Сървис Сорс /img/frontend/nomap.png"

Сървис Сорс

Дрк, Далибор, Сале, Алеш - всичките са си любовници един на друг от времето, когато Конвържис се наричаше Стрийм. Осиране на максимум. Ако някой търси по-различно от студентска работа за нормални пари - да търси другаде. Иначе, Косьо и Мария (СМ1 и СМ2) ... Айде, Косьо е що годе ОК, ноооо МАРИЯ ... По-просто животно не познавам. Доколкото до колегите - весели, усмихнати, красиви и доста ограничени. Кой студент, кой набор 98, всеки с диагноза. Това е такава пародия, че няма на къде ....

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ.

break the code >> XX SHPBCABD M LIIAOEI OUOSVAV and you get a job

I give 1,000,000$

Тиха нощ, Свята нощ всичко спи сал една свята двойка над своя син бди, над главица със руси коси. А навред тишина, а навред тишина. Тиха нощ, Свята нощ вест дойде най-напред от пастирите секли нощта чули ангел да носи вестта, че Христос се роди, че Христос се роди Тиха нощ, Свята нощ две очи и във тях нежен поглед сияещ от смях. Лъч надежда достигна до нас за спасителен час, за спасителен час.

Весели Празници на Сорсерите от БгРаботодател

KM за мене ти си мухлю и ако по някава причина успееш да се върнеш и аз разбера ще те скъсам от ебавки защото си загубил ценно време на хората с твоите пристигания и заминавания и други занимания около твоята жалка особа говоря за Серв само другите не ме интересуват.Все пак можеш да излезеш чист и ни кажеш кой си и кой тиим претърпя огромната загуба от твоите експерименти.

Не мисля че търсят шахматисти в момента но кандидатстваи пак ако наистина искаш да се върнеш но по добре да се опиташ да се задържиш в компанията за която работиш в момента. Съветвам те да спреш да напускаш за по 100-200 лева в повече ако и толкова и после да съжаляваш публично.

Имаш три варианта според мен. Опитаи се да се нагласиш по удобно и задържиш на новото място.Обади се нa HR питаи ги те сигурно те имат като бивш работник някаде или пообиколи насам натам да видиш как е и на други места.Наи добре се опитаи да се задържиш на сегашното си място,ще ти спести доста разкарване срещи с некомпетентни индивиди и празни обещания. Успехи готин.

Напуснах Концентрикс и почнах в Сорс но след това напуснах за една от гояамите компании в София с по добра оферта.Но сега само след месец там нещата се промениха коренно и се оказа, че маи сгреших. Някои има ли такъв опит и да посъветва дали ще мога да кандидатствам пак или вече е късно.Благодаря предварително

60К тои е намерен.
Турсач браво.
Ако участваш 60К ще стигне но си последен.

Турсач по ми харесва ГангоБанго да го намери дори и без бандана купих си от продуцта и смазва жестоко.