Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Здравейте, видях, че по надолу сте искали мнение за длъжността Касиер. Аз в момента работя на тази длъжност и съм доволна. Работната среда е добра, заплатата също е задоволителна. Ниво на стрес при касиерите няма, понеже не зависим от резултати, а сме си на твърда заплата. Не се замисляйте, препоръчвам с две ръце. :)

ЗДРАВЕЙТЕ.ПО НАСТОЯВАНЕ НА МОЯ БЛИЗКА КАНДИДАТСТВАХ ЗА КРЕДИТЕН КОНСУЛТАНТ В ИЗИ КРЕДИТ.МОТАХА МЕ ДВЕ СЕДМИЦИ ЗА ДА МИ КАЖАТ ЧЕ НЕ СТАВАМ ЗА ТАЗИ РАБОТА, ВИДИТЕ ЛИ ЗАЩОТО СЪМ ИМАЛА ЛОШО ЦКР.ОСТАНАХ САМА ПРЕДИ 6 ГОДИНИ, С ДВЕ МАЛКИ ДЕЦА.ТЯХ ЛИ ДА ХРАНЯ ,КРЕДИТИ ЛИ ДА ВРЪЩАМ.ТА ТАМ ТЪРСЯТ ХОРА ДЕТО ДА ПРАВЯТ НА БАЛАМИ.ПО СТЕЧЕНИЕ НА ОБСТОЯТЕЛСТВАТА СЕ НАЛОЖИ ДА ПРОВЕРЯ ЦКР НА ТРИ ДАМИ ОТ ИЗИ КРЕДИТ.ТЕ СЕ ОКАЗАХА В ПЪТИ ПО ЗЛЕ ОТ МОЕТО.Е ДА ВИ ПОПИТАМ УВАЖАЕМИ ДАМИ И ГОСПОДА В КОМПАНИЯТА ВИ РАБОТЯТ ДОСТА ХОРА С ЛОШО ЦКР ВКЛЮЧИТЕЛНО И МЕНИДЖЪРИТЕ ВИ.ЗАЩО ТОГАВА ТОВА Е КРИТЕРИИ ПО КОЙТО ВИЕ ОТПРЕДЕЛЯТЕ ДАЛИ ЧОВЕК МОЖЕ И ТРЯБВА ДА РАБОТИ.
И БЛАГОДАРЯ , ЧЕ МОЛБАТА МИ БЕШЕ ОТКАЗАНА.НАМЕРИХ СИ РАБОТА В ПРЕКРАСНА ФИРМА С ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА, КОЙТО МОГАТ И ИСКАТ ДА РАБОТЯТ , А НЕ ВИСЯТ ЦЯЛ ДЕН В ОФИСИТЕ ДА КЛЮКАРСТВАТ И ДА ВЪРТЯТ ИНТРИГИ.

Радвам се,че вече не съм част от тази фирма.Скоро напуснах и очаквам "изненади" от РМ.За мен той,а може би и повечето от тях са мишки,които се правят на шефове и се подиграват с нас,които най-вече им пълним джобовете.Много изисквания-а заплатите надолу.Предпочитам да си стоя у дома от колкото да ме правят на луда за жълти стотинки.Единственото хубаво нещо,е че се запознах с хора (вече бивши колеги),с които се сближихме и станахме приятели.

Някой да сподели мнение за длъжност "Касиер"?

Разберете!
Заплащането в Изикредит за мениджърите е на 2 части- основна заплата 500-700лв бруто и бонуси. Aко има и минимален шанс да се изкарат бонуси позицията няма да се обяви, защото ще се назначи някой "наш" човек. Щом е публикувана обявата значи има голям проблем и няма шанс за бонус.
А най-важно е в кой офис сте. Ако РМ-то"така наречен шеф на офис":D е тъпанар е ужас. Само поставят цели , а хабер и представа нямат как да се постигнат и как се управляват хора. Да, има "Парашутисти" и когато са на по-висока позиция, Хората под тях работят ВЪПРЕКИ ТЯХ, а не с помощта им. Все пак всеки си знае и решава сам за себе си. Споделям мнението си, за да Ви помогна да си създадете по-реалистична представа.

