Б.М. Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс

Имат непрекъснато обяви в сайтовете, че търсят хора за едни и същи позиции. Текучеството е огромно.

За съжаление преди да почна работа в тази помия не знаех за съществуването на този сайт, иначе никого нямаше да стъпя там. ЧЕТЕТЕ ВНИМАТЕЛНО ФОРУМА, за да не си скубете косите след като осъзнаете в какъв кошмар сте попаднали!!!

Г-н предстванител на управлението, по това което казват бившите служители се съди за една компания. На този дето заплатата края на месеца му зависи от вас лошо няма да каже. Видно е, че там положението не е розово и има проблеми. Няма как 95% от мненията да са негатавини, ако беше много хубава работата.

Работя във фирмата от известно време и много малко мнения, написани в този сайт са верни. Интересно е, как негативните мнения са главно от бивши служители, които може да са били освободени или уволнени.

Да, работата във фирмата е динамична и натоварваща, но със сигурност не остава незабелязана. Възнагражденията са на прекрасно ниво, за тези, които си вършат работата коректно. Мотивацията е едно от средствата, които се използват най- често, отношението е прекрасно, а средата е забавна и приятелска. Има толкова хора, които не биха сменили тази работа за нищо друго, а менджмънтът винаги се стреми да слуша хората си и да им помогне с каквото може.

Винаги ще има негативни коментари за всеки един вид бизнес, но аз мога спокойно да кажа, че това място е неповторимо. Създава приятелства, весели спомени, възможност за развитие и светло бъдеще.

Ако искате всеки ден да ви повтарят колко сте тъпи и как нищо не става от вас,това е мястото.Това се прави ежедновно в фирмата и как никой не си заслужава заплатата която е 500 лв. за 8 часа

Стойте далеч от тази ужасна фирма и даже не се замисляйте, дали да почнете работа там. Просто не си заслужава да си губите времето и да си тровите нервите. Сайтел е най-мизерния, алчен и неприятен работодател от всички, които съм имала.

Отначало и аз не вярвах на писанията в този форум, но след 3 месеца мъчение в офис на тази фирма искам да споделя, че всичко негативно, описано тук е вярно.

Напълно съм съгласен с последните 2 коментара. Тази фирма за нищо не става. Заплатата е смешна, работа като за последно, яко те гърчат.

Работил съм там. Пълен хаос, бъркотии и безпорядък по няколко основни причини:
Първо има невероятно текучество. Никой не знае кой какво е работил, как го е работил и докъде е стигнал. Има някво обучение, което е само общ курс който изяснява основни понятия. Обикновено няма кой да предаде работата. Преките ръководители са пълни идиоти, няма ясна организация и подчинени взаимовръзки. Ако се намери някой пряк ръководител, той не е компетентен да обясни работата ви. Управителят знае, че така или иначе има хаос и за това се кефи да гони хора нон-стоп. Защото и да не ги гони, кашите са си огромни, а какво по-велико чувство от това че си всесилен, когато не си здрав.

Заплатите са ниски ,отношението е лошо и няма възможност за развитие.