Аринар ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, КИРИЛ ПЪРЛИЧЕВ, 40&markers=София,Район р-н Сердика, Квартал ОРЛАНДОВЦИ, КИРИЛ ПЪРЛИЧЕВ, 40

Аринар ЕООД

ШЕФОВЕТЕ НА ТАЗИ ФИРМА "АРИНАР"-ЕООД ПЛАЧАТ ЗА ПРОВЕРКА ОТ МИНИСТЕРСТВО НА ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА ПО-ТОЧНО ОТ ИЗПЪЛНИТЕЛНА АГЕНЦИЯ ГЛАВНА ИНСПЕКЦИЯ ПО ТРУДА.РАБОТНИЦИТЕ ИМ РАБОТЯТ ПО 14-15 ЧАСА НА ДЕН И ГИ ОСИГУРЯВАТ НА МИНИМАЛНАТА РАБОТНА ЗАПЛАТА.НЕ ИМ СЕ ЗАПЛАЩА ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД,КОЕТО Е НАРУШАВАНЕ НА КТ.БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМ БЪДЕ НАПРАВЕНА ПРОВЕРКА!

Искам да кажа че фирма аринар първото което е не си уважава работниците..независимо търговски ли са или складажи шофьори и т.н.те за това почти всички напуснаха .а и шефовете си мислят че са хванали бога за рога и че всички трябва да им целуват краката.а те не осъзнават че ако всички напуснат те са кръгла 0000000000 без хора.

имах честта да работя с тях, търговските представители са много печени, но шефовете явно са много много смешни и недалновидни, идваше едно момиче за заявка с някаква трошка пред разпадане, голф-2, бутали сме я,ремъците стържат и вият, пред нас и блокира скоростната кутия, такива коли не трябва да се движат по улиците, а те правят търговия с тях........

slujitelite sa nevyzpitani dangalaci

Poznavam firmata otdavna. Mnogo sa jaki! Vsichki novosti, koito se pojavjavat na pazara - te gi znajat! Mnogo silen targovski ekip! V momenta njama firma s tolkova kompetentni hora ne samo v targovskija ekip, a i v ofisa, sklada i shofjorite! Zaplashtaneto e spravedlivo i adekvatno na svurshenata rabota! Mojesh da razchitash, che ako si vurshish rabotata, nepremenno shte israstvaash! Naistina lichnoto svobodno vreme e malko, no njama profesionalist, kojto da raboti po chasovnik, a i dali shte rabotish poveche - sam si reshavash.Tova e firmata ako ti se raboti!

Място за хора, които нямат и не искат да имат личен живот.Наистина бихте могли да постигнете успехи в тази фирма,но на много висока цена.
Ще Ви уважават и ще Ви плащат добре само ако покажете,че "Аринар" е Вашият приоритет №1.А когато се изхабите и си тръгнете-защото това е неизбежно-дори няма да Ви кажат "Довиждане".Ще се отнесат с Вас като с предател.

Ekipa sa nai-qkite hora, koito poznavam, ima samo 1 4ovek, koito intrigantstva zad garba na vsi4ki s predteksta, 4e si var6im rabotata...Krajno vreme e da si hodi, 4e da ostane nqkoi drug da raboti ina4e vsi4ki 6te si tragnat, a novite..gorkite, to nqma koi da im obqsni za kakav 4*p sa tam...

познавам ги в аринар. имат една нова "шефка" дето хабер си няма от управление на хора. дето се казва "те такова говедо нема никъде". не е в час момата ама си я лансират. бавно загрява, обича да играе театър, абе не става. а и чувам голямо текучество там в търговския отдел - сигурно заради момата. иначе фирмата е от тия дето се борят за място под слънцето. заплатите съм чул че биват. еми това е

добра фирма с хубави хора

Firmata e mnogo gotina. Mlad personal. Wsichki uslovija za izrastvane sa nalice. Mestopolojenieto ne e v centara, no e udobno za parkirane, koeto e mnogo vajno. Zaplashtaneto e absolutno spravedlivo i adekvatno