Б.М. Инвестмънтс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс ЕООД

Nai qkooo intervu na koeto sum bil kazaha mi vsichko kakto si e bez usmivka i iluzia nqmam turpenie da pochna mn gotini izglejda dano da e taka vutre e ludnica I e moita ludnica dano se spravq she pisha kato vidq kak e ama za sega sum mn razvulnuvan:)

Работата ми тук е една мечта- свобода за работа и същевременно добро заплащане. Работи се много не е тайна, но си заслужава знаем за какво сме тук и сме оценени и като хора и като служители. Няма повече да хваля като дойдете ще си разберете сами.. Лошото е ,че не става за мързеливци :) Успехх!

Tuka sum ot 2 meseca taq Firma mi vurna vqrata che v bg moje da se praat pari Ei mnogo nii e hubavo iskate da se razvivate da Rabotite I da se Zabavlqvate idvaite obicham si kolegiteee nai ludite

Работя в тази компания повече от година и съм много доволна. Страхотна работна среда, сплотен екип и заплата над средната за страната. Ако сте амбициозни и искате и развитие, и средства - това е мястото. Тук се инвестира в хората.

I am foreigner and I can say that the company is like a second home for everybody. You can find all kinds of nationalities and people all working together in a respectful and amazing atmosphere.

The management is great and the opportunities the company gives are hard to find anywhere else in Bulgaria. As long as you work hard and focus on your work ethic, your paycheque will make you happy every month.

Здравейте,казвам се Амина и работя във фирмата от година.За тази една година се убедих,че това е моето място и съм изключително доволна от условията на работа,заплащането и всички допълнителни привилегии,като например допълнително здравно осигуряване,осигурени топли напитки и фрешове,тиймбилдинги и банкети.Освен всичко това,фирмата прояви разбиране към мен в един много труден момент от живота ми и ми даде комфорта да преодолея всичко и да продължа напред,като след всичко това в момента се развивам и на по-висока позиция.

Започнах работа в Б.М. Инвестмънтс Октомври 2015, работих тук 3 месеца и прецених, че искам да търся развитие.
2016 г. ме поканиха да бъда тийм лидер на екип от 15 човека, и смело мога да заявя, че през времето което съм бил тук съм работил с хора, които имат опит и уважение един към друг.
Работил съм на две позиции в компанията, която дава възможност за кариерно развитие. Като отговорник на екип, мога да кажа, че има много отговорности, но заплащането, бонусите и колегите с който работим определено си заслужават усърдната работа.

Най -добрият работодател.Много Добро и професионално отношение.Коректно и много добро заплащане винаги на време.

Mnogo sam dovolen,ne ochakvah taka dobro otnoshenie ot vsichki,ne sajalqvam

Работя в Б.М.Инвестментс от година.
Аз ще се опитам да дам обективна оценка от моята гледна точка за условията на работа в Б.М.Инвестментс
Всички служителите на фирмата са назначени на трудов договор и се осигуряват на реални пари. Ползват всички привилегии на фирмата и взимат много добри заплати. Като цяло фирмата се стреми служителите да са мотивирани и доволни. За целта има следните придобивки:
-Допълнително здравно осигуряване- Можеш да ползваш всякаква здравна помощ. да възстановяваш разходи за лекарства, стоматолог, очила.
-Топли напитки кафе, чай (колкото можеш да изпиеш) -студени напитки и плодове за фрешове.
-Фирмено парти всеки месец, в най-добрите барове и заведения
-Символичен подарък на всеки за рождения ден
-Заплати гарантирано над средната за страната.
- Мениджърите са коректни, точни и влизат в положението на всеки един служител. Новите служители винаги имат обучение преди започване и след това се подпомагат от колегите с по-дълъг опит в тази фирма и ако имат желания за работа тук се печелят много добри пари. Истината е, че в този бранш няма друго освен яко бачкане.