Б.М. Инвестмънтс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс ЕООД

:)) Nqkoi hora ot industriqta mnogo gi e qd, 4e nie rabotim sus strahotni tempove, rastem non stop a te vurtqt palci i lapat muhi po cql den.
Razbiraemo e da vi e qd ama ne e tova na4ina be dami i gospoda :))

Ама я моля, ви се как не ви е срам. Всичко ви било перфектно, ами като ви е перфектно защо хората само реват от вас. До тук от всички мнения видяхме 2 или 3 положителни и то на настоящи служители. Аз няма да говоря отново за това колко е зле положението във фирмата, а това, че въпросната фирма няма лиценз. Ето линка написано е ясно в сайта ред 18: http://www.infostock.bg/infostock/control/bse/news/79092-kfn-obyavi-koi-druzhestva-nyamat-litsenz-za-investitsionni-uslugi-v-balgariya

Мисля, че с това темата приключва, повече от ясно е колко сте коректни.

Гледам някакви абсурдни коментари и чак ми става тъжно за човека който ги пише, подчертавам "човека" а не хората. Би било редно да спомена, че съм настоящ служител в компанията, работя тук вече повече от година. Няколко факта за компанията, за да си дадете реална сметка за какво място говорим:
1.Професионално и в същото време приятелско отношение към всеки служител.
2.Атмосфера за която 99.99% от фирмите в БГ само биха могли да мечтаят.
3.Повече от отлично заплащане.
4.Страхотни колеги
5.Офис на ТОП локация.
6.Коректност във всяко едно отношение.
7.Нулево текучество.
8.Стабилитет и възможност за кариерно развитие.

Това са само малка част от нещата които компанията даде на мен и дава на моите колеги.
Да не говорим, че отдавна сме номер 1 на пазара, растем непрекъснато. Бяхме 60 човека преди година когато се присъединих към компанията, сега сме над 130.
Освен всичко останало свързано с работния процес, знаем как да се забавляваме: всеки месец ни се организира парти за сметка на компанията в заведение избрано от нас, два пъти в годината ни се прави тийм билдинг, последния беше съвсем скоро, 3 дни на морето (аааа добре ли е).
И всичко което изисква компанията от служителите си е здраво бачкане, нищо повече !!!
Наясно съм,че здравомислещите хора ще ме разберат много добре!!

По-некоректна фирма от тези не съм срещал. Пазете се и никога не започвайте работа там. Със сигурност 1 лев заплата няма да видите !

Прави са хората да пишат. Какво друго им остава с тези мениджъри и шефове. От ден на ден нещата се влошават, продажбите падат, няма бонуси, няма търсене и разбиране на обратните връзки. Всичко е ден да мине друг да дойде, държат се с теб като 2-ро качество човек. Въпросните господа който в предишните коментари, че са очарова най-вероятно са някой от мениджърите/шефовете. Не се лъжете хора това е една голяма заблуда, всичко е пълна измислица. Създават ви няква илюзия те самите са мислят за борсови агенти от Уолстрийт само, че са далеч от истината. Изстискват те от бачкане за мизерна минимална заплата и бонус който се взима на високосна година. Изгубих си времето с тези олигофрени.

Това определено не е фирма за всеки! Ако търсите в една работа спокойствие, тишина, средна работна заплата, скучни колеги и безлично отношение това твърдо не е мястото! Ако търсите обаче динамика, енергична работна среда, млади и позитивни колеги, лично отношение и възнаграждение много над средното за страната, заповядайте! Всеки има място при нас стига да е мотивиран и му се работи!

Здравейте, бях на интервю за работа там и преминах обучение. Хората си разбират от работата и останах много доволен. Нямам възможност да продължа защото заминах на бригада . Ако търсите място за развитие препоръчвам да опитате да се класирате. Успех!

Жалките мениджърчета налазиха темата и почнаха с хвалбите. Къде сее видяло някой да е 100% доволен от работата си ??? Сами си вадете изводите за тия измекяри.

Съдейки по мненията, работата явно не е за всеки и от това се поражда злоба към фирмата, което не е честно. Аз мога да изкажа само суперлативи за фирмата. Страхотна атмосфера, динамична среда, добро заплащане. Има много професионалисти, от които има какво да се учи за напред.

Ами не знам какво толкова положително си видял и с какво са те убедили, че фирмата е добра, но аз не съм с това мнение. Аз също бях започнал по препоръка на мой познат малко след като аз започнах той напусна, и ми каза "Махай се докато е време на тези не им е чиста работата"аз естествено бях заблуден. В един момент като напуснаха изведнъж повече хора въпросните шефове станах непоносими никога не бяха доволни крещяха по цял ден, точно както казваш ти като във филм. Лошото е че такива като теб се залъгват от привидни видяното,а не гледат в дълбочина. Но щом ти харесва да лъжеш хората за смешни стотинки стой си във тази фирми, а относно стандарта ти на живот да разбирам, че с парите на хората си позволяваш да ядеш в скъпи ресторанти и да носиш дрешки от МОЛ-а. Ако сте с това мислене сте адски жалки. Хайде със здраве