Демасис/Телевик /img/frontend/nomap.png"

Демасис/Телевик

Приятели вместо да четете мнения за конкретна фирма дали е коректна или не. Ето начин как може да си докарате малко странични доходи от този сайт:
Плащат в биткойн, ползвам го вече повече от 5 години и си докарвам до 0.02 BTC на месец, което в паричен еквивалент е около - 800 $. тъй като, успях да си развия акаунта почти на макс.

Нова година, нов късмет. Ама историята стара. Но има леко подобрение.
Преди вашата ДРУЖИНКА изпращаше по стъпките на врага все едни индивиди, лесно разпознаваеми. Или по-точно казано с вид на крадци, изнасилвачи и убийци от селския HR клан на другарската ви фирма Профилинк и мафиотските бизнес ангели на чичо Жоро и сие. Сега ги подбирате по-успешно на външен вид. Днес момчето в Била беше с прилежна външност, и купони сте му дали. Браво. Ама да бяхте го обучили да наблюдава посетителите умно и незабележимо, не от страх да си пъха шоколадите в джоба, като го приближиш.
Какво стана с онази госпожа – симпатичната собственичка на мебелна фирма, с която видиш ли съдбата случайно ни събра в едно купе скоро, и жената беше така мила да почерпи с бонбонки Линд, та да завърже разговор и в него да извади една торба с имена, за да впечатли с бизнес успехите си. Обясни как комунизмът всичко й е дал – и образование, и сигурност, и подготвил семейството й да управлява добре завод, който после й подарил. А най-хубавият завод бил този за пишещите машини в квартал Тракия. Да, сигурно е гордост да разказваш, че сглобяваш покерни маси в домовете на някакви си господа с имена Дилян Пеев, Росен Плевнев и г-н Кънчев от строителна фирма Краденит. С една дума – все познайници на вашия управител чичо Жоро. Жената сподели още, че бизнес мечтата й е за тази година е да продава на магазини Зора.
Жалко, че нямаме телефони и лаптопи, че да записваме подобни разговори и да снимаме вашите пратеници.
Но по-жалка и тъжна е глупостта ви. И да сплашвате, и да не сплашвате, сте си най-обикновени престъпници за затвора. И нашата мечта е да ВАШАТА ДРУЖИНА да е там.

Весели празници другари!
На Нова Година сме тук с дружинката:
Заповядайте!

Не ми харесва долния пост. Ще заведа дело. Надявам се моите приятели г-н Тотев и г-н Борисов да ми помогнат.

Националният благотворителен търг е открит. Наддаването за облеклото от снимката е отворено.
Събраните средства ще бъдат дарени на фонд „Отличниците на България“.
Ако не ви харесва поста или снимката, може да се обърнете към организация Legal Justice.

Прави ли се оказахме, Стремски? Да, нали. Дано поне този път са ти дали по-голям процент. Че миналият път нямаше да стигне за адвокатите. Така ли беше :)

Другарю, други конкурси и награди подготвила ли е пропагандата на бившата ДС, за които да съдействаш?
Тя вероятно знае, че в България има хиляди тежко болни деца, които често ги лекуват само с .. рисуване. Защото държавата няма средства за тях. Разпределила ги е по друг начин, някъде през 90-те.
За Коледа бъдете щедри с другарката. Не купувайте моливи този път!

Стремски, за подпалване е тоя пресцентър. Ти ли уреди фалшивото благодарствено писмо oт социалния комплекс? До къде стигнахте, крадците на прехода да си правите реклама на гърба на сираци и болни деца. Страшна помийна яма сте…

Да, на работа съм. Пишете си колкото искате. Сестра ми Бойка работи в пресцентъра на МВР. Ще ви опровергае. Втори път няма да ме изгонят тия идиоти.

Още ли е на работа господин Стремски и неговата светлина в живота - секретарката? Питаме, защото чухме, че Генералът пуснал тайните служби да разгледат магазина.

Злоради сме, да. По природа.