Куесте ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Йоан Павел 2&markers=София,пл. Йоан Павел 2

Куесте ЕООД

Работата е кофти. Текучеството е убийствено.Мениджмънта не струва. А за тази дето се кани жена да, става на Фади, това момиче няма никакво самоуважение, както и колегите й от отдела й не я търпят. Радвам се, че се отървах от цялата тази атмосфера.

Куесте не ви ли е срам да карате служителите си да пишат хубави коментари тук. За работата и мениджърите. И двете не струват. Много сте скапани.

Не знам защо се появиха едни и същи коментари за Фади, и то не малко на брой. Очевидно е, че са писани от един човек ! Трябва да си глупав, за да не го разбереш! Този сайт е направен за мнения на хората, относно работа, а не лични истории и драми кой за кого е сгоден и как изглежда ! Работя в Куест от две години и смея да потвърдя, че нищо от написаното не е вярно ! Спрете с тези лични драми, излагате се !

Аз няма да плюя по фирмата, но ще ви разкажа за моят опит там. Работих в канвас отдела имахме си мениджърка и заместник мениджър, уволниха мениджърката и останахме само със заместника. След това назначиха нов мениджър, който след известно време повишиха във сейлс??. Обаче нещо се случи и с него и напусна (странно защо ли), уволниха и заместник мениджъра и познайте какво... HRката стана мениджър. След около два месеца назначиха нов мениджър и после уволниха и него. През цялото това време обаче искат резултати и дисциплина от екипа. Е вие сами си преценете как се работи в среда в която дори мениджърите се сменят през два месеца.

Крайно време беше някой да се изкаже и за Фади. Ами не става този човек не е добре с нервите
И обученията му не струват. Чудно що ли ходи и зиме и лете със слънчеви очила по улицата. Докога ще го търпи шефа.

Готино е във фирмата. Арабския отдел са големи пичове. А шефката им е супер мила и красива. И другия шеф арабин Фади е готин. Но виж тази дето уж ще я взима за жена.. Бягай на далече от тоя вълкотав.По грозно, истерично и психясало от нея няма. Лидер била. И само се подмазва на шефката си. Щяла да се жени за него с цената на всичко. Върти интриги, изпокара се с екипа. Поведението и е ужас. Развали работната среда и се опитва да манипулира него и колегите. Дано да се светне момчето и да бяга докато е време. Мен лично това много ме натовари. Тази го срина, а той е работлив. Това е офис и го излага.

Абсолютно съм съгласен с предното мнение. Ако знаех арабски щях да, съм там още. С малко изключение, тази дето се кани да става жена на мениджъра. Не знам къде му е мозъка. По проста и по грозна в цялата фирма няма. И не е добре с главата и интриги върти. Разби хубавия екип. Цяла да, се жени за него с цената на всичко. Дано да се осети човека и да бяга с 200 от тази отрова щото той е супер готин пич и пее хубаво.

Koмпанията е готина. Трудности има на всякъде. Напуснах, тъй като смятам, че имам повече потенциал. Арабския отдел са много години. Мениджърката е пич и винаги се интересува как си. И другия мениджър по обученията е готин и свестен. Но нещо се издъни. Преди да напусна гледах панаир на цял екран от бъдещата му съпруга. Това момиче не е добре с нервите и се опитва да сее интриги, като разбива хубавия екип. Това е офис, а не Женския пазар, за да е толкова елементарна. Млада жена и basic English не говори
И все някой и завижда на нея. За какво ли? Ем грозна, Ем тъпа, Ем проста. Така не се прави бизнес. Арабските интриги на това същество ме натовариха и това също е част от причината за напускането ми.

Хора спрете с този хейт. Положението не е розово, но къде ли е. Фади е свестен човек. Не с лошо, но виж онази дето жена ще му става. Няма по луда от нея в цяла София. Смаза го тази неадекватна та. Преди да напусна по цял ден ориенталски сериал на цял екран гледах и се хилих. Това е офис и средата трябва да е бизнес, а не дъното на простотията. Дано да му дойде акъла и да я махне навреме, че го излага пред хората. А той е работлив, тих и свестен.

За фирмата с любов. Положението е ужасно. Чудя се ДАНС как още не са им на, вратата. Мениджмънта не струва. Обученията са пълен шит. Фади е зле с главата. Как още е там.Този дължи пари на полвин София. Бивш комарджия няма. А жена му е луда, хем грозна, хем неуравновесена.Изкара се със сума ти народ и част от приятелките си. Все някой и за виждал, та за какво бе.. За грозни те и вежди, тая всеки ден е като от Хелоуин парти. И тоя щял да я взима.. Пълен ненормалник, тя сега му омаза имиджа. Или реве и се тръшка, или се подмазва на арабската мениджъра, единствения свестен човек там или се хили като кон. И щяла да бъде с него с цената на всичко. Абе къде Ви е мозъка, не работеше там това е бизнес среда. Пълен отврат... Не ходете да работите там. Не става.