M 98 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Една погрешна стъпка води друга и в такива дни се разбира кой е умен - онзи, който се старае да оправи грешката си, докато глупавият се стреми да се оправдае.

Стана интересно, наскоро ме потърсиха от "Икономическа полиция" Със списък с въпроси за фирмата "М-98" ЕООД колкото и да не ми се искаше да повярвам че съм измамен и че фирмата е читава. Ми се наложи днес да събера всички документи и да ги  копирам и да ги дам с едно дълго обяснение какво точно са ми обещавали и какво едно голямо нищо са свършили.  И колко са такива найвници като мен който се надяват че като не са си свършили работата до сега ще я свършат за напред от тая иначе не измамническа  фирма "М-98"Доколкото ми е известно в такива случай се намесва и така наречена комисия Кушлев и се започва едно ровене и отнемане на имущество. При последната ми среща с господин Кирилов ми се похвали че е адвокат. Най-вероятно си е изпипал нещата до извесна степен. Дано да казвате истината че сте  75% от кандидатите за работа са заминали че в съда ще ви ги искат тия доказателства:) Все пак бих застанал зад Вас, ако тоя път си спазите обещанието и не ме излъжете за пореден път, както в многото случай до сега в разговорите ми с Вас.

Странно е, че изобщо се дискутира "честността" на фирма М 98 ЕООД и собственичката й, след като има поредица от репортажи в "Господари на ефира" (www.gospodari.com), в които черно на бяло става ясно, каква мафия е тази фирма - от една страна хора застават пред камера и разказват как са били измамени, а от друга въпросната госпожа се криеот камерите, а ако беше изрядна не би имала причина да бяга, напротив - би излязла пред камерата и би дала гласност на своята честност и коректност. Но се кри като мишка, което какво говори? Така че изобщо не се занимавайте с тази измамна групировка. Единствено може, но съдейки я.

господин Кирилов като чета коментарите за М98      еоод струва ми се че сте измамници ако не е така имам предложение правим договор със вас но заверен нотариално защото ми казахте че няма никакви комисионни и такси а какви са тези 150 лева и на база този договор не ми намериге работа ще го споменем в договора като клауза вие ще ми дължите сума за пропуснати ползи и обезщетение в размер на 10 средни заплати които вие обещавате ако вашата версия се окаже вярна аз и моите хора ще застанем зад вас сиреч във ваша подкрепа

Като гледам какви нападки има тук чак ми става смешно. До къде се стига за 150 лева. Аз имам отношение с фирмата от август месец и все още не са ми намерили работа въпреки обещанията при разговорите ми с техни служители множество пъти. Проблема е там че в обявите им  пише че договор за работа се подписва за една година, а не договор с въпросната фирма. Оставете хората да си вършат работата стига сте ругали и сте хулили никой няма да ви реши проблемите всеки сам си прави избора да подпише или да не подпише даден договор правилно е написал господин Кирилов да гледате какво подписвате:) Успехи и дано да стигнете 100% реализация на всички кандидати и да не мотаете така за да няма недоволни

жоре, пии една студена вода!
"кучетата си лаят керванът си върви"

Лъчко,когато някой се осмели да изкара измамите ви наяве,започвате да обвинявате конкурентните фирми в опит за очерняне.Крадецът вика "Дръжте крадеца"!Когато пишеш мнения от "благодарни" клиенти на М98,сменяй от време на време начинът на писане,защото едва ли всички "заминали" са еднакво неграмотни!

като ви чета глупостите се чудя какава е тази конкурентна воина между посредническите фирми?Какво толко делите,че се нападате по всички възможни начини?
Това е вапроса ?

браво Жоре,кои стои за теб?Не съм мъж на управителката!
Не баламосваи хората с определени цитати които си събирал доста време виждам,да беше побликувал и вапросите на които съм отговорил а не само отговорите при това избирателно!?.
А "М'98 ЕООД" ще работи още дълги години по този начин,независимо дали на 1 шепа хора това им е неприятно-Важното е мнозинството да е доволно,нали?

"Господа четете какво подписвате:договори,декларации,че после като чета разни анонимни и без почвени нападки се питам колко сте грамотни и кои ви е виновен?"
"80% от подалите документи за работа в чужбина са настанени успешно,Без комисионна!"
"75% от подалите документи са успешно реализирани с безплатен транспорт и квартира!Истина е само това,че се чака (1-2месеца),така е,но се заминава легално-иначе на реиса и кадето ви "излезе"късмета!Ако кандидата има документи на бг. трябва ястно да разбере,че трябва да ги преведе(при нашите преводачи или при други оторизирани),други реални начини няма! Ако има сериозен интерес:029809786 ; 02/9809406"
"До"потърпевшия":Защо си анонимем?Или зад тебе стои нелоялен конкурент?! Едно ще ти кажа,че 'господари на сеира' са платена атака,което се вижда с просто око,те са никои в нашата страна!Има органи които следат нашата деиност и са запознати с нас,не от вчера,Нямаме Нито 1 нарушение на Закона и Наредбата за 11 години(3 лиценза подред)!За този период видяхме 6 човека взели по 100 лв.за участие!А за своеволиата на разни палячовци си има съд(където скоро ще идат)и в прокуратура,МВР(които сме сезирали одавна)!НА тях им бяха предоставени документи на добра воля,с които се убедиха,че Няма основание за предаване(това са думи на техниа редактор к.луканов)!Никои не се крие от мишоци,ЗА това ще ги поканиме в съда,както и др.
Наи-лестно се манипулират Овцете>аудиториата<на такива бози кат тех-или греша?"
"Относно просташки предаваниица като господари на сеира и интелигентната им аудиториика,нямам повече какво да кажа освен,че са жалки на N'та степен.Всеки може да обижда и петни,стига да е истина това което излъчва А не едностранно нападение без покритие,подкрепено от конкурентна фирма,която няма да назова!Но да не забравяме ниския реитинг които им коства гонене от нова тв. и е на път да ги извади и от бтв?Опитват се да отцелеият благодарение на евтини сензациики днеска тука утре там?Тях истината грам не ги вълнува,важно е скандали да валят?Или може би греша?"

Това са няколко цитата от грамотните писания на г-н Кирилов,вероятно съпруг на собственичката на М98,по адрес на Овцете,които са потърсили услугите на тяхната фирма за намиране на работа в чужбина!От текста става ясно,че те са недосегаеми,независимо от броя на ужилените кандидат-гурбетчии!