Демасис/Телевик /img/frontend/nomap.png"

Демасис/Телевик

Г-н Стремски,

Дълго време се изгуби тоз сайт, да не се обадихте на вашия приятел Бил да го спре? Не ставайте смешен, на вас и другарките ви, отдавна само някакви празноглави девойки ви се връзват на акъла. Интересно е, че не ви омръзва. От какво толкова се страхувате? Пари се намират. Чак е отвращаващо, уж такива големи мениджъри, пък по-страхливи от домашните мишлета.

Господин “Тюринг”,

И ние да попитаме нещо.

Какъв е логичeският отговор на следната задачка:

Докато един директор бил на конференция “Бъдещето на дигитализацията”, негов верен служител му изтеглил вътрешния чат и го разпространил до всички служители:
1.Perfect match 2.Sharing is caring
или 3. тоз директор, и той като вас, бил на гербера на вълната.

Всяка прилика с действителността е случайна.

Как сте господин Тюринг? Говори се, че сте тръгнал да събирате средствата с дарителска кампания. То така се случва с всички “луди гении”. Но пък публиката тук доста се забавлява с вашата история. Така че, не ги разочаровайте, продължайвате да се носите на гербера на вълната.

Г-н Стремски,

Сметката е 94 000 евро. Сигурна съм, че вашата вярна приятелка ще ви ги завещае, за да ви помогне. Защо са приятелите, ако не са заедно от начало до край.
Нали така?

MR. Стремски,

Понякога наистина сте удивителен математик. Щом смятате, че с ароматизатор за 66 ст. може да си парфюмирате вкиснатите чорапи. По-добре си купете някакво устройство да ви прогони молците от главата. Че с тез съновидения за Алън и Били сте опасен за околните...

А относно фирма Телевик, бих ги посъветвала да ви съдят за злоупотреба със служебно положение...

Да... Приказката за мравката е много точна. Такива работодатели ще си ходят в дома... От всяка тиква, началник не става!

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Г-н Стремски,

Само вашият приятел от детството Бил можеше да ви помогне, но уви не дойде.

Просто ще бръкнете в торбичката и ще платите сметката. Това е.

Г-н “Тюринг”

Съветвам ви да не се хабите повече. Играта свърши. Нека сега да видим какво означава енигма. И може ли тя за три години да се изгради. Уверявам ви, че подобни на вас вехти, уродливи и завистливи души няма да ви помогнат. Ако всичко това ви се струва нагло, може да се защитите. Ваше право е...

Който и да си помисля да почва да работи във тая фирма, да бяга на далеч. Покъртително некадърен мениджмънт, без едно взето адекватно решение. Робовладелско отношение и никакви преспективи нещо да се подобри. Пресен примерн от днес, прекратяват ни ремоут работата под предтекста че са отворили моловете.