Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Здравейте и от мен. Много се е изписало тук за въпросната фирма :), къде положително къде отрицателно.............но никъде не видях мнение за Варна!!!!! и все пак нека попитам как седят нещата за кредитните консултанти във Варна.Как е управлението и прочие.Заслужава ли си?

Поканена съм на интервю за касиер и имам нужда от мнения относно естеството на работа, коректността в отношенията, работна заплата,т.е. положителни и отрицателни страни. Моля отделете от времето си и изразете мнение! Благодаря

Поканена съм на интервю за касиер и се нуждая от мнения относно: естеството на работа, коректност в отношенията, заплата , т.е. положителното и отрицателното. Моля, някой ако е наясно да отдели малко време за отговор! Благодаря

Организацията им куца...мениджърката или там каквато я наричат секретарка на офиса е крайно арогантна. Смятам, че за да привлечеш хората трябва да имаш отношение, а при нея това липсва.
И без това мнението за Изи кредит в Чирпан е най-ниски позициии,така че би трябвало да се вземат в ръце като се започне от върха.

Ще ходя на интервю за Мениджър Развитие и ми се иска някой,който е/бил или е запознат с изискванията към длъжността да даде информация тук.
Благодаря предварително

Според мен фирмата е супер. Кредитен консултант съм от няколко месеца и успях да се възползвам от стипендиите, които отпускат. Преди няколко дни ми изпратиха от Централата и карта за отстъпки за магазини и застраховки. МР-то се отнася добре към екипа. Работил съм и за други фирми, но условията тук са много по-добри като финансови условия.

Здравейте!Някой може ли да ми каже какви са условията на работа и какво е заплащането за позиция "Кредитен инспектор" в Централата?Благодаря ви!

Всички говорят за хубавите заплати в Изи кредит от 1000 до 1500 лв, но никой не споменава за месечните разходи които има всеки служител във фирмата независимо дали е Кредитен консултана или мениджър в офис.
За да си вършиш добре работата имаш месечни разходи:
гориво 300-400 лв
сл. тел. 50-100лв
както и глоби 50 -200 лв.
Другото е работното време: Работи се 12 часа на ден 7 дни в седмицата вклютително Събота и Неделя, както и през празниците ( Коледа, Великден, 3-ти Март, 24-  Май -ти Септември. и тнт) Немя почивка.
И тези заплати от 1000 - 1500 лв са при изпалннение на целите над 100%. ако не ги изпълниш ще трябва ти да даваш пари на Изи Кредит за да работиш там.
Пример: 1000 лв заплата - 300 лв гориво - 100 лв твл = 600 лв. за 30 работни дни по 12 часа.

Здравейте,днес беше първият ми работен ден в тази фирма и чесно казано не съм очарована от работата.Ще видим колко дълго ще продължа защото ми се струва малко пунта мара.Надявам се скоро да ми дадат служебен телефон защото нямам намерение да си правя сметка от личния.А ако ми се правят на интересни ще напусна без да ми мигне окото,но за без пари няма да си мрадна и пръста,така че ще видим дано пък потръгне...

А какво ще кажете за позицията "Касие"? Днес съм на интервю за тази позиция и много ми е любопитно какво става там.