Аринар ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, КИРИЛ ПЪРЛИЧЕВ, 40&markers=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, КИРИЛ ПЪРЛИЧЕВ, 40

Аринар ЕООД

Напълно споделям предишното мнение. Аз съм отдавна във фирмата и смея да кажа, че на първо място винаги е било отношението към хората. Има  много хора, които идват на работа, но не са готови да работят. Очаква се по някакъв начин да се увеличават заплатите без нищо да се прави. Ами за съжаление това време мина и трябва да си припомним как се работи! Ако някой не иска да работи, никой не го спира да си тръгне, но не може да обвиява целия свят, за това, че го мързи! Всеки иска да кара служебна кола, да има служебен телефон, да пие по цял ден кафе и накрая да вземе висока заплата - е от къде да дойдат парите? Не можеш да обясняваш колко е кофти фирмата, защото ти си фирмата - значи и ти си кофти човек. Като не ти харесва - напускаш и всички са доволни! Разбрах, че бившата търговска шефка е започнала рагота в Горна баня - явно и те скоро ще имат финансови и комуникативни проблеми!  Но накрая и тя ще си намери майстора.

От скоро съм в тази фирма и мога да кажа, че търговския екип е супер. Както навсякъде в момента, заплатите се забавят, но работата и хората с които работя ми харесват. Бизнеса е семеен и точно това ми харесва, че шефовете гледат на всеки работник като на член от семейството. Времената са трудни, но на който му се работи ще преоодолее кризата. Сугурен съм в успеха на фимата! Ходих на доста интервюта и дори започнах работа в една доста известна дистрибуторска фирма, но няма да споменавам името поради факта, че още не мога да си взема трудовата книжка, защото хаоса е пълен.

Супер некоректни ! Не знам от къде да започна, от ниското заплащане, от работното време, от постоянният психически тормоз.... Такива фирми, каквито за жалост на са малко на брой, просто не трябва да съществуват. Заплатите се дават, когато има пари и то по 50-100 лева на седмица-две. Това води до забавяне на заплатите с 3-4 месеца, а който не издържи и напусне най- много да си вземе сумата на която е осигуряван, а тя е ясна- на минималната работна заплата (както всички знаем това е далеч от реалното възнаграждение). Таргетите са непосилни за изпълнение, а измислените отдръжки нямат край. Според мен най- големият печеливш е този, който не си е имал отношения с `` Аринар - ЕООД``.

моля да ми кажете нещто актуално за фирмата ,предстои ми да започна работа интересуваме как стои въпроса с раб.време и заплатата

Немога да кажа нищо лошо за фирмата научих много докато работех в Аринар страхотна фирма желая им УСПЕХ!!!

Аболютно споделям предишното мнение. Колко кадърни хора си отидоха заради така наречената "мениджърка"...... Сега вече с новите хора нещата започват да се подреждат. Има и настроение при търговците и клиентите им се кефят. Пак ще са най-добрите!!!

Най-накрая напуснаха онези, които бяха с големи претенции и с малки възможности! От години тези хора спъваха работата на търговския екип! Толкова некоректни хора не съм виждала!!! Единия сега се прави на супер специалист в БББ, а не знае от къде се пуска компютъра! Другата пък една година взимаше заплата без да знае защо... Надявам се, че сега вече с новите хора нещата ще се подредят!

Фирмата изобщо не върви както трябва. Слаби собственици с големи претенции и огромни финансови задължения. Затова и никой не си гледа работата както трябва. Всеки гледа да открадне каквото може, защото и собствениците крадат от заплатите и труда на служителите си.

Фирмата няма шанс.Никаква полседователност в стратегиите за развитие.Никакъв управленски подход и мотивиране на служителите. Понятието семеен мениджмънт важи с пълна сила. Само гледат да прецакат хората, но така те самите се прецакват. Лоши условия на труд , ниско осигуряване, неизплашане на осигуровки, закъснения на заплати , орязване на заплатите по измислени причини. Много напрегната работна среда поради факта че на никой не му е ясно какво точно се случва и дали утре ще е все още на работа. Много ниско ниво на комуникация и управленски подход. Няма ясна визия за бъдещето. Работи се на парче.

прецакана,сигурно не си одобрена за работа и затова пишеш глупости.От 10 год. съм в тази фирма и това,което пишеш не е истина.Прекрасни работодатели и прекрасен колектив!