Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit /img/frontend/nomap.png"

Изи Асет Мениджмънт АД EasyCredit

Не е това, което са ти обещавали още на интервюто, не трябва да им се вярва, ужасно много работа, малка заплата, заплатата не си отговаря за задачите които ти дават. Не те оценяват подобаващо, гледат само грешките, а не свършената работа от теб. Недооценен/а ще останете.

Аз пък съм доволна и от заплащане и от отношение. Когато си планираш добре нещата и не очакваш някой друг да ти свърши работата, имайки ясно поставени цели си харесваш работата! Заплащането е добро, като се има в предвид, че в повечето сектори в областта се взема около 700-800 BGN средно и ти скъсват задника от работа. Аз пък не мога да се оплача!
Има натоварване, като всяка друга работа, в рамките на нормалното, но за целта трябва да умееш да планираш времето си и да знаеш как да се държиш с хората.
Има конкуренция, но главно между нас! Всеки се бори за клиентите си!
Я всички плюещи да споделят, колко пъти работодател им подарява апартаменти, коли и телефони? Има мотивиращи програми и за консултанти и за мениджъри, за всички умеещи да работят!

Много жалка компания, не си губете времето!

Около 1000-1100лв,в първите 6 мес

Здравейте , тъй като има обявена свободна позиция за град Варна - Мениджът Развитие, интересува ме заплащането в какъв диапазон е?!
Благодаря ви

По повод предходния коментар искам да напиша няколко неща:
1. Няма как да съберете 600 души от цялата страна и да очаквате всички да се държат като английската кралица.
2. Хората са отишли там образно казано на почивка и могат да закусват и вечерят облечени както си пожелаят.
3. В различните краища на България има и различни видове диалект, няма как заради Вашето семейство хората да започнат да говорят на книжовен език(почти съм убеден, че и Вие не говорите правилен български).
4. Аз "потъпкване на жени, деца и обикновени хора", както се изразихте, не съм видял.
5. В събота късно вечерта в лоби бара едно такова семейство с деца, което беше на почивка също като Вас(а може би бяхте Вие?), нямаше от къде да си закупят по едно питие и ги почерпихме от нашите, които ни бяха осигурени, така че просто явно не сте попаднали на "хора".
П.с. Мнението Ви съвсем не е на място тук.

Случайно бях със семейството си в хотел в Боровец, където въпросната фирма провеждаще "конференция". През живота си не съм виждал такова събиране на дегенерати и пропаднали елементи. Когато настанеше време за закуска или вечеря, въпросните "служители" на компанията вкупом като стадо бизони в Серенгети се впускаха към ресторанта като премачкваха всичко по пътя си - жени, деца, обикновени хора. Просташкото им поведение и ужасен диалктен говор бяха засенчени единствено от невероятния им стайлинг - закуска по бели хотелски чехлички и вечеря по селяшки тениски и къси панталонки.
Съжалявам норамлните хора, на които им се налага да работят редом с тези зомбита.

БЯГАЙ, НАРОДЕ!!

Както вече са писали преди мен , ако имате себеуважение не започвайте работа в тази фирма. Обещанията са големи , всичко е цветя и рози и до там. Ако не сте на някого кум, сват, брат , сестра, мъж , жена и т.н - така наречен простосмъртен няма да изкарате много. Шуробаджанащина и простотия в цялата зона Север-Изток. Никой не смее да каже и дума , АМ-то е интригант и изпечен лъжец, всички го знаят , но си траят от страх може би. Ако си позволиш да кажеш нещо за миг ставаш от много кадърен и ценен - пълен неудачник и непрокопсаник.
Дълго време отлагах напускането си , защото си обичам работата , но фирмата е под всякаква критика. Сега съжалявам , че не го направих много по-рано.
Ако искате да успеете , но нямате "Вуйчо владика" Изи Кредит не е вашата фирма.

За всички, които следят мненията на бивши служители- кои доволни, кои не, ще кажа само.Не си струва да си хабите здравето и нервите, ценете се.В тази фирма има толкова много чуробаджинащина и интриги.Като се започне от висшия мениджмънт, та до най- ниското ниво.Не спазват обещанията си.Всички реват за проверка.Язък за труда и хвърлените пари от собствениците.Те не знаят какво се случва.Пред тях всичко е розово.Показателите са преправят, за да се издигат определени хора.Или иначе казано, любовниците на директорите, или ръководители на определени отдели.
Ако уважавате СЕБЕ СИ не започвайте работа в Изи кредит.Способни са да ви съсипят.Имам позната която след две години се върна на работа при тях и след няколко дни решиха да я махнат щот не им били трябвали хора.След две седмици обявиха свободна позиция за нейното място.
А тя жената се премести заради тях да живее в друг град.подиграват се с хирата си.Това са Изи кредит.Всички са за махане.От изпълнителния до МР.Заслужават пълна чистка.