Сървис Сорс /img/frontend/nomap.png"

Сървис Сорс

Здравейте, имате ли информация за позициите
Microsoft Solutions Engineer with German/
Microsoft Technical Advisor with German
екип, заплащане, реални възможности за развитие?
Благодаря

След като станеш акционер в БГ Работодател ще не можеш да изказваш мнение и вземеш мнение от тука. Само така вече те обичам.

Това е за получовека маимуна които стигна до дъното иди сереч е кругла нула. Когато почнеш от там първо искаш да си единичка за пет звезди всичко е безплатно.Ако има такъв хотел и по случаиност попаднеш там им прати поздрави от кредитната карта на Марина.

Tova e kato 5zvezden hotel ili neshto podobno.

Zashto sum slozil 5* bezmozuchia oplakvach da raberesh tova e FIVE STAR i dokato az rabotia v SREV ti shte gledash pet zvezdi tuk zashtoto moga i iskam da gi svalia ot moite,Az sum ot liubovnia triugalnik na tozi i drugia i kakto niakoi e razbral tretia anonimen za da dostigna da sum mlado sofiisko kopele s liubovnica ot PaySafe haide da me stgnesh s oplakvane.

Tozi koito tursi rabota v SREV tuka da proveriavash samo shte vidish kak az sum 5* da Managera mi e mnogostar izpulnitel tova se naricha Top Team,mozesh samo da vzemesh i ako si umen togava vratata navsiakade shte e otvorena za teb ako.

Oplakvacha vseki den ima pogrebenia ne spomenavai kolegite mi s negativnost za da ne oplakvam teb.

.ниамам време за глупости мнението ти не намира място в моя живот.

5* какво е 5* ако стигнеш до там изобщо..

дискусията приключи.

трябжас ли да се обясняжам зашто.

Аз бях тормозен 5 години от бившата ми приятелка и сега се чувствам добре.Чувствам се свободен и мога да развия моя потенциал.Че то има ли Менаджер на този свят да ти причини такъв тормоз какувто изтърпях през тези мъчителни години.

Аз лично бях притиснат в К асансиора онзи ден от две момичета от Ксерокс и се почувствах като празен А4 лист в лазерен принтер.

Приканвам и други да излезат да се оплачат аз съм Моля Другарката от 7ма децка градина в София и съм натоварена с разглездането на оплакваниата тук. Само да се разбереме ако е възможно да се зне кои изказва оплакване за да може да разбереме мислите на индивида.

Liubovnici na Pesho,Stefani i Betani razkazete za prezivianoto.

Postradali ot zestokosta na Team Leadera,Managera razkazete kakvo sa vi prichinili.

Postradali ot domashno nasilie i zloupotreba s alkohol i narkotici na 112.

Poslednoto tipche e neuspial glupak zashtoto e nameril miasto da se oplache daze anonimen. Da az sum ogranichen zatove mi se plashta dostatuchno no vinagi moze i poveche,kolegite sa mi gotini. Za imenata koito izrezdash v moite ochi sa dobri razbirashti ot rabotata si hora no ne zabraviai che sa ti shefove i sa razbrali che ne stavash nai veroiatno, badi i ti takuv da vidime dali mozesh.Ima mbnogo mesta kadeto takiva anonimni oplakvachi sa dobre doshli no SREV ne e ot tiah i zatova toi ne e v tazi firma i po dobre zashtoto toi go e razbral. Ti si muhlio da se oplakvash v BG RABOTODATEL

Vseki e dluzen da e umen nali me razbirash.