Видях, че има публикувана обява за Финансов анализатор. Може ли някой да даде малко повече информация как е положението във финансовия отдел?

Благодаря!

Здравейте,виждам различни мнения,аз ще споделя моето.Както навсякъде има и плюсове и минуси.Със сигурност ако работиш много може да постигнеш както добра заплата,така и място в компанията.Но за съжаление за "мястото" ,трябва да "лижеш нечии задници" или да си симпатичен на "шефчето" .Няма какво да се лъжем МР-тата и РМ-тата в ИАМ в по-голямата си част са хора без образование,хора не можещи да сглобят едно правилно изречение,готови на всякакви манипулации и злоупотреби за "Големите бонуси" за жалост със знанието и подкрепяни от техните ръководители.За съжаление има можещи хора,коректни и лоялни,които си вършат работата,но често те си тръгват и компанията губи добри кадри.Остават тези,които умеят да крадат и лъжат компанията и себе си,че си вършат работата,цифрите са добри,а другото не е важно. Погледнете какви АМ-та седят на постовете си,хора,които насърчават към манипулации и лъжа своите подчинени.Има голям проблем с подбора,моля ВИ ,ако някой от управлението прочете,стига с мутрите,момиченцата с деколтета,любовниците и т.н.Компанията наистина предлага добри условия,но не търси и дава възможност на качествен човешки ресурс.Тръгнах си от компанията,защото се мотивират и стимулират хората с добри манипулативни умения и злоупотребяващи с компанията и клиентите,а аз не съм от тях!!!!

Здравейте,виждам различни мнения,аз ще споделя моето.Както навсякъде има и плюсове и минуси.Със сигурност ако работиш много може да постигнеш както добра заплата,така и място в компанията.Но за съжаление за "мястото" ,трябва да "лижеш нечии задници" или да си симпатичен на "шефчето" .Няма какво да се лъжем МР-тата и РМ-тата в ИАМ в по-голямата си част са хора без образование,хора неможещи да сглобят едно правилно изречение,готови на всякъкви манипулации и злоупотреби за "Големите бонуси" за жалост със знанието и подкрепяни от техните ръководители.За съжаление има можещи хора,коректни и лоялни,които си вършат работата,но често те си тръгват и компанията губи добри кадри.Остават тези,които умеят да крадат и лъжат компанията и себе си,че си вършат работата,цифрите са добри,а другото не е важно. Погледнете какви АМ-та седят на постовете си,хора,които насърчават към манипулации и лъжа своите подчинени.Има голям проблем с подбора,моля ВИ ,ако някой от упеавлението прочете,стига с мутрите,момиченцата с деколтета,любовниците и т.н.Компанията наистина предлага добри условия,но не търси и дава възможност на качествен човешки ресурс.Тръгнах си от компанията,защото се мотивират и стимулират хората с добри манипулативни умения и злоупотребяващи с компанията и клиентите,а аз не съм от тях!!!!

Някакво мнение за длъжността "касиер" ? Така като гледам описанието на обявата, мисля че няма да имам някакъв 'таргет' за дадени кредити и как е като ниво на напрежение ? Негативните коментари, които чета са все за други позиции / КК или мениджър/. Какви според вас са положителните и отрицателните черти конкретно за тази позиция ?
Благодаря ?

Здравейте!Аз бях клиентка на изи кредит.Мога да Ви кажа че те са пълни измамници!Кръвопийци,учтиви са докато подпишеш документите,след което ситуациите се променят,отношението също!Нпълно измамническа работа!Одобриха ме за кредит,за обрдиняване на кредити,и ми трябваше удостоверение за активен кредит,такова грубо отношение,не бях чувала,умишлено ме размотаваха за този документ,яд ги е,че те изпускат като клиент!Да си техен клиент е убийствено,при все че бях изрядна в плащанията си към тях!Апелирам за това хората да не се занимават с такива бързи кредити,пълни баламурници!Никога вече Изи кредит!