Сис индъстрийс - Винпром Карнобат /img/frontend/nomap.png"

Сис индъстрийс - Винпром Карнобат

нямам

am ne vsichko napisano ot drugite hora do tuk e vqrno i da ne si chovek na nqkoi ako imash jelanie i razbirash ot rabotata si moje da se idignesh na gore v erarhiqta na vinprom karnobat no i shefovete si iskat tqhnoto za inzvaredniq trud si plashtat dopalnitelno imat si tehni pavila i ako si gi spazvash vsichko e tip - top az bqh dovolen ot tqh i pak bih se varnal no samiq grad Karnobat ne dava prespektiva na mladite hora tam (napusnah zaradi obrazovanie) ;)

Фирмата не е нищо особенно,от всякаде те занимават с глупости,всеки ти се прави на шеф,защото бил човек на едикой си,цеховете(някои)са в окаяно състояние,аааааа началниците лъжат и мажат големия си началник и той им вярва.Само ако можеше да има една проверка от баш началника без да казва на никого дори и на родата си леле леле не ми се мисли тогава колко глави ще фръкнат...

много голяма шуробадженащина, пълно е с охрана,камери,бивши куки и доносници, обиди и интриги колкото искаш. заплати средни но не си заслужават тоя тормоз

Имам познати в сис индъстрийс и не смятам че шефовете се отнасят добре с персонала. До колкото занам непрекъснато ги следят, което говори че нямат сигурност в собствените си служители. Как тогава човек да си върши работата и да е уверен в собствените си умения? На такова място и да ме поканят не бих започнал работа... Аз съм доволен от работодателите си защото ми дават свобода на действията си.

Кофти фирма, още ли си печатат сами .......? В София нещата в търговския екип зависят от регионалния, а той съответно се е обградил с "ушенца" и ако не го кефиш ти бие шута от днес за утре.

Dadeni sa ne mnogo wisoki ocenki ne za6toto kompaniqta ne e dobra, a za6toto ima kakwo o6te da se jelae ot neq.Sigurnost nikade nqma, ako ne si war6i6 rabotata. W tazi firma 6efowete znaqt kakwo iskat i po4ti znaqt kak da go polu4at. Nikoi ne bi tarpql lentqi. Pla6ta ti se da raboti6, a ne da se zabawlqwa6. Ako si rabotliw, strikten, organiziran i izpalnitelen s top ne mogat da te pomradnat ot kadeto i da bilo. Wseki si izbira kade 6te raboti, no kato se hwane na horoto go igrae i se stremi da go powede. :)

Кофти фирма, там се развиват само шуро баджанаците!

Не съм чувал хубави неща за тая фирма. Или поне за търговския екип.

Сигурност никаква, някоя сутрин ако решат че не ги кефиш вече и си аут без да имат задръжки.Едно обещават- пък друго изпълняват.Ако си братовчед на еди кой си....растеш на горе и мачкаш останалите. Гърч до дупка, ако може и в Неделя да работиш най-добре. Осигуровки минимум, заплата прилична за бранша. Удръжки по всяко време и за всичко което се сетят.