Булсатком /img/frontend/nomap.png"

Булсатком

От скоро работя във фирмата. Работата е приятна, естествено има и моменти в които някой клиент се появява и започва да вика с или без причина, но когато се работи с хора това е неминуемо. Не знам как е по другите градове, но в София хора се набират по cv-та. Дали през страница за кандидатстване като jobs.bg или изпратени директно по e-mail е абсолютно все тая. Когато бях на обучение 1/2 обучаващи се бяха без нито един познат във фирмата, другата 1/2 имаха приятел или познат, който ги е насочил. Моите впечатления са, че се избират хора, които да могат да се справят с работата, а не шуро-баджанаци. :)

Здравейте Казвам се Дарина ,бих искала да попитам как става кандидатстването за работа при вас,много харесвам вашата фирма и наистина с удоволствие бих станала част от вашия екип.Ще се радвам да ми отговорите.Благодаря ви предварително.

Булсат са поредната Българска фирма която явно може да прибира пари, но реално без да дава нищо в замяна. Фирма с големите претенции, но без особено покритие.
Аз съм отскоро техен клиент, като вече съжалявам за което. Бях привлечен от тяхната реклама в която дават интернет и телевизия в пакет. Очевидно рекламата на пръв поглед е много добра, привлича с доброто предложение за бърз интернет и много телевизионни канали (някои от които HD), а цената на пакета е доста добър. Какво обаче не казват в рекламата... Булсат са длъжни в 5 дневен срок да ви включат телевизията или интернета.... такова нещо няма как да се случи.. интернета ми го включиха след повече от една седмица, а за телевизията се чака над месец с неясно бъдеще изобщо кога ще бъдеш включен. На запитването в офиса където подадох заявлението, всеки път ми отговарят различно- първо ми беше казано че имали малко екипи понеже било летен сезон, следващия път ми казаха, че екипите им били около 50 (това за София ли?!) и нямали връзка със сичките, а при обаждане в централния офис и разговор със някакъв шеф, екипите пораснаха на почти хиляда...Една жените в един от офисите ми предложи да ми сложели от старите приемници, но след кратка справка се оказа че половината канали са изместени в друг пакет за който си трябва HD приемник. Във всички случаи обаче на точния въпрос "КОГА аджеба ще получите тези нови НD приемници всеки път бива отговаряно разлчно и обикновенно човек не научава нищо.. едни викат след месец, други викат по малко от месец, трети не е ясно кога... Ми браво бе Булсат вие сте "супер" фирма! Първо правите некоректна реклама, второ не можете да си изпълните договора и трето лъжете като дърти цигани! Е Вие си плачете за една наистина солена глоба! И честно казано ми се струва че ще е правилно да се пусне една жалба към КЗП.

Регионалният мениджър в офиса им до Кауфланд-Тракия е доста интересна личност...Има вид и дъражание на тракторист 4-ти разряд,на който въобще,ама въобще не му се занимава с водене на интервюта за работа и хич го инетерсува кандидатите за позицията на интернет техник.Интересно щом се държи така с хората,които още не са постъпили там(и следва да има някаква по-професионално отношение към тях,за да може евентуално да "прилъже" някой от тях да започне),как тогава се отнася с подчинените си ?

Аз също,имам желанието да работя във Ваш офис в Горна Оряховица или Велико Търново:)

Здравейте ,много бих искала да работя при вас, бих искала да ме информирате какви свободни позиции имате. Желая да се присъединя към екипа ви. Благодаря предварително!

Къде мога да видя свободните работни места,имам голямо желание да работя при вас?

Здравейте,много бих искала да работя при вас.Какви са изискванията за работа.Ще ми бъде много приятно да съм ваш служител.Става въпрос за гр.Сливен.Благодаря ви предварително за отговора.

Тарсет ли персонал в БУРГАС и какви са изискванията

Здравейте, искам да попитам как мога да кандидаствам за работа при вас. Става въпрос за гр, София - район Света Троица, център,