Куесте ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,пл. Йоан Павел 2&markers=София,пл. Йоан Павел 2

Куесте ЕООД

Да бе много сте доволни няма що. Да, сте подлог. Фади брат как ти е главата. И нали си знаеш, че по грозна и по проста, тъпа и нагла от жена ти няма. Бивш и щастлив кплега

Много съм доволна от компанията! Постоянно измислят състезания за кеш бонуси и е много мотивиращо за постигане на по-добри резултати!

Всички позитивни мнения се пишат под диктовка на шефовете. Тези са изплискали лигена всичките. Ина и Марина са душевно болни. Фади е напълно луд, а жена му е проста като галош и грозна като смъртта.Бивш и щастлив колега

Започнах в компанията началото на годината, като нямах никакъв опит на подобна позиция. С постоянни обучения мога вече да се похваля, че ме повишиха на по-горното ниво. Много съм щастлива че успях да се докажа и веднага бях промотирана ! Ако искате да се развивате тук е мястото защото дават шанс на всеки който има желание и е мотивиран

Много яко място! Работя от 3 месеца и съм много доволна !

Приятно и свежо място за работа. В офисът винаги е весело, хората са в настроение, мениджмънта е адекватен и се отнася с разбиране към служителите си. С парите проблеми никога няма, няма забавяния или каквито и да е обърквации. Екипът е от млади хора, пълни с енергия. Препоръчвам, ако си търсите динамична обстановка, на мен лично мястото ми помогна доста и завързах приятелства със много стойностни хора.

Другата седмица ще станат 2 месеца откакто работя в Куест и искам да ви кажа че съм много доволен! Въпреки карантината не ни освободиха и при първа възможност ни сложиха да работим от вкъщи! Дадоха ни лаптопи дори .. Много са точни! Сега организират тиймбилдинг за морето !!! Нямам търпение да се класирам за там!

Много лошо място за работата за работата. Не се хващайте там. Фади брат как ти е главата. Бивш и щастлив колега.

Работех в Куест докато учех и мога да кажа, че ми беше трудно да свикна с работа и учене, но с течение на времето успях. Вадех си супер пари и намерих много приятни хора с част от които завързах приятелство. Работата е товареща но има възможност за развитие което е важно , при мен не се получи понеже аз съм насочен към друг тип неща но за хора с амбиция е супер не разбирам отрицателните коментари вероятно хора с много ниски възможности :ДД Поздрави на компанията дано всички са живи и здрави предвид обстановката в страната.

Хайде почна се с хубавите мнения под диктовка на шефа. Нищо не е вярно от това. Мениджмънта не струва. Шефа е луд. Марина и Ина също. Фади омаза пейзажа с неговия псевдо годеж. Да бе брат тези работи се правят по любов, а не да се правиш на велик. Никол е ужас и безумие. Не се хваща те там. Бивш и. Щастлив служител