, без едно взето адекватно решение. Робовладелско отношение и никакви преспективи нещо да се подобри. Пресен примерн от днес, прекратяват ни ремоут работата под предтекста че са отворили моловете.

Господин “Тюринг” кандидатствал в “родната” Англия за стипендия та да разработи нечувана версия на енигма. Такава с алгоритъм, който декодира сънища и пренася знание от най-древни пророци. Но там го изритали по-силно отколкото белгийците в Телевик.

Господине, дано сте разбрали, че мястото ви е едно - в психиатрията, където поне може да ви сменят миризливите чорапи от време на време.

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Защо психопатите стават богаташи и началници - https://www.obekti.bg/chovek/zashcho-psihopatite-stavat-bogatashi-i-nachalnici