Б.М. Инвестмънтс /img/frontend/nomap.png"

Б.М. Инвестмънтс

До коментарите по- долу: нещо е объркана фирмата май- БМ не се занимава с никакви лотарийни билети, което само доказва, че има 1-2ма души, които се чудят с какво да нападнат фирмата в този сайт, а може би дори са объркали малко нещата.

Говорете с факти, хора, недейте да се засрамвате по този начин. Толкова хора са на едно мнение- че компанията им е дала много, защо ще лъжат всички и защо ще има такива, които работят тук от 3 години, от 2 години, от 1 година? Защото ситуацията не винаги е такава, каквато някои се опитват да я изкарат.

Факт- мястото си е супер, офисът е на най- централното за София място, колегите са млади и готини, менджмънта също. Заплатите са страхотни и се изплащат редовно без абсолютно никакви закъснения. Работата е натоварваща, но си заслужава всяка една секундам тъй като се знае за КАКВО се работи. Ако пък толкова се влиаете от коментари базирани на омраза, значи няма какво да ви покаже.

100 работещи във фирмата. Поне 200 мнения на хора твърдящи, че работят там :).

Б.М. Инвестмънтс предлагат на хората инвестиионни "лотарийни билети". Само че за разлика от истинските лотариини билети техните никога не печелят и пак за разлика от истинските те ЛЪЖАТ хората, че със сигурност ще спечелят. И НИКОГА не изплащат печалби. Това ги прави измамници.

Mladi, tarseshti hora rabota ne se zahvashtaite, tarsete si rabota po normalnite firmi v Sofia, ima takiva.Na interview pitaite qsni vaprosi kato imate li licenz. Ako go kajat Da bqgaite _ laja e!

Работещите в "Б.М. Инвестмънтс" сигурно знаят истината - това че са телефонни измамници. Тази истина знаят и от Комисияат за Финансов Надзор, които всяка година включват "Б.М. Инвестмънтс" в списъка с измамници, отказват лиценз за инвестиионен посредник и предупреждават хората, че ако работят с "Б.М. Инвестмънтс" ще бъдат измамени и ще загубят парите си. Лошото е че западноевропейските пенсионери, които "Б.М. Инвестмънтс" мами не знаят тази истина.
"Б.М. Инвестмънтс" са едни телефонни измамници, но вместо да мамят български пенсионери, мамят европейски като им продават инвестиционни боклуци по телефона БЕЗ ДА ИМАТ ЛИЦЕНЗ ЗА ТОВА.

Явно част от длъжностната характеристика е да пишеш положителни коментари всеки ден в bgrabotodatel хаха

Честно казано не знам какви са условията за работа и няма да ги коментирам, просто ми стана смешно като прегледах последните коментари.

Не ме интересува какво се случва със служителите, а с клиентите! Защото аз съм от тази страна и познавам достатъчно клиенти на Б.М. Инвестмънтс ЕООД, за да твърдя, че това са поредните измамници в тази сфера. Няма да видите никакви пари, само празни обещания!

До комплексара, който продължава да ни нарича крадци: Теб ли сме ограбили? Всяка седмица има нова глупост, която повтаряш като развалена касета! Или крадеца вика "Дръжте крадеца"? Отново ще ти го кажем..... НЕ ТИ СЕ ПОЛУЧАВА! Хората, които работят при нас знаят истината и това е най-важното!

Не знам с каква дейност тези хора са успяли да привлекат 100 тина усмихнати "комплексари" в " нелегалният" баш център на София. Признавам, че докато търся работа използвам този сайт и купищата коментари ми докараха смесени чувства и бая любопитство. Явих се на интервю и видях за какво става въпрос. Чувствата ми вече не са смесени и съм съвсем наясно, защо би ми било много тежко ако не продължа да работя на това място след трейнинга, който ми предстои другата седмица. Първите ми лични впечатления са, че мястото е жестоко и на 100% ако имаше недоволни от каквото и да е служители...еми щеше да си им личи. Ще видим как ще мине следващата седмица ама честно казано, от сега ми се иска да съм там!

Narichate detinshtini ograbvaneto na nepoznati nevinni hora.E tova e varhat.Posle se chudite kakva e taq omraza.

Ama verno kolko omraza ima... nikoi ne iztochva nikakvi kreditni karti, nqma nishto nelegalno v deinostta na kompaniqta, aide stiga gluposti. 100 choveka mogat da kajat kakvo mislat i da sa na edno straotno mnenie i ti da visih tuk tame nqkoi, koito se chudi za kakvo da se zahvane. Stiga detinshtini veche, neka vseki si precenqva sam.