Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Колеги ,
Зоната "управлявана " от Камен Гелев се е превърнала в харем . Назначаваме КК-та и МР-та , за да не плащаме за платена любов .
Вземат се портфейли и дори се разбиват офиси за кефа на Гелев и Велков .
Двамата приятелчета превърнаха фирмата в семеен харем !

До кога фирмата ще търпи Директор кредитен и кол център. Тази жена не е човек, пълна интригантка,няма морал и ценности. Колко хора си тръгват от отдела заради нея, време е мениджмънта на ИАМ да вземе мерки. Тази жена сама решава и си позволява да кара хората да си тръгват,говори постоянно за други колеги от други отдели. Работата е изключително напрегната и обемна.

Изключително некоректна фирма, звънна ми вчера за интервю една жена, уговорихме се даде ми адрес като на този адрес се оказа, че има два офиса и в двата не знаеха за какво иде реч, както и че нямало такава жена. Звъннах два пъти на номера, от който ме потърсиха, никой не отговори и нямаше Viber. Не се занимавайте с тия, само ще си изгубите времето като мен!

Заплатите са твърде ниски за тази работа, която е интензивна и отговорна. Често се работи по 9, а не по 8 часа, както е по трудов договор. В офисите се образуват групички, воюващи помежду си. Клюки, обсъждане зад гърба на колегите, злоба. При първа възможност ще напусна фирмата.

До кога ръководството,ще търпи лицето П.А.П,този човек е за лудницата.. Напълно откачен....Вика кряка,обижда, абсолютно неадекватен тип...Като се появи някой по висше стоящ от него ,става по нисък от тревата.Абсолютен шизофреник...

Никога не се лъжете да теглите кредит от тази фирма! При няколко забавени вноски почват да те заплашват някакви мутри,и едва ли не ако не ги платиш в определен срок ще те намерят и ще те пребият! Не действат с законите а с саморазправа! Преди няколко дни са заплашвали жена ми,че до края на месеца ако не внесе определена сума щяла да бъде посетена и щяла да си има неприятности! Разбира се,за това е уведомено и районното управление! И ако не искате да тормозите хората и да ги докарвате до просешка тояга,не започвайте работа в тази "фирма"!!

......

Не е това, което са ти обещавали още на интервюто, не трябва да им се вярва, ужасно много работа, малка заплата, заплатата не си отговаря за задачите които ти дават. Не те оценяват подобаващо, гледат само грешките, а не свършената работа от теб. Недооценен/а ще останете.

Аз пък съм доволна и от заплащане и от отношение. Когато си планираш добре нещата и не очакваш някой друг да ти свърши работата, имайки ясно поставени цели си харесваш работата! Заплащането е добро, като се има в предвид, че в повечето сектори в областта се взема около 700-800 BGN средно и ти скъсват задника от работа. Аз пък не мога да се оплача!
Има натоварване, като всяка друга работа, в рамките на нормалното, но за целта трябва да умееш да планираш времето си и да знаеш как да се държиш с хората.
Има конкуренция, но главно между нас! Всеки се бори за клиентите си!
Я всички плюещи да споделят, колко пъти работодател им подарява апартаменти, коли и телефони? Има мотивиращи програми и за консултанти и за мениджъри, за всички умеещи да работят!

Много жалка компания, не си губете времето!