Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

До кога ръководството,ще търпи лицето П.А.П,този човек е за лудницата.. Напълно откачен....Вика кряка,обижда, абсолютно неадекватен тип...Като се появи някой по висше стоящ от него ,става по нисък от тревата.Абсолютен шизофреник...

Никога не се лъжете да теглите кредит от тази фирма! При няколко забавени вноски почват да те заплашват някакви мутри,и едва ли не ако не ги платиш в определен срок ще те намерят и ще те пребият! Не действат с законите а с саморазправа! Преди няколко дни са заплашвали жена ми,че до края на месеца ако не внесе определена сума щяла да бъде посетена и щяла да си има неприятности! Разбира се,за това е уведомено и районното управление! И ако не искате да тормозите хората и да ги докарвате до просешка тояга,не започвайте работа в тази "фирма"!!

......

Не е това, което са ти обещавали още на интервюто, не трябва да им се вярва, ужасно много работа, малка заплата, заплатата не си отговаря за задачите които ти дават. Не те оценяват подобаващо, гледат само грешките, а не свършената работа от теб. Недооценен/а ще останете.

Аз пък съм доволна и от заплащане и от отношение. Когато си планираш добре нещата и не очакваш някой друг да ти свърши работата, имайки ясно поставени цели си харесваш работата! Заплащането е добро, като се има в предвид, че в повечето сектори в областта се взема около 700-800 BGN средно и ти скъсват задника от работа. Аз пък не мога да се оплача!
Има натоварване, като всяка друга работа, в рамките на нормалното, но за целта трябва да умееш да планираш времето си и да знаеш как да се държиш с хората.
Има конкуренция, но главно между нас! Всеки се бори за клиентите си!
Я всички плюещи да споделят, колко пъти работодател им подарява апартаменти, коли и телефони? Има мотивиращи програми и за консултанти и за мениджъри, за всички умеещи да работят!

Много жалка компания, не си губете времето!

Около 1000-1100лв,в първите 6 мес

Здравейте , тъй като има обявена свободна позиция за град Варна - Мениджът Развитие, интересува ме заплащането в какъв диапазон е?!
Благодаря ви

По повод предходния коментар искам да напиша няколко неща:
1. Няма как да съберете 600 души от цялата страна и да очаквате всички да се държат като английската кралица.
2. Хората са отишли там образно казано на почивка и могат да закусват и вечерят облечени както си пожелаят.
3. В различните краища на България има и различни видове диалект, няма как заради Вашето семейство хората да започнат да говорят на книжовен език(почти съм убеден, че и Вие не говорите правилен български).
4. Аз "потъпкване на жени, деца и обикновени хора", както се изразихте, не съм видял.
5. В събота късно вечерта в лоби бара едно такова семейство с деца, което беше на почивка също като Вас(а може би бяхте Вие?), нямаше от къде да си закупят по едно питие и ги почерпихме от нашите, които ни бяха осигурени, така че просто явно не сте попаднали на "хора".
П.с. Мнението Ви съвсем не е на място тук.

Случайно бях със семейството си в хотел в Боровец, където въпросната фирма провеждаще "конференция". През живота си не съм виждал такова събиране на дегенерати и пропаднали елементи. Когато настанеше време за закуска или вечеря, въпросните "служители" на компанията вкупом като стадо бизони в Серенгети се впускаха към ресторанта като премачкваха всичко по пътя си - жени, деца, обикновени хора. Просташкото им поведение и ужасен диалктен говор бяха засенчени единствено от невероятния им стайлинг - закуска по бели хотелски чехлички и вечеря по селяшки тениски и къси панталонки.
Съжалявам норамлните хора, на които им се налага да работят редом с тези зомбита.