M 98 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

до г-н.гергов: Дела срещу нас Няма заведени,да ви информирам.Делата които М98 ЕООД е завела в съда са Спечелени в наша полза,а тези които завеждаме в момента също ще спечелиме-защото закона е на наша страна!>цитирам прокурори на високо ниво които ни консултиратза 1 успешен за сажаление за други не

Да съгласен съм, че органите са тези който трябва да ви следят. Аз причините съм си ги потърсил за себе си и уверявам ви съм си отговорил на въпросите защо не успяхте да ми намерите работа в договорения срок с вас. Защото едва ли сте се помъчили да направите това.

До"потърпевшия":Защо си анонимем?Или зад тебе стои нелоялен конкурент?! Едно ще ти кажа,че 'господари на сеира' са платена атака,което се вижда с просто око,те са никои в нашата страна!Има органи които следат нашата деиност и  са запознати с нас,не от вчера,Нямаме Нито 1 нарушение на Закона и Наредбата за 11 години(3 лиценза подред)!За този период видяхме 6 човека взели по 100 лв.за участие!А за своеволиата на разни палячовци си има съд(където скоро ще идат)и в прокуратура,МВР(които сме сезирали одавна)!НА тях им бяха предоставени документи на добра воля,с които се убедиха,че Няма основание за предаване(това са думи на техниа редактор к.луканов)!Никои не се крие от мишоци,ЗА това ще ги поканиме в съда,както и др.
Наи-лестно се манипулират Овцете>аудиториата?< колко хора настаняваме зад граница,ще кажа,че органите се оведомиават постоянно(те са тези които трябва да знаят).Над 75% от кандидатите се настаниават успешно!А Не висат по форумите да си търсат виновници за трудният живот!Потарси проблема в теб после в нас....или друг.

Г-н Кирилов не Ви ли е срам да пишете по форумите след като вече няколко пъти ви даваха по Господари на ефира. Защо след като твърдите , че не сте измамници г-жа Кирилова се скри като мишка като дойдоха в офиса ви Господарите? Аз лично се опарих от вас не ми е за 150 лева изкарвам ги за ден като имам работа, но в условията на криза не смятате ли че е много грубо да лъжите хората че ще им намерите работа и да и губите времето с месеци като при всяко обаждане репертоара ви е един и същ. Нямаме отговор по вашия въпрос. А когато кандидатстват хората репертоара ви е че до 2 месеца на 100% ЩЕ НАМЕРИТЕ РАБОТА НА ДАДЕН КАНДИДАТ. Казвате че сте 11 години в тоя бранш, имам един лек въпрос към вас за 11 години колко кандидати сте имали и колко от тях са били на работа в чужбина чрез вашата фирма

Писна ми да чета разни безмислици и плоски лъжи от мизерни конкуренти!Не преглъщате лестно факта,че вече 11 година успешно настаняваяме работна ръка зад граница!Когато спрете да лъжете хората,да бягате от адрес на адрес,да се криете,даси сменяте имената и реално изпратите някои да работи-Тогава ни очерняите в форума!Жалки сте!
" М 98 ЕООД " Работи само Законно и Легално!  НЕ взима комисионна !75% от подалите документи са успешно реализирани с безплатен транспорт и квартира!Истина е само това,че се чака (1-2месеца),така е,но се заминава легално-иначе на реиса и кадето ви "излезе"късмета!Ако кандидата има документи на бг. трябва ястно да разбере,че трябва да ги преведе(при нашите преводачи или при други оторизирани),други реални начини няма! Ако има сериозен интерес:029809786 ; 02/9809406

Който има излишни 150 лв,нека ги дари за някоя благородна кауза-за изоставени деца,за хора,търсещи коричка хляб в кофите за боклук,вместо да ги дава на мошеници,като тези от М98.А тези,които им вярват,нека да работят на воля в ЕС срещу атрактивното възнаграждение от 12-14 евро на час.

искам да отида на работа в холандия да им се доберя ли имали някой кой да е заминал нека да ми се обади 0898611219

М'98 ЕООД е Законна и Легална трудова борса !Настанява работници с безплатни самолетни билети и квартири.С документите на бг. не става!
80% от подалите документи за работа в чужбина са настанени успешно,Без комисионна!Ако беше възможно щяхме на 100% да настаниме всички желаещи и да вземем пари от работодателя за това,Но не става с всеки!
Всеки които подава документи е иформиран за условията по неговото кандидатстване,че има възможност да не бъде одобрен. М'98 коректен посредник а Не бог които прави чудеса!Интереса на кандидата и посредника е взаимен,но последната дума е на работодателя.
Господа четете какво подписвате:договори,декларации,че после като чета разни анонимни и без почвени нападки се питам колко сте грамотни и кои ви е виновен?

Ей Иване , ти много си гъст с тях бре .... Щели да осъдят всеки който ги клевети ??? Бреее ми вземи запиши едно право , та да им станеш адвокат , щото ако всички излъгани се надигнат ще ИМ трябва такъв

преди 7 години им дадох 145 лв и още 4акам да замина... оттогава ги наблюдавам обявите им и ги следя, никой не е заминал досега с тях!!! тея коментари на уж "заминали" хора са СПАМ 100% са писани от тая дъртата ако я видя ша и строша тиквата в най-лошите времена на безпаричие да се подиграва така с хората!!!