Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Хора, кажете нещо за кол центъра, как са нещата там?

Какво е заплащането за касиер? На твърдо ли е или е с %?

Чета написаното за длъжност касиер и се чудя да се смея ли или да плача. Касиер съм в голям офис и изобщо не е вярно , че няма ниво на стрес. Стрес има и още как... Края на месеца всички МР-та бързат да си наместят бройките едно хвърчане едно припиране, вноски , кредити ППЗ - та - сканирай, въведи... и ставаш разноглед. Имало е дни в които нямам време и до тоалетна да отида защото аз съм 1 а те 20 човека и всеки иска нещо. Заплатата не е лоша, просто е недостатъчна за този труд. Касиера е човек за всичко - заявки, разходи, архив, вноски, отчети, кредити, документооборот. И ако се стараете достатъчно и забележат , че можете в един момент ви натрисат задълженията на МР в офиса , но за касиерската заплата разбира се ;)
Аз все пак съм оптимист и мисля ,че предстоят хубави дни!

Здравейте!Ще споделя и моето мнение,като бивш служител на ИАМ.Започнах работа във фирмата преди близо 4год. на позиция МР,след година ми бе предложена позиция РМ.Работех и на двете позиции едновременно,защото трудно се намираше МР.С колежката,която беше заедно с мен и МР на другия екип бяхме единни и постигахме целите си.Но дойде момент,в който се наложиха промени на централно ниво,тогава АМ отиваше на по висока позиция и на нас сложиха човек,който нищо не разбира от този вид бизнес....от там насетне резултати падаха с всеки месец,заплатите също....интригите и лъжите бяха другото лошо.А още по лошото беше,че ТД вярваха страшно много на АМ-то.Така се наложи да започна да се оглеждам за др позиция във фирмата,естествено предложение имах и го приех.Но АМ реши да продължи да злостови по мой адрес и незнайно защо бе решила,че ще отивам в Конкурентна фирма....и още куп лъжи по мой адрес,и ТД вярваха на АМ.Естествено,не закъсня момента да се разделим....макар,че ми говориха,преди да поема поредната позиция какво ли не....поредната лъжа,естествено.
Искам да кажа на всички които се интересуват за работа в ИАМ,всичко хубаво остана в миналото....година назад.Сега новите ТД,новите АМ-та са големи лъжци и интриганти.В тази фирма не останаха много хора с ум и знания,а тия дето разбират от работата си са навън.
И до момента поддържам връзка с много бивши колеги на различни нива във фирмата,и всички споделят,че е нещо нетърпимо....
Много нови шефове,много изисквания,за нищо...числата-не се получават обаче.
Явно новия висш мениджмънт не е точния,и жалко,че фирма,която е Лидер в бързите кредити,ще бъде съсипана.

Здравейте, видях, че по надолу сте искали мнение за длъжността Касиер. Аз в момента работя на тази длъжност и съм доволна. Работната среда е добра, заплатата също е задоволителна. Ниво на стрес при касиерите няма, понеже не зависим от резултати, а сме си на твърда заплата. Не се замисляйте, препоръчвам с две ръце. :)

ЗДРАВЕЙТЕ.ПО НАСТОЯВАНЕ НА МОЯ БЛИЗКА КАНДИДАТСТВАХ ЗА КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ В ИЗИ КРЕДИТ.МОТАХА МЕ ДВЕ СЕДМИЦИ ЗА ДА МИ КАЖАТ ЧЕ НЕ СТАВАМ ЗА ТАЗИ РАБОТА, ВИДИТЕ ЛИ ЗАЩОТО СЪМ ИМАЛА ЛОШО ЦКР.ОСТАНАХ САМА ПРЕДИ 6 ГОДИНИ, С ДВЕ МАЛКИ ДЕЦА.ТЯХ ЛИ ДА ХРАНЯ ,КРЕДИТИ ЛИ ДА ВРЪЩАМ.ТА ТАМ ТЪРСЯТ ХОРА ДЕТО ДА ПРАВЯТ НА БАЛАМИ.ПО СТЕЧЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА СЕ НАЛОЖИ ДА ПРОВЕРЯ ЦКР НА ТРИ ДАМИ ОТ ИЗИ КРЕДИТ.ТЕ СЕ ОКАЗАХА В ПЪТИ ПО ЗЛЕ ОТ МОЕТО.Е ДА ВИ ПОПИТАМ УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА В КОМПАНИЯТА ВИ РАБОТЯТ ДОСТА ХОРА С ЛОШО ЦКР ВКЛЮЧИТЕЛНО И МЕНИДЖЪРИТЕ ВИ.ЗАЩО ТОГАВА ТОВА Е КРИТЕРИИ ПО КОЙТО ВИЕ ОТПРЕДЕЛЯТЕ ДАЛИ ЧОВЕК МОЖЕ И ТРЯБВА ДА РАБОТИ.
И БЛАГОДАРЯ , ЧЕ МОЛБАТА МИ БЕШЕ ОТКАЗАНА.НАМЕРИХ СИ РАБОТА В ПРЕКРАСНА ФИРМА С ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА, КОЙТО МОГАТ И ИСКАТ ДА РАБОТЯТ , А НЕ ВИСЯТ ЦЯЛ ДЕН В ОФИСИТЕ ДА КЛЮКАРСТВАТ И ДА ВЪРТЯТ ИНТРИГИ.

Радвам се,че вече не съм част от тази фирма.Скоро напуснах и очаквам "изненади" от РМ.За мен той,а може би и повечето от тях са мишки,които се правят на шефове и се подиграват с нас,които най-вече им пълним джобовете.Много изисквания-а заплатите надолу.Предпочитам да си стоя у дома от колкото да ме правят на луда за жълти стотинки.Единственото хубаво нещо,е че се запознах с хора (вече бивши колеги),с които се сближихме и станахме приятели.

Някой да сподели мнение за длъжност "Касиер"?

Разберете!
Заплащането в Изикредит за мениджърите е на 2 части- основна заплата 500-700лв бруто и бонуси. Aко има и минимален шанс да се изкарат бонуси позицията няма да се обяви, защото ще се назначи някой "наш" човек. Щом е публикувана обявата значи има голям проблем и няма шанс за бонус.
А най-важно е в кой офис сте. Ако РМ-то"така наречен шеф на офис":D е тъпанар е ужас. Само поставят цели , а хабер и представа нямат как да се постигнат и как се управляват хора. Да, има "Парашутисти" и когато са на по-висока позиция, Хората под тях работят ВЪПРЕКИ ТЯХ, а не с помощта им. Все пак всеки си знае и решава сам за себе си. Споделям мнението си, за да Ви помогна да си създадете по-реалистична представа.

Видях, че има публикувана обява за Финансов анализатор. Може ли някой да даде малко повече информация как е положението във финансовия отдел?

Благодаря!