Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Видях, че има публикувана обява за Финансов анализатор. Може ли някой да даде малко повече информация как е положението във финансовия отдел?

Благодаря!

Здравейте,виждам различни мнения,аз ще споделя моето.Както навсякъде има и плюсове и минуси.Със сигурност ако работиш много може да постигнеш както добра заплата,така и място в компанията.Но за съжаление за "мястото" ,трябва да "лижеш нечии задници" или да си симпатичен на "шефчето" .Няма какво да се лъжем МР-тата и РМ-тата в ИАМ в по-голямата си част са хора без образование,хора не можещи да сглобят едно правилно изречение,готови на всякакви манипулации и злоупотреби за "Големите бонуси" за жалост със знанието и подкрепяни от техните ръководители.За съжаление има можещи хора,коректни и лоялни,които си вършат работата,но често те си тръгват и компанията губи добри кадри.Остават тези,които умеят да крадат и лъжат компанията и себе си,че си вършат работата,цифрите са добри,а другото не е важно. Погледнете какви АМ-та седят на постовете си,хора,които насърчават към манипулации и лъжа своите подчинени.Има голям проблем с подбора,моля ВИ ,ако някой от управлението прочете,стига с мутрите,момиченцата с деколтета,любовниците и т.н.Компанията наистина предлага добри условия,но не търси и дава възможност на качествен човешки ресурс.Тръгнах си от компанията,защото се мотивират и стимулират хората с добри манипулативни умения и злоупотребяващи с компанията и клиентите,а аз не съм от тях!!!!

Здравейте,виждам различни мнения,аз ще споделя моето.Както навсякъде има и плюсове и минуси.Със сигурност ако работиш много може да постигнеш както добра заплата,така и място в компанията.Но за съжаление за "мястото" ,трябва да "лижеш нечии задници" или да си симпатичен на "шефчето" .Няма какво да се лъжем МР-тата и РМ-тата в ИАМ в по-голямата си част са хора без образование,хора неможещи да сглобят едно правилно изречение,готови на всякъкви манипулации и злоупотреби за "Големите бонуси" за жалост със знанието и подкрепяни от техните ръководители.За съжаление има можещи хора,коректни и лоялни,които си вършат работата,но често те си тръгват и компанията губи добри кадри.Остават тези,които умеят да крадат и лъжат компанията и себе си,че си вършат работата,цифрите са добри,а другото не е важно. Погледнете какви АМ-та седят на постовете си,хора,които насърчават към манипулации и лъжа своите подчинени.Има голям проблем с подбора,моля ВИ ,ако някой от упеавлението прочете,стига с мутрите,момиченцата с деколтета,любовниците и т.н.Компанията наистина предлага добри условия,но не търси и дава възможност на качествен човешки ресурс.Тръгнах си от компанията,защото се мотивират и стимулират хората с добри манипулативни умения и злоупотребяващи с компанията и клиентите,а аз не съм от тях!!!!

Някакво мнение за длъжността "касиер" ? Така като гледам описанието на обявата, мисля че няма да имам някакъв 'таргет' за дадени кредити и как е като ниво на напрежение ? Негативните коментари, които чета са все за други позиции / КК или мениджър/. Какви според вас са положителните и отрицателните черти конкретно за тази позиция ?
Благодаря ?

Здравейте!Аз бях клиентка на изи кредит.Мога да Ви кажа че те са пълни измамници!Кръвопийци,учтиви са докато подпишеш документите,след което ситуациите се променят,отношението също!Нпълно измамническа работа!Одобриха ме за кредит,за обрдиняване на кредити,и ми трябваше удостоверение за активен кредит,такова грубо отношение,не бях чувала,умишлено ме размотаваха за този документ,яд ги е,че те изпускат като клиент!Да си техен клиент е убийствено,при все че бях изрядна в плащанията си към тях!Апелирам за това хората да не се занимават с такива бързи кредити,пълни баламурници!Никога вече Изи кредит!

Здравейте. Моля за мнение за позицията "Бизнес анализатор". Благодаря.

Заплащането в Изикредит за мениджърите  е на 2 части- основна заплата 500-700лв бруто  и бонуси. Aко има и минимален шанс да се изкарат бонуси позицията няма да се обяви, защото ще се назначи някой "наш" човек. Щом е публикувана обявата значи има голям проблем и няма шанс за бонус. В Изикредит работят само роднини. Тя е семейна фирма. Има цeли родове, кланове на работа. Братя, вестри, братовчеди, кумове, кумици, баджанаци и тнт до 9-то коляно. Страшно е.  Назначените без връзки са  работните коне и носят на гърба си цялата рода на шефа.

Здравейте, поканена съм на интервю за мениджър. Бих искала да попитам дали имате информация за задълженията,  дали се стои в офис или се обикаля да се извършват и лични продажби? И най - вече ме интересува колко е твърдото възнаграждение? ?

Здравейте, получих предложение за работа от Изи Кредит на длъжност Специалист продажби "Български пощи". Условията, които ми предложиха ме устройват, но тук чета доста отрицателни мнения за фирмата.  Някй има ли информация как стоят нещата с тази длъжност?

Няма спор те са безспорен лидър на пазара. За съжаление ако всичко продължава по този начин няма да е все така. 1 обещават бонус ако доведеш служител, аз доведох и нищо не получих. 2  наследяваш килиенти от напуснали служители, наследяват но не новите които трябва да имат някакъв сътарт а близките до регионалния ръководител. 3 колкото и да искаш да работиш, винаги е малко и накрая се оказва,че може да си плащаш, че работиш, вместо да получаваш заплата. Заплата - телефон - бензин -% лоши кредити = - заплата. Всичко това е мое мнение и важи за офисът им в обеля.