Аринар ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, КИРИЛ ПЪРЛИЧЕВ, 40&markers=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, КИРИЛ ПЪРЛИЧЕВ, 40

Аринар ЕООД

аз се казвам николай водкаджиев и съм бив служител в аринар.значи налагаше ми се да напусна фирмата и да замина за родния си град. платиха ми някакви пари преди да напусна и се уговорих с мадлен да ми преведе останалата част от другите пари по картата. ами аз напуснах септември 2011г а сега е декември 2011г. и няма и стотинка. това са пари за 2 месеца близо 1600 лв.не смятам да ги подаря на фирмата и ще пиша до инспекцията по труда.това не съм само аз има много хора ужилени от фирмта като мен. тия който  защитават шефовете са некадърници който немогат да се реализират на друго място и лижат  гъзовете на шефовете на  аринар

Колеги, моля Ви последвайте ми примера и напуснете веднага тази фирма.
Бъдещи кандидати никога не припарвайте дори на интервю.
Каквото и да Ви кажат няма да го получите. Просто няма пари.
Заплати не са давани от месеци.
Осигуровки не са плащани от години.
На доставчици не се плаща.
Сметките са блокирани. Събират се пари през Логмар но е въпрос на още малко време и това кранче да пресъхне.
Докато си работник не ти плащат, а след като напуснеш забравят че си съществувал.
Който му се занимава води дела и печели.
Складът е празен, трагедията е пълна.
Толкова са закъсали та даже и пари за телефони нямат. Затова и Мтел ги спряха.
Вече са с нови телефони и е въпрос на време и Виваком да ги спре.
Ще минат след това на Глобул за няколко месеца и край с мобилните телефони.
Ще трябва дотогава да регистрират нова фирма и да почнат залъгването отначало.
Така работят със всички - използват ги колкото може и колкото издържат без да се плаща и след това прескачат на нови.
Вече няма кой доставчик да им се хване на номерата в София , затова ще трябва да се поразходят към провинцията или съседните държави.
Сокът им АМБРО е гаражно производство и не става за пиене.
За да си вземете парите идете в направо в офиса. С всеки ден шанса ви намалява.
Сполай Ви и Блажени са верващите , които има да получават пари.

На нас българите, много ни харесва все някой да е виновен. Никой не крие че ситуацията е много тежка. Постоянно фалират партньори, което рефлектира върху работата. И да, парите постоянно не стигат. Но всеки сам прави сметка за себе си - може ли да издържа на напрежение, или не. Иска ли да се бори и да поеме отговорност или не. Това е простата истина!

Не наистина нещата са много трагични и в др. фирми е зле ама тука си е на доизбутване.Пари се бавят осигуровки се бавят УЖАС

Не знам къде как е, и как дават парите, но тук е много зле. Знам от бивши служители, които са работели преди години, че заплащането е било добро, но и работа е имало доста. Сега, вярно е работата е малко, но и хората също. Пък и по мое мнение самото ръководство си губи клиентите. Не може ти да си поръчаш мляко за кафенето, и да очакваш да дойде сутринта, но уви, мляко няма и няма кой да ти каже, за да си направиш сметка. Не е само с млякото, с почти всичко е така, няма и не се знае кога ще има. Пари - също. Ако трябва да кажа обективно мнение, не знам доколко ще мога. Като казвам, че няма пари имам предвид, че няма с какво да идвам на работа, от година и половина съм там и подобрение няма. Бусовете са в ужасно техническо състояние, много от тях едвам се движат, но и това не е проблем, карат се докато се движат. Другото, което е, никакво отношение няма от страна на началниците, човешко отношение, говориш си - глас в пустиня. Пак казвам не знам как е в другите фирми, но повярвайте ми, не сте толкова закъсали, че да започнете в тази, това се потвърждава и от факта, че много стари и добри работници напуснаха работа, а новите рядко се задържат повече от 2 месеца, независимо в кой сектор. Това е горе долу мнението ми по въпроса.

Преди 4 години напуснах тази фирма поради пълно лично изтощение и въпреки това, все още пазя хубави спомени от работата си там.Шефовете имаха ясна визия,високи цели и страхотни идеи.Много жалко, ако нещата стоят така.Аз все пак им желая успех!

Тук всеки пише,трябва им Инспекция по труда, трябва,ама до сега никои не сезира,Страх ви е?От какво?Когато виждаш,4е искат да те прецакат?Е,ето намери се един които им   ги прати.Вси4ки, така наре4ени работодарели в БГ трябвя да се нау4ат,4е трябва и да  си плащат когато им работиш!

Приемам фактът, че навсякъде е зле, но тук е върхът на всичко. Просто, ако прочетете нещо различно е написано от някой от шефовете за да Ви замаже очите, но реалността е друга. Ако кандидатствате за длъжност, различна от началник, то ситуацията е следната: плащате си горивото, което надхвърля винаги лимитът Ви, телефонът също е с лимит, а клиентите са свикнали само да Ви клипват :), а парите от лятото ще си ги получите, но по Коледа.
Ако решите, че Ви лъжа мога само да Ви пожелая приятна работа във фирма "Аринар ЕООД".

Бивш служител,който още не може да си вземе парите и трудовата книжка. Звъня питам и нищо.Смятам да не се занимавам повече има  си Инспекция по труда за такива фирмички.

Исках да науча нещо а фирмата от мненията на бивши и настоящи работници и служители. Впечатлявам се от силно емоционалното (и доста неграмотно понякога) писане, без значение дали е позитивно или негативно и се затруднявам с оформянето на реалистична преценка за състоянието на тая фирма. Призовавам пишещите, ако искат да предадат някакво послание на четящите тази страница, да се стремят към едно туширане на личните емоции, да описват по-обективно работната обстановка и проблемите, като обръщат необходимото внимание и на правописа си.
Пожелавам успех на всички.