Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Здравейте,кандидатствах за работа кредитен консултант към Изи Кредит,можете ли да ми дадете мнение за работата към тази фирма?Студент съм и няма да мога да отделям по повече от 3-4 часа 5 дни в седмицата,има ли смисъл да започвам?

От близо година работя в ИАМ. Работата е интересна, но правилата неясни. Преките ръководители РМ, АМ са на принципа разделяй и владей! Не ги устройва екипната работа, итригите са важни , злобата и неяснотата. Може би нагоре има и  умни и интелигентни хора несъмнено, но на ниво РМ иМР е страшно, много страшно . Дано собствениците и другите ръководни дами и господа се светнат по-скоро, че нещата  им куцат зощото  рибата се вмирисва от главата. Нарушенията трудовото законодателство са всеки ден вкл. и в почивните, нещата са пълен батак!!!!!!!!!!

Офис "Тракия" не е най-подходящото място, където човек може да си избере и да си троши нервите, часовете безценен живот и здравето.
Обстановката е повече от взривоопасна. Интригите между колегите са повече от поздравите събрани за месец, борбата за клиенти е безмилостна. Истина е, че ако вземеш малко повече пари, няма начин на другия месец да не ги върнеш във вид на глоби. Няма такъв който да е избегнал секирата на г-н Цецо! Всъщност той не е лош, повече се прави на интересен и страшен по-лошото от лошото е, че не може да работи , пък и никога няма да се научи...иначе си е симпятага, защо не? По-гадното е, че натиска върху клиентите, ако малко закъснеят с вноските, е гаранция, че те се губят, просто хората са отвратени от метода на обратното връщане със заплахи, перчене и правене на велики. Системата наистина много куца, куца, куца.......
Така или иначе аз съм на броени часове да им кажа на всички  довиждане и си тръгвам защото повече нямам време да си губя здравето и да печеля пари за тези, които са над мен. Аз работя по 7 дена, те по 5 дена, имат по 4 цифрени заплати, а аз не мога да се отърва от глоби.....извинявайте, ама няма да стане!
Аз не съм злопаментна, но имало е  случаи, когато са ме обиждали жестоко.....но всичко се връща, така, че днес на мен, утре - на вас!
На започващите - успех и здрави нерви, това е школа в която или ще се претопиш и ще станеш като тях, или ще станеш половин човек от похабено здраве!

Сега започвам работа там. Прави ми впечатление, че всички са професионалисти в ръководните постове. В Бургас и региона има много топ кредитни консултанти,които вадят добри пари. Големия минус, поне според мен са гражданските договори на кредитнте консултанти - тоест и добри пари да правиш, стаж не се води.Иначе наистина има много стимули за работниците,като цяло политиката им е насочена към служителя.

Здравейте!
Изчетох много негативни и много положителни мнения за фирмата.
Аз съм одобрена за КК в гр. Бургас.
Интервюто беше точно 10 минути - големи суперлативи - пари, бонуси и тн. Казаха ми, че за стимулиране на новите консултанти има бонуси от 20 до 200 лв зависи от клиентите.
Лично на мен ми е за допълнителна работа, но все пак се интерисувам от мнение на някой, който работи или е работил в офиса в Бургас - струва ли си да си губя свободното време.

Някой може ли да сподели детайли за позицията регионален мениджър - какво е естеството на работа, пак ли да очаквам 12 часа/ 7 дни в седмицата, както е писано е коментарите надолу за КК, колко човека е екипът, ориентировъчна заплата (за София става въпрос).
Благодаря предварително!

Това е фирма на роднини.Външен човек трудно би преодолял това което става във фирмата и най важното че там командват двама и работят за техните хора ами така се става топ кк

Предстои ми да подпиша договор за работа с тази фирма.Някой може ли да ми обясни как стоят нещата в район Тракия,защото почвам сериозно да се плаша.

Поканен съм за МР в ИАМ. Приемам всякакви съвети !!!

всичко си беше много хубаво но до Декември 2011.Оттам насетне ерията бавно но сигурно се срива.Най тежко е положението в Пловдив най добрите К.К бяха буквално прокудени от работа а на всичко това започна да се работи по някакъв измислен и абсурден напълно противоречащ си на правилата начин.Нямам толкова време и нерви иначе бих написал всичко.нередности.имена.схеми и маниполации ако не си им симпатичен как си седиш без пари как се прехвърлят"топката един на друг"за да избягат от дадена ситуация;повтарям за неразбралите това се случва само и единствено гр.Пловдив"Тракия" и то със знанието на """""""""не го цитирам той сам да се сети защо всичко се срива.Интересно и любопитно в случая е че в София са в пълно мълчание:незнание:безхаберие или ?????.