Демасис/Телевик /img/frontend/nomap.png"

Демасис/Телевик

Не им обръщай внимание на хейтърите дето пишат тук, чичо! Празни чекмеджетата, пълни куфарчетата и заминавай на почивката. Хич да не ти пука от завистниците.
Иначе с дружинката в един хотел ли сте? Ама и да не сте, то там всички били топ селекция.
Весело да си изкарате

На чичото, за който толкова много се пише пак са му приготвили нова награда за добро поведение. На Мавриций щяли да го водят. Така, така. Най-накрая на топло.

800 лв заплата! Ако искате!

Чичо, нямаше да пиша повече, ама тази вечер съвсем случайно попаднах на един подкаст. Мнооого як. Супер образователен, с фокус върху подбора на кадри. Викам, чичо е фен на темата - ще му го пратя, толкоз ми помагаха с леля през годините. И аз да ги усмихна с нещо. Чуден материал, викат му evergreen, т.е. вечно актуален – как се профилират кандидати и от къде произхожда модерната дума storytelling. Айде, адиос и да спите спокойно двамата другари. Да не се преструвате пред хората повече, че въ е страх от писма и адвокати.

Чу ли за Мъск? Видя ли кво правят хората, не като твоите халюцинации за Бил и Царацово. Хайде, сбогом и dream on, ЧИЧО.

Чичо Жоре, как да си попълня данъчната декларацийка? Дай една връзка у НАПу, само там нямам.
Благодарско, чичо!

Ето ви една предистория, за да не мислят читателите, че написаното долу е художествена измислица:
Само в склада липсват материали за около 600 хиляди евро, но бившият управител е зает с по-важни неща. Като например да организира парти за фирмата в един от офисите на една печално известна партия, и да разкаже за многото успехи. На партито неизменно има представители от въпросната партия с вид на примати, а PR -ките на фирмата (основно представителки на местните „модни“ бардаци) кръжат около тях. Счетоводството е изнесено навън и не обича да му се задават въпроси. След малко шум тоз управител с два- трима съучастници уж е уволнен. И някои хора започват да го виждат в едно кафененце на така наречената уличка на НПО-тата. И си викат ей заделил е някоя торбичка за добра кауза. Уви не, оказа се, че бил доброволец статист. Мина известно време, и го върнаха обратно във фирмата, най-вероятно за добро поведение. А PR-ките (вече сертифицирани life coach) го представят пред новите кадри като многократен шампион и лауреат по математика.
Та така. Ще я чакаме таз промяна. Алилуя!

Може и да се води чужда, но Телевик изначало е свързана със силовите служби в държавата. Дори и чужденците да се опитват да променят правилата на играта, няма такъв филм. Всичко е привидно. Ако въобще се говори за промяна, дали ще се започва или Продължава, трябва да се стартира с финансови проверки на подобни фирми. НЕ ПРЕПОРЪЧВАМ. В корените фирмата е свързана с полицаи и пожарникари, т.е. очаквайте много тъпота и всяване на страх, най-вече задкулисно.

Не става, не работи Стремски. Не го бива отдел Агитация на партията. Чантичката ви отдавна се скъса и за жалост не мирише на Гучи, а на ...кравешки лайна. Но пък е интересно да се наблюдава страха на престъпниците, нали?

Къде се крийш, ва? Що не отговаряш? Да не те приюти другарката в Росенец?