Сис индъстрийс - Винпром Карнобат /img/frontend/nomap.png"

Сис индъстрийс - Винпром Карнобат

Най-сериозно ви казвам никога не почвайте работа  там. Това е най-отвратителното място за работа и дори и те си го знаят. На интервюто ми за работа ме излъгаха за заплащането,за състояниет на колите,за начина на работа, а бе за всичко ! ДжиПиЕс-а на колите постоянно работи и се следи дори и от прекия ви началник,не дай си боже да се забавиш някаде повече ои 1 час и се пристига да те проверят или ти званят да те питат какво правиш. Непрекъснато си под стрес заради безбройните промоции и  малко да изостанеш ти търсят отговорност и те заплашват,че може да се разделят с теб. За тези няколко месеца,които съм на работа си тръгнаха 4 човека,кой по собствено желание,кой на сила ! В тази фирма не са и чували за социален пакет,нито те осигоряват на пълната заплата,нито имаш ваучери за храна както е на всякаде,нито имаш служебно гориво просто една нула и само едната заплата която е непрекъсното орязвана от пресилени глоби и то с по 50 лева ! Работата е страшно много,колата ти е натъпкана със стока до горе всеки ден-чист ЕксВан и ако нешто не ти излезе на края на месеца си го плашташ. Колите са по на 10 - 12 години,дори най-новите са на 5-6 год. , всяка сутрин зимата ставаш и почваш буташ,да даваш ток и да си късаш нервите . Всеки си мълчи и го е страх да искаже менение,за да не бъде нарочен и помолен да напусне.

Пичове това със техните измамни схеми е ясно мисля на повечето колеги ама нали МОЛОВЕТЕ са техни хора (доносници,натегачи) и казват повечето работи както им изнася на тях. Никога няма да съжалявам че напуснах.

повечето хора които работят в тая фирма се страхуват да изкажат мнение ;страхуват се от уволнение не от друго .в тоя град няма голям избор на работодатели и хората нямат избор освен да мълчат и да търпят.фирмата е пълна с доносници и топачи ,хора не с качества а с силно развита фантазия който взимат заплата не  за качество и количество работа а за това колко работника са натопили днес.тези хора ощетяват тези които наистина работят .ако големият шеф остане в карнобат поне за 1 месец ще разбере че е създал не фирма а концлагер и големите заплати трябва да се дават на работниците а не на тези които го ласкаят...... и така го лъжат.

Виждам,че повечето изказани тук мнения са негативни и са от хора,които са работили като търговски представители.Ами драги ми дами и господа вземете да се напрегнете и да поработите малко за фирмата,а не да пиете кафенца и да сваляте сервитьорките по заведенията по цял ден,а след това да се оплаквате по форумите.Заплатите ви са добри,бонусите са си бонуси,карате служебни коли които са постоянно на ваше разположение....Какво ще кажете тогава за хората които работят в завода и по складовете,те по-големи заплати ли вземат от вас???? Тяхната работа по-малко отговорна ли е като отговарят за толкова стока и пари???? Замислете се и не ставайте смешни,че чак ми се доплака колко сте ощетени,а да не говорим че вашата структура е най яловата в цялата система.Работя вече няколко години за фирмата и лично аз съм доволна,разбира се че не всичко върви по мед и масло но работа без проблеми няма,доволна съм от заплатата,защото е добра спрямо стандарта в града където живея.Единственото нещо,което ме изнервя понякога е,че цялата система е малко тромава и бавно се задвижва за да се случат някои неща.Според мен има хора,които наистина незнаят,защо са на тия постове,които заемат.Може би над това трябва да се замислят шефовете на фирмата,защото съм почти сигурна че до тях не постъпва достоверна информация за много от проблемите.Също така трябва да се помисли за повечко реклама-в това е истината...

реших да се опитам да бъда полезен на кандидатите с малко инфо.
Работих малко време във фирмата защото това е едно от най - лошите места за работа. Цари пълен непрофесионализъм на всички нива. Хората са превърнати в страхливи мишки, виновни завсякакви  злоупотреби по подразбиране. Има разделение на групички но реално всеки топи другите пред началниците с цел някакво повишение. Издигат се най - видните комплексари и бездарници на базата на интригите които сплитат. Абсолютно невежи личности  в търговския отдел  а и не само изказват мнения и предложения без да имат въобще идея за какво става въпрос. Те и нямат друг избор защото другаде няма да ги вземат на работа.Не можеш да разчиташ на абсолютно никой, нито на колега нито на началник. Условията са под средните и не си заслужават за тази среда. Препоръчвам горещо на всички преди да кандидатстват да прочетат многото статии в нета за историята на фирмата и собствениците за да не сажаляват в последствие.

Прочетох много от мненията ,като цяло преобладават негативните за съжаление моето също е тъкова. Кандидатствах за търговски представител за Ловеч и региона преди около година, интервюто се преведе от регионалният мениджър мъж над 40-те на име Любо (не помня фам.) зададе ми въпроси от рода - мога ли да закъснявам вечер, има ли проблеми да отсъствам в събота и неделя , мъжът ми ревнува ли ме, колко е важно за мен семейството и всичко това с подходящата интонация и погледи което ме накара да се замисля какво точно ще работя в тази фирма ??? Както може би се досещате не бях одобрена ,защото за мен семейсвото е на първо място . Впоследствие разбрах че въпросния регионален си е назначил по една подходяща кандидатка в градовете които държи за да може когато ги обхожда да не му е скучно. Не ми се иска да вярвам , че голям работодател като Винпром Карнобат назначава на ръководни позиции хора които си подбират екипа в зависимост от това дали си склона да преспиш с шефа или не. Познавам някои от  търговските представители доста кадърни момчета и момичета , но за съжаление единствената ми срещата със някой от шефовете отсави отвратително впечатление в мен. Пожелавам успех на всички кандидати стига да не е за района за който отговаря "плейбоят"Любо.

Ееее, едно време беше друго.Бехме сплотен колектив, имаше много работа, но я и свършвахме навреме. Даваха ни добри заплати , като за Карнобат, но времената се промениха. Преди 2-3 години се пръснахме да търсим по-добри пари по разни фирми в Бургас и София. Сега чуваме от колеги които останаха , че било пълна скръб. Наели доста мангали и работната среда е пълен аут.
А ти  vnk74, вероятно това ти е най-хубавото нещо , което ти се е случило в живота, а тепътва още нищо не си видял ...

ВСИЧКИ СА МНОГО КОРЕКТНИ;И ЗАПЛАТАТА Е ДОБРА.ВСЕКИ ТРЯБВА           ДА СИ ИЗПАЛНЯВА СЪВЕСТНО ЗАДЪЛЖЕНИЯТА                      И НЯМА ДА ИМА ПРОБЛЕМИЛ     АЗ СЪМ МНОГО ДОВОЛЕН

Никога не работете в тази фирма.Обещават ти едно а то се оказва друго.А и винаги си имат техни хора.Професионално развитие няма. Длъжност търговски представитвл е следното-промолтър,чистач,мърчандаизер,хамал,общ работник,МОЛ, и много още в едно.Работи се като чист ексван.

Там си е