M 98 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

На кой работодател в холандия му е необходимо копие на лична карта и 4 бр. паспортни снимки?...фирмите се интересуват от професионална квалификация...CV...и др. подобни!Личните данни не са приоритет в избор на служители!Помислете ,преди да кандидатствате!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

добра фирма

Искам чрез този сайт да благодаря на всички работнички в този сектор ,които ми се обадиха и засвидетелствуваха своето уважение към мен.Благодаря Ви мили хора с вас се работеше прекрасно.На всички вас желая успех и реализация в бъдещето ви начинание.Благодаря ви за хубавите и мили думи.

Четирима приятели колеги кандидатствахме за работа в Бенгази чрез М98. Подписахме договори и внесохме по 148 лева за превод и легализация на документите.След няколко дни Маргарита Кирилова ни се обади по телефона и ни каза, че в скоро време ще пътуваме за Либия,само че трябва да внесем още по 300 лева като гаранция, че няма да се откажем. А тези 300 лева са половината от стойноста на визата за Либия. Това беше през юни 2010 година. И от тогава се почна голямото лъжене -:че ще заминем в края на август, после в края на септември, октомври, ноември, декември, януари и после вече нямаше връзка. И сега звъня на телефоните, но никой не отговаря.И какво излиза, че сме попаднали на изпечени мошеници, необезпокоявани и закриляни от държавни институций.Такава ни е държавата - като тази фирма.

Ние платихме сумата. Обаче ясно казвам, че ако ни излъжат ще намерим начин и ще ги смачкаме от бой, защото това са пари за прехрана на семействата ни за 2 месеца!!!!!!! Интересното в този случай е, че  Министерство на труда и социалната политика/ Агенция по заетостта изпраща хора търсещи работа точно в тази фирма. какво би означавало това?????? Явно ако фирмата е пирамида и до сега не са осъдени, някой от самото министерство ги пази - в такъв случай остава само един вариант, който обаче не е много добър за собствениците на тази фирма - както знаете намира се начин за всекиго и за всичко.... Наистина се надявам фирмата да е коректна и да си свършат работата професионално.

Здравейте, пиша Ви това, защото преди точно 4 години, аз бях клиент, на тая фирма, и честно да кажа, мислех, че вече не съществува, но уви, преди време аз също повярвах, в нейните, възможности, докато не се натъкнах на хора, които ми казаха директно, че нищо не прави, и само взема на хората парите, за превод на документи, и прочие, за мое щастие, аз успях, с много усилия да си възвърна документите, за които си бях платила.За съжаление фирмата наистина е фалшива, но където играят парите, всичко е възможно, и така, аз тръгнах за чужбина, но по друг път, не казвам, че беше лесно, тогава се обаждах до господари на ефира, до други инстанции--и нищо,Само едно ще кажа-ХОРА, НЕ ВЯРВАИТЕ В ТАЯ ФИРМА, НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ, а и освен това, имаха много грубо отношение, към хората-викаха им, караха им се, отвратително беше всичко, но това, което вече не ме учудва, е че е България-там всичко е възможно, за съжаление, и ще кажа като последно, на всички, които търсят, пътища за излизане в чужбина--само не през тая фирма, губите всичко, това е.

На кой работодател в холандия му е необходимо копие на лична карта и 4 бр.  паспортни снимки?...фирмите се интересуват от професионална квалификация...CV...и др. подобни!Личните данни не са приоритет в избор на служители!Помислете ,преди да кандидатствате!

Ясно е,че щом толкова години мамите хората безнаказано,нещата няма да са по-различни и сега!Важното е,че много хора ще се замислят дали да ползват "услугите" ви!

всички проверки завършиха в полза на М98 ЕООД !Жалбичките са Неоснователни!
Клеветниците са дадени на прокурор а после ще ги съдиме до краи!!!!!!!!