Сис индъстрийс - Винпром Карнобат /img/frontend/nomap.png"

Сис индъстрийс - Винпром Карнобат

Заплащането към момента е 380 лева за повечето работници в завода,което е малко за работата,която ес върши,но да приемем,че сега сме в криза и да не очакваме да се вдигне заплатата.По време на работа има много слаба дисциплина.Редовни конфикти между колегите и колежките! Много свади,които само ти затормозяват главата повече,достатъчен е и шума от машините,който ти се забива в костите и не те оставя вечер да спиш спокойно.При конфликти началниците не се намесват решително,а минават само с "не е хубаво така,недейте",което е смешно.По време се натоварваш толкова,че имаш чувството,че свободното време отива в повече,за да си възстановиш енергията.Никакви привилегии,не се получават при положение,че цял ден си като статуя прав!Да преди месеци въртяха смените накъдето им е удобно.Караш първа с нощна и после втора.Викат те на работа Неделя,Събота и дори не ти се заплаща някакъв допълнителен труд,а си взимаш нормалния надник,който се взема и през делниците.Цеховете са в изключителен вид с паяжини навсякъде,разпадаща се мазилка,прогнили железни врати,прозорци за които внимаваш като минаваш под тях,да не ти паднат на главата.Веднъж падна една голяма врата върху мен,видях,че пада и се затичах да я подпра,е паднах заедно с нея,цепна ми се главата(имах кръв) и 1 месец куцах и ме болеше коляното.Много хора са си патили подобно на мен.Колегите,някои стават,други те тровят,началника стои и гледа сеири.Потенциал за развитие няма освен работник-оператор-механик-смесител-мотокарист.Като заплатата и за трите професии варира от 380 лв. до 500.Вече съм бивш работник и чакам от почти 30 дни да ми се върне трудовата книжка.И утре ще ходя до Инспекцията по труда,за да подам жалба срещу Винпром Карнобат,за невърнатата книжка.

zaplata sredna rabota ADSKI MNOGOi nikoga ne dostatacno za tiah/biagaite daleche ot tazi firma

Работя в ВП Карнобат,когато ме назначиха на работа се договорихме на едни условия,в последствие се оказа че е съвсем друго заплащането,осигуровките са на минималната работна заплата,моля министър Масларова да вземе необходимите мерки и да направи проверки,защото нито един търговски представител в която и да е фирма не е на минимална заплата.Другото което е,фирмата налага глоби за щяло и нещяло и ни одържа от и без това малката заплата,например един колега го глобиха 50лв за това,че е дошъл на работа не гладко избръснат,според мен това е въпрос на личен избор дали да се бръснеш и кога и др.такива безобразни глоби като например ако не си изпълниш таргета ще имаш глоба,а ако го изпълниш няма бонус,Моля Ви да вземете необходимите мерки и проверки защото фирмата прави каквото си иска,назначават се само с връзки,а тези който нямат връзки ги уволняват без причина

napalno si prav choveche taka e vse niakoi e im e vinoven.prodavash s paleti a te se ne sa dovolni

Лошо място за търговски представител. Тук това понятие е много объркано. Търговския представител е повече хамал, отколкото търговец. Контрола е убийствен, не ти остава време дори да си поемеш въздух. Постояни таргети за няколко промоции едновременно, ако не ги изпълниш - санкции!!! Шефовете се бият в гърдите,че са голяма работа, а продажбите непрестанно падат, защото хората които трябва да продават са заете с писане на цени, доставка на стока, справки на всевъзможни измишльотини и тонове,тонове бумащина. На ден трябва да минеш по 25 обекта, не ги ли обходиш - санкция. Имаш толкова много странични глупости,че понякога посещенията ти се заклучават до Здравей! - Здрасти! , защото винаги си под пара и защото винаги излизат други шевски приумици ! Тук си GPS - роб!!!

Deizi Незнам какво работиш във винпром Карнобат но и аз работя там и до сега като сам правил дегостации и др. са ми ги плащали.Ако ти работиш до 8 понеже неможеш да си разпределиш времето и денем не се амбицираш проблема е само твой

Не е вярно, че плащат за извънреден труд. Аз в момента работя в тази фирма и знам. Шефовете ги спускат от всякъде и ги сменят доста често. За какво доверие говорим тогава. Ако си някъде по филиалите и дума не може да става за развитие, защото тези, които назначават даже не ти знаят и името.Ти си просто един от многото служители в страната. Заплата е добра, но може още да се желае.

Добра фирма с добри възможности след някоя и друга година ще е лидер на пазара.Като заплащане е много добре като работа също.Изискват се умения за да работиш в тази фирма не може с часове да пиеш кафе и да искаш пари трябва и да се трудиш като цяло добри отзиви и то доста добри

заплащането не съответства на вложения труд. освен това имат лозови масиви , където наемат хора без договори и без осигуровки. плащат на ден и се отнасят с хората като с животни. Аз съм работила един месец там и знам за какво става въпрос. Плащаха ми по 10 лв на ден. на тези места работят необразовани хора, които не могат да защитават правата си. Собствениците явно са с политически чадър-недосегаеми са. И знаете ли къде си изхвърлят отпадъците? В близост до село Церковски. идват камиони и денонощно си ги изхвърлят. Това ме ужасява, но към кого да се обърна. Когото и да попитам за съвет ми казва да не се занимавам.
е кажете ми тогава предприятие с такава екологична и трудова политика какви мерки изисква.
И нека всеки, който се насочи за работа към тях да вземе това в предвид и да реши готов ли е да се занимава с такива изроди. Няма смисъл за 300 лв да си тровиш нервите

mi kakvo da vi kaja osvem ako vi vikat na rabota bqgaite dale4.
otna4alo vi svalqt zvezdi posle vi go nabutvat kakto i da go poglednete vie ste izkupitelnata jertva.Firmata se upravlqva na mestno nivo ot rodnini bez obrazovanie koito sa prosti kato galo6i.Cehovete sa v super okaqno sastoqnie,niski zaplati pridrujeni s golemi globi za kakvo li ne,min osigurivki,nenormiran raboten den,izpalnqva6 rabota za 10 du6i a ne vzema6 i zaplatata na edin.Otnovo e na po4it nelegalnoto proizvodstvo kato pri edna po masirana proverka si naro4en za klane,nikakva sigurnost.Nai -interestnoto e 4e specialistite koito si razbirat ot rabotata se broqt na prasti a privilegiite sa za drugite koito ako gi ostavi6 sami mogat da otrovqt horata.I to4no tiq hora koito razbirat ot rabotata si i se ma4at da gradqt imidj na taq firma bez ime vsq4eski se opitvat zorlem da gi izgonqt.Napuskaneto e trudno pridrujeno sas zaplahi, ponqkoga s poboi6ta,paleji i pro4ie.Targovskiq otdel i marketinga sa palni amatiori igraqt si igri4kite vsqkat i smu4at ot firmata za smetka na 6efa i nai korioznoto e 4e toi ne znae izob6to za kakvo stava duma i v zavodite,i v ofisite, no qvno 4ovek kato pere pari ne go interesuva tolkova tova. Nai - koftito e 4e igrae s politicite i ima politi4eski 4adar no 6te e do vreme kato doide evropata barabar i s Pe6tera 6te gi zatvorqt bez da im migne okoto i togava ve4e 6te se opravqt ne6tata za malkite i dobrite proizvoditeli na vino i spirtni napitki.
Ta tova e ako vi predlagat rabota tam teglete im edna cvetu6ta i si tarsete drugade,sas sigurnost 6te ste po-bodre> Uspeh