Б.М. Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс

На мен ми се струва много готино мястото и като се поогледах в офиса видях много млади хора, които изглеждаха много свежи и си вършеха работата. Атмосферата изглежда много приятна и много ми хареса. Предложиха ми да започна трейнинг и на всичко, което попитах и исках да разбера ми се даде точен и ясен отговор без никакви завъртени недомлъвки. Първото ми впечатление е супер, всички за сега са много точни и ми е много интересно как ще мине обучението.

Изчетох всички коментари и имам няколко въпроса към всички, които имат добро или лошо мнение за фирмата. Рааботил съм и на други подобни места и така и не можаха да ме убедят, че клиентите изкарват пари от тоя Форекс пазар. Някой от тях дори взимат заем, за да се впуснат в нещо, което никак не е лесно за разбиране, особено когато нямаш никаква идея от финанси.

1. Защо компанията си е сменила името от BM Investments на Reliance Media Ltd?

и има ли връзка с факта, че продължават да присъстват в този списък с дружества, които не са лицензирани от КФН и нямат право да извършват дейност като инвестиционен посредник или управляващо дружество на територията на Република България?

3. Как в възможно да се взимат такива огромни суми, ако не се върши нещо нелегално? Това означава ли, че комисионните, за които всички се хвалят по-горе са в резултат на печалбите, които прави всеки инвеститор или просто наистина се ограбват западняците?
4. Колко от настоящите служители са сигурни, че не лъжат клиентите си и дали знаят какво се случва с инвеститорите след като ги убедят да инвестират на форекс пазара?
5. Колко от служителите, обявили размера на заплатата си лягат удовлетворени от факта, че днес са направили пари, защото са помогнали на инвеститор да направи състояние на форекс пазара?

Да добавя само, че не съм нито бивш, нито настоящ служител и мнението ми за компанията в момента е неотрално, просто искам да знам от чисто любопитство.

Бях на интервю в Понеделник и всички си изглеждаше добре. Наистина не мога да съдя по 1 час, който прекарах там, ама от това което видях си беше много добре положението. Всички бяха супер мили и усмихнати и даже си се разхождаха и танцуваха. Започвам обучение след 2 седмиици и ми е много интересно да видя какво ще стане!

Работя във фирмата отдавна. Започнах от първо ниво и с големи съмнения, защото съм жена и това е повече мъжки бизнес. След време с постоянно доказване на какво мога, съм второ ниво агент и това ми дава още по-голям стимул! Не е имало ден, в който колегите ми и тийм лидърите ми да не са ме подкрепили! Идвам с огромно желание на работа, защото тук открих моето място.

Ще видите как скъпите ви шефове ще ви натопят за всички измами, които се въртят в тази фирма... По-добре се спасявайте, докато можете!

Чисто и просто пералня за пари!

Хайде сменете малко плочата, че както бях заинтригуван, така започнах да губя интерес. Дайте нещо по-детайлно, оня пич с шампанското и коката разчупи обстановката :)

Фирмата е топ. Едно от малкото фирми в България която дава право на хора с опит и без опит във Форекс индустрията да се развият на високо ниво и да изкарат пари, които дават възможност за постигане на лични цели.
Напуснах фирмата по собствено желание, защото започнах моя собствен бизнес - да направя малка вметка ( с парите от БМ Инвестмънтс които успях да изкарам и да спестя ). Никога няма да кажа една лоша дума за хората във фирмата или за каквото и да било свързано с нея...БМ Инвестмънт ми даде уникалната възможност да се развия и да постигна неща които други фирми не ми дадоха и 1/3 от това което получих тук. И като други хора не плюя бившите си работодатели, благодарен съм за това че направих сметка кое е добро и кое е лошо за мен.
За бъдещите кандидати за работа в БМ Инвестмънтс - успех и дано наистина сте упорити и имате желанието да се развивате.
За хората които си падат ''чепати''... ''многознайковци''....бих ви посъветвал да премислите добре кандидатурата си.

Благодаря,

Не знам от къде и от кого идват тези негативни коментари за фирмата.Не ми се струва релевантно това да са писания на служители на фирмата (бивши или настоящи).Всеки в тази компания получава отношение което рядко може да получите на работно място в България,да не кажа никога.Никога не съм имал оплакване,недоволство или проблем с който и да е колега или човек от мениджмънт-а.От заплащане,атмосфера,работна среда,колеги мога да кажа само положителни неща.Това е място което ме кара да идвам на работа с усмивка и желание за успехи.

През последните 6 месеца в които съм в тази фирма не съм видял едно лошо нещо, не видял един човек да хленчи и да се оплаче от каквото и да било.
Анонимните коментари, които се пишат тук за да опетнят имиджа на фирмата са прекалено ''тъжни'' и хората които са ги написали най-вероятно предпочитат да хленчат да си съчиняват някакви измислици, вместо да се съсредоточат в търсенето на нещо по добро за тях.
За тези 6 месеца видях хора на които им бе дадено шанс за 2ри че дори и 3ти път да се докажат и да запазят работата си, поради простата причина че хората които са в управата знаят точно как да подходят в такива случаи. Нивото на мениджърите е професионално и те го потдържат от край време.
Ако не ми вярвате, заповядайте да се уверите сами.
За хора със слаби нерви, това определено не е мястото за вас.