Демасис/Телевик /img/frontend/nomap.png"

Демасис/Телевик

Какво мрънкате и ми се обяснявате, бе? Като ви хвърлях просо, бяхте много важни петли. Роби.

Нямахме средства да му да дадем, Господарю.
Кметските ни другари в града и те не ни помогнаха. Напоследък е заключена и тайната трапезария на НАП.
Остава само да отида пак на черния пазар, както в доброто старо време и да продавам "оригинални майкрософт" лаптопи.

Георги Стремски,

Защо не пуснахте момчето да погребе баща си?

Както разбрахме белгийският шоколад бил с примеси, а кравата Милка - най-обикновена българска крава. Или житието и битието на нашите основни герои се свеждало до: пране на пари на ДС, укриване на данъци в значителни размери, стотици издевателства и заплахи на служители, както и подхвърляне на обърнати в долари рубли на евтини информатори. Дали всичко това ще остане безнаказано… ще покаже само времето.

За всички любопитни, както и за всички неуки, които се чудиха за какво иде реч в тези форуми. Както и за всички, на които доброволно или принудително приспиваха съвестта, и често им напомняха, че имат семейства. Препоръчвам една книга. Там ще разпознаете всички долуспоменати герои.

Георги Стремски,

Какъв ти е декларираният доход в НАП за 2013 и от какви източници?
Коя ти е счетоводната кантора по това време и какъв е делът на представителните ти разходи спрямо общите фирмени разходи?
Можеш ли да отговориш на тези въпроси. Сигурно ще се затрудниш, ... другарю.

Да, Георги Пасев е добър платец.
Едно време всеки втори Георги от село се записваше на служба. Това пък е моят бригадир:

Георги Стремски,
Виж твоя другар от ДС и бивш затворник каква месечна сума плаща за реклама с резултат 6 попълнени контактни форми. Отличници сте, и двамата.

Хайде, сега пак да бягате след нас.

Привет Георги Стремски,

Относно творчеството в този форум, както и в някои други свързани – не е в резултат от седене на дивана в хола и щракане на таблета. Това е плод на театрална режисура, другарю. И в нашата трупа си имаме чудни герои. Някои участваха доброволно, други не, но те пък бяха най-ползотворни. Сигурно се питаш дали публиката ни плати за представлението или имаме спонсори. Оставяме отговора за вашата дружина...

Аз имам крави. Този път мога да ги дам безвъзмездно, да откупя моите и на комсомолския ми приятел Жоро, лошите дела. Пишете ми на 500съдебнидела@скрин.бг