Куесте ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Йоан Павел 2&markers=София,пл. Йоан Павел 2

Куесте ЕООД

Страхотен колектив от млади, мотивирани, енергични и усмихнати хора. Настроението е винаги на макс, отнасят се с разбиране всички, нямало е караници и проблеми докато аз съм бил там. При показано желание и здрав труд, човекът винаги е бил възнаграден. Готино място е, особено за такива, които търсят динамична атмосфера.

Работих в Куест 1г и 3м. Нормална фирма и обстановка. Ако работиш съвестно получаваш добри пари.Колегите са добронамерени. Няма интриги, което в бранша е голям проблем.

Това за Фади не е лично. Когато се омажеш лично в офиса всичко ама всичко става лично. Как при Салех и Армира нещата са ок. Ами много просто обичат се. А при теб резултата е пълно омазване и това лъсна и в работата ти. Батко направи си сметките без кръчмар. И жена ти наистина е грозна и неуравновесена това като мъж на мъж ти го казвам. И я унизи. А сега карате хората от офиса да пишат готини коментари. Бивш и щастлив колега

Този сайт е направен за реални мнения за фирмите, а не личностни отношения... Който и да си, който пише всички еднакви коментари за Фади намери си занимание, защото вече си повтаряш думите и изреченията и не си интересен!!! Фирмата е супер готина ! Забавно е, има разбитие, а колегите са супер и винаги ти помагат!

Ах Куест за нищо не ставате. Още сънувам кошмари от Вас. А ония измекяр Фади. Този е луд. И обученията му не струват.

Всички положителни коментари са написани от настоящи служители под диктовка на мениджърите. Текучеството е огромно. Много хора си тръгват на първата почивка. Обученията не струват. Мениджъмна също. Ах Маринчето няма така вещица. Никол още ли го играеш разпусната. Фади как ти е главата братко, луд си и ти твоята истерясала и грозна психопатица. Да те плюят малките арабета, че те е страх от нея. Е да страшничка, е да я гледаш, щото после ще сънуваш кошмари. Радвам се, че се отървах от вас. Бивш и щастлив служител.

ПРЕПОРЪЧВАМ!
Нова съм, и съм супер възхитена. Обучават ме, мениджърите непрекъснато ми помагат и отговарят на въпросите, супер ме устройва работното време, защото е стандартно. Заплащането е повече от добро.
Да не говорим, че офисът е на пъпа на София, и ми е буквално на 7-11 минути с градски!

В началото имах малко съмнения дали да започна там, но се престраших и се пуснах по течението. Не съжалявам. Научих доста неща, опознах нови хора, натрупах опит като например как да работя в оживена среда. Интеракцията с хората там ми помогна да се адаптирам бързо и лесно, защото колегите винаги бяха готови да ми помогнат. Доволна съм от преживяването. Останах с наистина топли чувства към абсолютно всички.

Почти приключвам уж трудовите си отношения с тази дупка. Просто чакам с нетърпение да ми свърши предизвестие то. Ах Маринчето,всичко написано за нея е вярно. Всичко написано за Фади е вярно и за тази дето се кани да му става жена. Няма по грозно и по нахално същество. Толкова е ужасна, че и д-р Енчев не може и помогне и като се почне с фотошопа.Абе моме грозна си, аз съм мъж и ти го казвам. И какви са тези истерии за сватба. Лелеле сега го играе уж лидер на простите араби в отдела, но колко от хората и се връзват май само най-глупавите. Радвам се, че скоро ще се отърва от тях. Те хората са го казали, там където си вадиш хляба, не си вадиш оная работа щото ставаш за, смях. Тази направи Фади смешен. Това не е бизнес среда, а, той е бачкатор. Пълен отврат.

Всички положителни мнения се пишат от служителите под диктовка на шефа. Наркоманясал евреин. Ина и Марина са скръб. Фади е луд за връзване. За нищо не става тази скапана фирма.