M 98 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интересно защо този строител в Амстердам не може да напише едно свястно изречение? Аз също работя в строителството,а имам две висши образования! Г-жо Кирилова,тези хора които идват да потърсят помощ от Вас не са непременно тъпи "бачкатори" а хора,които нашата "демократична" държава е поставила в бедствено положение и търсят изход от него. Не ги подценявайте,защото повечето са сигурно доста по-интелигентни от Вас.

Не се подвеждайте по положителните коментари. Те са написани от самата Маргарита Кирилова умишлено с правописни грашки. Тази фирма ИЗМАМНИК се издържа само с тези 150 лева "за превод" на 5 страници???? В момента, в койте си поискаш преведените документи ти казват да отидеш след два дни, защото те дори наистина не ги превеждат просто защото няма нужда - никъде няма да ви изпратят!

нека някои които е заминал за ХОЛАНДИЯ си даде номера да му се обадя

аз работа благодарение на тази фирма и си храна семеиството благопдарение на тиах!
повечето мнениа са платени от конкурентите им тва е пределно ястно!
работа в анстедам като строител-зидаро-мазач сам и печеля 2800-3200 евро месечно!успех на всички

бих искала да попитам дали някой е заминал с тази фирма за холандия защото се чудя дали да дам 300 лв за двамата ни със съпруга ми за превод на документи ще се радвам да отговорите

Може ли да се рискува с тази фирма, относно "обещанията" й, че до 2 месеца ще бъде намерена работа в Холандия?

Mnogo lajliva !!! Predi 3 god si platih dori si napusnah rabotata ,che ki kaza che zaminavam za Kuweit ta do dnes. Ne mojete da si predstavite kakvo e da ostanesh bez sredstva i bez rabota. Hora VNIMAVAI TE!!!

az sam dovolen!zaminah v holandia bez komisionna,no platih prevod na dokumentite mi

Да, подкрепям мненията, че фирмата е лъжлива. Платихме края на 2007 - 150 лв. И уж до месец щяха да се обадят, полсе станаха 3 месеца , после 6 и така и до днес , толкова ме е яд на мен самата. Уж гледахме , четохме за фирмата, подлъгах се по това че е регистрирана в "Министерството на труда и соц. политика", че е легитимна, че има право да изпраща работници в Испания и какво.....?!?
Лапнахме въдицата. Искрено се надявам много хора решили да работят в чужбина , да прочетат всичко писано за фирмата и да не се подлъгват. Дори не знам същeствува ли още , но като гледам датите на последните коментари , явно съществува и продължава да обира хората и да взема парите им , пък работа НЯМА, няма и и да има, защото съм сигурна че те доси не търсят такава , просто вземат пари.
Знам, че живеем в страната на чудесата , но не знам с как си лягат вечер тия хора , които вземат понякога последните пари на хората и дават напразни надежди и лъжливи обещания.
Все още многооооооооо ме е яд на мен самата , че им се хванах, то че ще се махнем от БГ , е ясно , но защо разни такива мутренски фирми и фирмички трябва да ни вземат парите и накаря нищо , пращат ни да духаме супата.

Тази фирма е абсолютна пирамида! Не си давайте парите, защото ще ви ги вземат и ще ви мотаят и лъжат до последно и накрая няма да ви ги върнат. Познавам лично собственичката. Няма да коментирам поведението й, само ще кажа че е толкова любезна докато ви вземе парите, после става нагла и арогантна и се крие. Мои близки се опариха доста от нея!
Моят съвет е бягайте далече!