Сървис Сорс /img/frontend/nomap.png"

Сървис Сорс

Какво уважение и ниво искате от червения хрантутник Мариана, която е шеф? Влачи си сърби, румънци и всякакви балкански изметори подире й като верни кученца и явен пример е оная куха лейка Ана Дрък - с такъв шеф и мениджър по-добре и да нямате опит.

>Така или иначе щях да кажа НЕ, това си е CALL CENTER!Така наречения "Manager" на проекта Redhat не ми допадна с високото си самочувствие на всезнайко.

Абсолютно вярно!
Всички смятащи се за "специалисти" в проекта са наизустили терминчета, които повтарят без да разбират и половината от това, което говорят.
В крайна сметка това си е кол център, както и да се опитат да го представят по обявите за работа.

Негативен опит. Първоначално ми изглеждаше сериозна компания, но след преминаване на всички интервюта дори не се обадиха да кажат, че явно са избрали друг кандидат. Страшно непрофесионално след губене на толкова много време от провеждане на интервюта. Така или иначе щях да кажа НЕ, това си е CALL CENTER!Така наречения "Manager" на проекта Redhat не ми допадна с високото си самочувствие на всезнайко. Наизустил си нещата.. Интервюто приличаше на изпит..почти 2 часа..! Интервютата с HR от Дъблин и момичето за проверка на езика бяха ок.

Ало, добър ден, какво е заплащането, боли ли ви главата след работа, мислите ли колко е жалък животът? Интересно ми е евтината трудова ръка в компанията как се чувства психически? Бали ги заплатите, предполага се че наподобва на другите фирми. Искам да знам дали ви остава мозък в глават след един работен ден, или ревете под завивките вечер и си духате сополите. Остава ли ви някакво време за side hustle или ходите по кафета да релаксирате от гнусната обстанвока? Гледам 300 коментара за някви пепита, мепита, не знам си кви и 3 други които казват нещо съществено.

ZGlzY29yZCA6ICJEb25nIENvcmxlb25lIzcwNDkiDQo=

Интересувам се от тяхна позиция с арабски език. Ако някой има информация, нека сподели :)

До Христо В.
Заплатите са горе-долу средна работа, даже под средната. Над 1900-2000лв не взимаш (и то с бонуса за език). Тримесечните бонуси са постижими но смешни в сравнение с останалите компании.
Място за развитие няма, колегите и тим лидерите са диви селяни ... опитай в някой друг "кол център".
Радвам се, че се махнах.

Обадиха ми се от фирмата за позиция с италиански език. Бихте ли ми казали как е в тази фирма?
Заплащане, работно време, колектив? Нищо още не са ми казали.
Благодаря предварително!

work at srev sucks

Струва ли си да кандидатствам за customer success в red hat екипа? Добро ли е заплащането? Има ли бонуси и постижими ли са?

към Милионера - В този сайт който твърдиш, че изкарваш по 100$ на седмица е пълна измама. Всички го знаем и нищо не можеш да изкараш от там. Едно е сигурно можеш само яко да се Набуташ