Куесте ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Йоан Павел 2&markers=София,пл. Йоан Павел 2

Куесте ЕООД

Не си струва да се започва работа в Куесте. Като цяло мненията показват 110% обективна истина. Тук не се кара предизвестие - гонят те от днес за утре, като ти казват, че няма да си получиш заплата и премията, ако не си подадеш молба за напускане по взаимно съгласие.
Тук няма възможност за развитие, повишението е мираж изключение са хората от близкото обкражение на шефовете. Ако мнението ти е различно с това на управлението, бивате уволнени. Работи се извънредно, а извънредния труд в не се заплаща.

Искам да споделя за тези които ще ходят на интервю.
Не съм работил в компанията ходих само на интервю и до там.... като си има някакво обучение по време на работата.Заплащане 500 или 550 лв зависи дадоха ми да избера в зависимост от това на колко часа ще ме осигоряват дали на 4 или 8 часа с минимална заплата естествено... иии като цяло е това а да можело след 6-я месец да ми вдигнат заплатата.

Това сигурно е най-некоректния работодатрел на който съм попадал. Само лъжат и те мотаят като стане дума за заплати с еправят на ощипани все едно не си им работил цял месец.

1- фирма фантом !!!
2- текучество на кадри всеки ден! И на никой не му пука !!!
3- осигуряват те на 510 лв.
4- крещят ти, обиждат те
5- задържат те след работа, но ако закъснееш 1 мин. за работа ти правят голям проблем.
5- всеки ти се прави на шеф!!!
7- ако решиш да напуснеш, ако си им симпатичен ще те освободят веднага като в книжката ти пишат че си уволнен по чл.71 , а ако не ще седиш 1 месец предизвестие и ще получиш за този месец 510лв. колкото ти пише в договора, няма значение дали имаш резултати или не.
Така че, който е решил да се самонакаже да ходи в тази фирма !!!!!

не си губете времето с тази измислена фирма!всичко там е една измама и нищо повече!лъжи и само лъжи!постоянно текучество на персонал и няколко основни играчи "обучаващи"на които единствената цел е привличане на нови жертви за техните измами!

Здравейте.
Преди 3 месеца напуснах по взаимно съгласие. Започнах там работа в доста сложен за мен период(финансово) и съм им благодарен за помоща. Наистина имах късмет да попадна там, много добър старт получих с тяхна помощ. Работата не е мой профил, намерих си по специалността, това е единственното което ме накара да напусна, иначе от моя страна едно голямо благодаря.

Привет на всички. Имам опит в този вид дейност и смятам да кандидатствам в тази компания. Ще съм много благодарен, ако някой ми каже дали компанията е лицензирана от някой европейски регулатор и с кои брандове/лейбъли се работи.

В момента работя в тази фирма и нямам търпение да ми изтече срока за предизвестие и да се махна от тази сбирщина на некадърници и лъжци. Не се ловете, аз се хванах преди 2 месеца на интервюто от сладки приказки, но след като започне истинската работа, няма такъв ад. Викане крещене обиждане.Шефовете са безскрупулни същества, екипа е събран от кол и въже цялата измет на едно място.

Забелязах, че на въпросната фирма обявите и стоят от дота време в Jоbs.bg и реших да се пробвам. Извикаха ме на интервю и като чух какви условия предлагат, още на интервюто се отказах. Заплата минимална, бонус евентуален, ако доведеш клиент. Им някви обучения който са неопределен период от време, т.е. може да си те мотаят и 2 месеца да те обучават. За трудов договор и дума да не става, само граждански. Според мен са поредните измислени бизнесмени, и с оглед на прочетените коментари тук мнението ми се затвърждава.

Бях на интервю във въпросната фирма, ами кво да ви кажа пълна загуба на време. Мизерна заплата дори и за България, да не говорим за самия бранш защото сигурно са на дъното. Работно време колкото повече толкова по-добре като на интервюто не се уточнява. Споменават бонуси който не са разписани в договора който да спомена е граждански. Като цяло са някви хитреци.