Сис индъстрийс - Винпром Карнобат /img/frontend/nomap.png"

Сис индъстрийс - Винпром Карнобат

Най-некоретната фирма от страна на заплащане. Бонусите са под масата, никъде не се отчитат. Работиш ако може за 10 човека и заплата ако може да не взимаш. Има много некоректни условия и скрити дейности.

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

бивш служител съм на фирмата.
Покрай последните събития с ареста на М.С. да си кажа и аз мнението.
- заплащането ужасно за непривелигированите / а те са повечето /
- осигоряване на минимални прагове.
- никаква социална политика.
- уважение към служителите - минус безкрайност / логиката е че няма незаменим служител/
- пълно е с некомпетентни хора сложени на позиция защото са хора на някой
примерно - Младен Димитров - цял живот карал втората кола от охраната на МС и сложен накрая в отдел логистика да следи GPS системата на автопарка. Единствената му цел да събере приходи от глоби на служителите. С уникални изцепки в констатациите си.
- Търговският директор - Петър ... това е човек който може да обещае всичко на ръководството но все неща които никой не може да свърши. Ако нещо се получи той е успелият, ако се обърка тези под него в ТО го отнасят.
Искрено се надявам разследването срещу шефа им да стигне до края.
Хората в офиса в сф ще си намерят лесно друга рабта. Жалко само за служителите в заводите... тъжна картина да скандират МС, но по тъжно ще е когато след години се пенсионират и почнат да псуват държавата за ниски пенсии а няма да псуван МС че цял живот ги е осигорявал на минимална заплата и са се разписвали в тетрадка за още малко отгоре колкото да преживяват.

Извод
- БЯГАЙТЕ ДАЛЕКО ОТ СИС, ТОПАЗ, ВИНПРОМ КАРНОБАТ, ДИМ АБА, и още много фирми ако откриете свързаност помежду им....

И аз като повечето съм бивш служител на фирмата. Бях търговски представител за град в близост до Плевен преди няколко години. Напуснах, защото има много проблеми свързани със социалната политика на фирмата а и от друга компания ми предложиха много по-добри условия. Махнах се и защото вършех повече работа от колегите си, правих повече активности а получавахме еднакво възнаграждение. Работиш, не работиш всички получават почти еднакви пари. Но реших да пиша, защото прочетох неприятни неща за Митко, въпросният МОЛ. Лично познавам момчето и не мога да се съглася с написаното. Всеки търговски представител работещ във фирмата е наясно, че моловете отговарят за дистрибуцията на стоката и търговците а не за търговските представители, освен ако нещо не се е променило но не ми се вярва. Така че според мен написаното е лъжа. Регионалните отговарят за търговските, те ги наказват и те ги глобяват. Бъдещите служители мога да посъветвам да си проверяват добре информацията преди постъпване на работа иначе от към заплащане, фирмата е коректна. И смятам че повечето писания тук, са малко пресилени. Има много недоразумения, но ако си вършиш работата си добре.

Обадиха ми се, да ми предлагат работа като търговски за град Плевен.Разпитах малко за фирмата един много мой човек ,техен търговски е бил преди времеме,такива неща ми сподели за фирмата и как било само бюрокрация ,тъговските само пишели разни таблички, хартийики и други подобни неща .Нямали никаква социална политика за служителя. Най якото беше историята за някъкъв комплексар, Митко,МОЛА на фирмата в Плевен, който се правил на голям шеф в фирмата и постонно се заяждал с търговските и говорил за търговските зад гърбът им.Най важното което правило това мишленце Митко, било да шпионира търговските и да ги предлага за глоба и уволнение.Ужас, бягайте със 300 от тази фирма!

То като се види написаното в интернета и ти става ясно

Крайно несериозни.Мотат те 1месец накрая ти казват, че не си достоен за тях, и след 1месец чакане и губене на време се оказваш без работа. Не си губете времето с тези несериозни некадърници.

Не е нормално да имаш 165468656898000 задължения,да се налага винаги да работиш след работа,защото има един куп бумащини,таблици и тн. ,за които трябва да отделиш време след работа.Трябва да ги изпращаш в срок,иначе си лош ТП.Но това,че имаш страшно много контакти,доволни клиенти,продажби и тн. не се зачита.След като сами установихте от написаното от мен,че време за семействата ви няма да остава,бихте ли започнали работа там?Освен това не си мислете,че събота и неделя ще си почивате,ще се постараят и за тогава да имате достатъчно много таблички и тн за попълване.Ще трябва да обикаляте големите вериги и тайничко да снимате ценичките на конкурентите.И може да си почивате докато вечер спите,или пък да сънувате чифри.Успех на всички!И не забравяйте да следите джобс.бг,там текучеството и постоянното сменяне на персонала си личи и то през седмица.

Пълен провал е управлението на Петре и Иво Георгиев а за Янек коментара е излишен абсолютно не знае по кава работа е в СИС . Тия тримата некомпетентници без продажби към краен клиент сътворяват само тъпотии и отказаха служителите си да работят и да продават . МОЛЯ НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В СИС ДОКАТО ТРИМАТА ГЛУПАЦИ СА ТАМ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Бивш служител съм на фирмата за мое щастие - обещавам да бъда обективен в мнението си. Фирмата има страхотни продукти и от гледна точка на заплащането е много точна, но положителните неща се изчерпват до тук.
Сега отрицателни
-Национален Маркетинг Мениджър - Иво Георгиев е супер некомпетентен - промоциите му са еднотипни и за сметка на това в голямо количество докато не изразходи бюджета
-МОЛ-а специално в Плевен повече гледа да шпионира екипа отколкото да върши това за което е сложен там. Естествено ако приятелката му позволи тъй като тя се явява най-големият началник в региона нищо че длъжността и е фактурист-нещо излишно като длъжност и финансов ресурс. Тя ако дойде на работа е само и единствено да си гледа страничния бизнес а именно да продава оферти в Грабо. Ако един ТП иска да е добре ти той би трябвало да се хареса на нея - нещо което е невъзможно защото е прекалено надута и завислива. Та всичко зависи от тези двама шпиони които за да отърват кожите са способни да натопят и майките си.
-Пише се всичко на хартия и после се нанася в таблички - пак пуснати от Иво Георгиев - табличките естествено след работно време

май това стига за да си направят бъдещите кандидати сметка дали си заслужава нервите
въпреки всичко пожелавам успех на всички и повтарям продуктите са на много високо ниво, просто няма никакъв маркетинг.
това беше от мен
УСПЕХ и се радвам че вече не съм част от екипа Ви