Б.М. Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс

Колега от сегашната ми работа, спомена, че е работил за въпросната фирма и сподели, че тук освен да се лъжат хората по телефона и да се ограбват, нищо друго не се прави. Ако някой работещ там знае за свой клиент дали е изкарал пари да каже, ама на дали! Защото в тези фирмички тези, които сключват сделката, прехвърлят на други агенти оформящи последни детайли и после, сигурно не с чува за тези "клиенти". Ако искате да правите пари, не го правете на гърба на други хора. Има хора както и тук така и по света, които са в крайна безизходица и се чудят как д свържат двата края. И едно такова обаждане от страна на фирмата ги съсипва окончателно. Хората се депресират и почват да правят кофти неща. Да се самоубиват. да се палят пред разни институции, да крадат и какво ли още не. Ако сте хора със съвест, поне се замислете, как вашите родители и близки биха изгубили адски много пари.
Опичайте си акъла!

Малко неща мога да кажа и то не хубави. Отидох на интервюто уж ме одобриха, като не казаха, че имаш едноседмично обучение и чак тогава разбираш дали си одобрен или не. Едва ли не, ми казаха още тогава без предизвестие да напусна тогавашната ми работа. Както и да е, преминах през обучението като бяха изключително груби хората, които ме обучаваха. Супер надути. Не съм им ядосана, че не ме одобриха, даже напротив, щастлива съм, но отношението им беше под всякаква критика. Работя във фирма в момента, където естествено също има надути колеги, но все пак трябва и покритие да има. Даже знам, че често там нахлуват барети да им закрият офиса, заради финансовите измами и схеми, които правят, но уви пак по някакъв начин продължават да работят. А за hr отдела им изобщо няма да коментирам.

На Жоро,който е написал на 12/07/2018 много добре въпросите си и е засегнал доста основни неща смятам , че е задължително някой който е от фирмата с имената си да му отговори подобаващо. Нещата които са зададени като въпроси и посочени в сайта НАП са обезпокояващи както за клиентите така и за хората, които работят и имат желание да работят за компанията.

Очакваме отговори !

Здравейте, надявам се от споделеното мнение да не засегна хората от компанията. Искам само да ви кажа, че ако решите да кандидаствате на позия търговски представител предлаганата заплата е под всякаква критика, а и не съм сигурна дали избощо имат представа какви кандидати търсят! Предлагат обучение на което нямат никаква ясна изградена структура и за хора с голям опит няма никакъв смисъл! Не стига, че ти губят времето, ами и дори не се заплаща! Пожелавам успех на всички, които търсят работа да намерят някоя по добра фирма!

Здравейте! Възнамерявам да кандидатствам за позицията sales agent и в този ред на мисли, бих била благодарна ако споделите как протича интервюто (дори съвети за това как то да бъде успешно).
Поздрави!

ейч арката - Десислава Мутазова, значи да ми го нагълташ целия след това да си поемеш въздух и пак да ми го нагълташ

Работя във фирмата повече от година.Това е единственото място на което съм работила до момента,където съм получавала такава подкрепа,разбиране и стимул от хората над мен.Гордо мога да заявя че труда който полагам,бива възнаграден.Хората с които работя са позитивни,няма човек в комапнията,който да съм видяла да си е тръгнал недоволен след работния ден,или когато е получил заплата.Единственото нещо,което виждам е млади хора,амбициозни стремящи се да се развиват в лична и професионална насока,които получават отношение,подкрепа и разбиране всеки един ден.Нямам представа кой пише негативните коментари за фирмата,но съм обедена,че никога не е бил служител там.Не съм работила на друго място,където шефовете ми да се отнасят толкова коректно,позитивно и с разбиране към мен.Когато ми се налага да взема почивен ден,когато имам трудност,това бива посрещано с разбиране и с подкрепа.Ако търсите работна атмосфера в която да се развивате професионално и в личен план,да получите шанс за по-добър стандарт на живот,да сте винаги в добро настроение с желание за постигане на успех,и да срещнете истински приятели и колеги,сте на правилното място.

Tarsete si rabota po normalnite firmi,ne ste ostanali na tezi izmamnici, proverete firmata predi da zapochvate sektantskite im trainingi.

Работя от година в компанията и съм изключително впечатлена от мениджмънта - винаги са насреща с обратна връзка, позитивно настроение и разбиране когато имаш личен проблем. Заплащането е коректно - винаги на датата и до стотинка каквото си си изработил. Работиш в млад и енергичен екип с приятна музика и страхотна позитивна атмосфера. Работата е динамична - нормално за бизнеса, и нямаш таван на заплатата - колкото повече работиш , толкова повече парички си правиш. Била съм на други места преди това, но никъде не съм виждала по-добро отношение и работна среда. Офисът е на удобно място в центъра, имаш социални придобивки , отпуски, кафе и плодове на корем. Всеки, който е поканен на интервю да не се колебае и влияе от коментарите, ами да дойде и да види на място и сам ще си прецени, но смятам, че всеки ще бъде много приятно очарован.

Lele uchuden sam na tova bezzakonie. Kak ne ste zatvoreni oshte?